Gen. prokurorė Nida Grunskienė ir prezidentas G.Nausėda ploja organizuotai teisėjų gaujai, pavogusiai žemę iš ūkininkės Gedvilienės

21

21

Gen. prokurorė Nida Grunskienė nurodė, kad organizuota teisėjų gauja, pavogusi žemę iš ūkininkės Gedvilienės, veikė nepriekaištingai

Nors šioje byloje – kaip niekada daug vadinamosios „teisėsaugos” nusikaltimų – masiškai klastojamos nutartys, ištrinti teismo posėdžių garso įrašai, iš bylų dingę šimtai puslapių dokumentų, tačiau prokuratūra sako : „vsio zakonno”. Tam pritaria ir Gitano Nausėdos prezidentūra.

resize 1200x900 d1 judita staseviciene

Teisėjos Juditos Staševičienės (kairėje su Šiaulių apygardos teismo pirmininku) nagrinėtoje byloje – sunaikinti įrodymai ir ištrinti posėdžių garso įrašai

 

Aurimas Drižius

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl organizuotos teisėjų ir prokurorų nusikalstamos veiklos – N.Grunskienė nurodė, kad žemė iš ūkininkės Reginos Gedvilienės buvo pavogta visiškai teisėtai.

Apie Reginą Gedvilienę „Laisvas laikraštis“ jau rašė :

Telšių apylinkės teismo teisėja Judita Staševičienė balandžio 6 d. nuosprendžiu nuteisė Telšių rajono ūkininkę Reginą Gedvilienę už vietos matininko Stanislovo Jucevičiaus ir vietos policijos pareigūnų šmeižtą – moteris paskelbė facebooke, neva šie padarė sunkius nusikaltimus, ir paragino žmones viešinti tokius nusikaltimus.

gedvilienes

Regina Gedvilienė (nuotr. viršuje) teigia, kad po matininko Jucevičiaus atliktos jos žemės sklypo konsolidacijos ji prarado šį savo jau 30 metų dirbamą 26 arų  sklypą, mat žemė buvo perkelta į pelkę prieš jos valią. Minėtas žemės sklypas išlaikė visą jos šeimą. Parašai dėl žemės konsolidacijos buvo surinkti iš žmonių laukuose, meluojant kad pasirašoma dėl kitų dalykų, nors turėjo būti patvirtinti pas notarą.

Visi įstatymo pažeidimai, atliekant R.Gedvilienės sklypo konsolidaciją,  buvo surašyti teismo eksperto Giedriaus Paužolio 55 psl. ekspertinėje išvadoje. Visi šie dokumentai buvo pateikti tiek prokuratūrai, tiek ir teismui. Visi šie dokumentai buvo išimti iš bylos ir sunaikinti. Ištrinti ir teismo posėdžių garso įrašai, kuriuose bylos liudininkai akivaizdžiai meluoja.

Specialistas G.Paužolis savo išvadoje konstatavo, kad Gedvilienės sklypas po konsolidacijos buvo perkeltas į kitą vietą, ir kad „po konsolidacijos projekto suteiktas žemės sklypas savo geografine padėtimi iš esmės skiriasi (yra „perslinktas“ pietų ir vakarų kryptimis) nuo iki Konsolidacijos projekto buvusio žemės sklypo“.

Specialistas taip pat nurodė, kad Jucevičiaus įmonės „Geolinija“ atsiliepime ir sklypo  schemoje „nėra nurodytų koordinačių, nėra valstybinės koordinačių sistemos LKS-94 koordinačių tinklo susikirtimo taškų, taip pat nėra nurodyta informacija, kokiais duomenimis remiantis buvo nustatytos iki Konsolidacijos projekto buvusio žemės sklypo ribos. Specialistas padarė išvadą, kad IĮ „Geolinija“ atsiliepimo priede „neteisingai pavaizduotas žemės sklypų ribų palyginimas“.

Visa teismo eksperto G.Paužolio ekspertizė buvo pateikta prokuratūrai ir Telšių apylinkės teismui, kuris nagrinėjo R.Gedvilienei iškelta baudžiamąją bylą dėl matininko S.Jucevičiaus šmeižto.

Mat ūkininkė facebooke paskelbė, kad yra apvogta, ir ji mano, kad tai Jucevičiaus darbas.

Šis kreipėsi į prokuratūrą – apvogta ūkininkė buvo du metus tąsoma po teismui ir galiausiai teisėjos Juditos Staševičienės nuteista „už šmeižtą“, jai skirta 15  tūkst. eurų bauda.

 

4913625atsakymasgedvilienei 2021 07 16 3 Page 1

4913625atsakymasgedvilienei 2021 07 16 3 Page 2

4913625atsakymasgedvilienei 2021 07 16 3 Page 3

Ūkininkė buvo pakraupusi, kaip teisėja J.Staševičienė ir visa „teisėsauga“ nagrinėjo bylą.

