Kieno rūrą bučiuoja Rūta Mikelkevičiūtė?

mikel
Ar mūsų televizijos nemeluoja ???
Klausimas matyt vertas milijono. Ir nėra taip svarbu apie kurią televiziją bešnekėtume. Teko dalyvauti LNK laidoje “Bučiuoju, Rūta”. Laida yra netiesioginė, filmuojama iš anksto, paskui iškarpoma, papildoma ir sudėluiojama taip kaip reikia. Štai čia pasirodo ir yra tas šuo pakastas, kodėl netiesioginėje laidoje kartais leidžiama sudalyvauti ir žmonėms, kurių nuomonė nebūtinai sutampa su vienintele “teisinga ir neklystančia”, politkorektiška ir šiais laikais madinga mainstrymine politika.
buciuoju
Seimo naryts T. Tomilinas filmavimo metu atvirai ir viešai skleidė melą, neva garsiojo M. Regnerus tyrimo autorius yra buvusio JAV prezidento D. Trampo žmogus. Nors šį tyrimą, sukrėtusį visuomenę ir LGBT bendruomenę bei tuo metu stumiamą pozityvų naratyvą apie vienalytes poras, Markus Regnerus atliko dar 2012 metais, kai prezidentu Trampu politikoje net ir nekvepėjo. Mokslininkui teko praeiti visą užgauliojimų, nepagrįstų kaltinimų ir teismų karuselę, kol pagaliau pavyko įrodyti, kad šis tyrimas yra ne tik plačiausias, išsamiausias, bet ir moksliškai metodiškiausias iš visų kurie buvo atlikti iki to laiko apie vienalytes poras ir jose augančius vaikus, apskritai.
Taip pat laidos transliacijos metu, laidos filmavime nedalyvavęs ir matyt nežinojes ten išsakytų argumentų, savo “faktus” bandė dėstyti ir “garsusis” psicho – logas ar psicho – latras L Slušnys. Taip taip, tas pats paskui kurį velkasi jo “darbų” šleifas nuo jo ankstesnės darbovietės Švėkšnos vaikų centre. Kai prispaustas, jis vis tik prisipažino, kad žinojo apie tuos žvėriškus vaikų seksualinio ir psichologinio išnaudojimo atvejus, bet dėl jam vienam žinomų motyvų, kažkodėl neužkardė, nesustabdė ir nesulaikė to nusikaltimo vykdytojų. Ir kaip kažkas pasakė – kas galėtų paneigti, kad šita asaba pati nebuvo susijusi ar nedalyvavo tose pedofilijos orgijose ??? Matyt tik laikas ir kažkieno drąsa bei atvirumas galės pateikti atsakymą į šitą klausimą. Tai štai šitas “specialistas” pareiškė, kad nėra atlikta jokių tyrimų, įrodančių, kad vienalytėse porose užaugę vaikai yra linkę į homoseksualius santykius. Nors laidos filmavimo metu aš labai aiškiai pasakiau skaičius iš M. Regnerus tyrimo duomenų – vienalytėse porose užaugę vaikai yra beveik 4 KARTUS labiau linkę į homoseksualius santykius. Bet laidos transliacijos metu, šito mano teiginio eteryje jau nebebuvo. Kaip nebuvo ir dar beveik 70 procentų mano sakytų argumentų, faktų ir teiginių …
Ir kas galėtų pasakyti KODĖL

https://lnk.lt/buciuoju-ruta-2-sezonas/146240?fbclid=IwAR0p4fVxwhzXQsSSunIBLWI6HQ1fx1jWxRyK1Se-fytZTk1gETfJvsIj6Is

Facebook komentarai
});}(jQuery));