Dėl teisėsaugos savivalės ir orgnaizuotos gaujos moteris kreipėsi ir į prezidentą Gitaną Nausėdą – gavo štai tokį atsakymą, kad prezidentas nesikiša į tokias smulkmenas, kaip masinė teismų korupcija:

 

Gedvilienei R. 1D 2150 2168 2232 2257 2294 2377 1 Page 1 scaled

Gedvilienei R. 1D 2150 2168 2232 2257 2294 2377 1 Page 2

Ūkininkė, sužinojusi, kad jos žemės sklypas perkeltas į kitą vietą, kreipėsi į policiją dėl sukčiavimo. „Informuoju, kad 2019-09-26 dieną pradėtas ikiteisminis tyrimas Nr.01-1-41285-19 buvo atliekamas net nežinant ką reikia tirti, nors buvo praėję du metai nuo mano pareiškimo dėl neteisėtai nusavinto 26 arų sklypo, – teigia moteris, – Telšių policijos pareigūnai per du metus turėjo įvertinti visus parodymus, mano pateiktus apklausų metu, tačiau jie net nebuvo užprotokoluoti. Policijos pareigūnai sąmoningai neatliko savo pareigų, siekiant nuslėpti tikruosius faktus, kokiomis aplinkybėmis buvo nusavintas mano 26 arų sklypas. Tik pačiai išsiaiškinus ir sužinojus kaip iš tikrųjų turėjo būti vykdomas konsolidacijos projektas, pagal įstatymus, supratau, kad parašai gali būti suklastoti, nes aš pas notarą Gediminą Perminą nebuvau pasirašant konsolidacijos sutartį 2015-07-24 ir net nežinojau kur vyko pasirašymas. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą Nr.01-1-41285-19, kurio metu buvo išimami dokumentai, tačiau nerašoma, kad dokumentai yra gauti dokumentų paėmimo protokole. Gražinant taip pat dokumentai nebuvo įrašomi, o tiesiog atiduodami į rankas be jokio užfiksavimo, kad dokumentas grąžinamas. Sąmoningai tyrėjai neleido pristatyti dokumentų, kai dar buvo ikiteisminis tyrimas vykdomas, nurodė neskambinti, netrukdyti jiems dirbti“.

 

Ūkininkė sako, kad įrodymai apie tai, kad jos žemė buvo pavogta, buvo pateikti tiek Telšių policijai, tiek ir Telšių apylinkės teismui.

„Mano pateikti dokumentai Telšių apylinkės teisme taip ir nepateko į Šiaulių apygardos teismą, o mano skundas atmestas, o  mano dokumentai –  matininko Giedriaus Paužuolio išvados kuriose nurodoma, kad buvo klastojamos sklypo ribos prieš vykdant konsolidacijos projektą net nepasiekė Šiaulių apygardos teismo. Sklypas 26 arų buvo nusavintas apgaulės būdu išgavus 57 žmonių parašus ant atskirų konsolidacijos sutarčių lapų, net nežinant, kad tai yra konsolidacijos sutarties lapai. Parašai buvo surinkti matininko Stanislovo Jusevičiaus susirinkimo metu 2015 metų pavasarį, ir tik po to 2015-07-24 laukuose parodant ribas, kurias mačiau pirmą kartą. Parašas buvo staiga išgautas net nerodant koks tai yra dokumentas, net nesuvokiant, kad vyksta sklypo pardavimas. Turėjau dalyvauti susitikime 2015-03-24, kai turėjo būti ženklinamas mano sklypas ir kaimynų sklypai,  tačiau niekas nekvietė į jokius matavimus. Parašai ant kaimyninių sklypų dokumentų buvo išgauti registrų centre. Tai yra tyčinis suplanuotas žemės sklypo nusavinimas apgaulės būdu galimai nusikalstamos veikos požymius atitinkančius Lietuvos Respublikos BK182 straipsnio 1 dalį.

Notaro registracijos žurnalas buvo padėtas taip pat susirinkimo metu ir aš buvau verčiama pasirašyti kaip už melioraciją, kur nebuvo jokio įrašo, tuščias langelis, ir tai viską vykdė matininkas Stanislovas Jucevičius.

Kad sklypas nusavintas be notaro Gedimino Permino, ir tik 2018 m. gruodžio mėn. sužinojau notaro pavardę. Dėl neteisėtų konsolidacijos vykdytojų veiksmų patyriau materialinę moralinę žalą, kuri siekia 27 000 eurų, negaliu atgauti savo 26 arų sklypo, kadangi ūkininkas Alvydas Bladžinauskas nesutinka grąžinti sklypo, net man apmokant visas išlaidas susijusias su kadastriniais matavimais už mano 26 arų sklypą ir už Alvydo Bladžinausko 20 ha sklypą.

Nesulaukus pagalbos iš policijos, prokuratūros, teismo paviešinus internetinėje erdvėje neteisėtus veiksmus konsolidacijos vykdytojų, pavardės policijos pareigūnų, kurie neatskleidė tikrųjų faktų, o tiesiog trukdė, grasino, sukėlė didžiulę įtampą, dėl sklypo nusavinimo Reginai Gedvilienei iškelta baudžiamoji byla Nr.-1-49-304/2021 uždėta bauda 15 000 eurų , ištrinti įrašai. Pasakiau, kad esu ūkininkė, turiu savo ūkį, palikau tik bitininkė.

155 dokumentai, kurie buvo pateikti teismui, po bylos nagrinėjimo atsidūrė pas mane namuose, nors teismas niekur nenurodė, kad tuos dokumentus reikia grąžinti būtent Gedvilienei Reginai .

Teismai yra nepriklausomi ir Andrius Norbutas neturėjo teisės atvežti dokumentus iš Šiaulių apygardos teismo. Dėl pareigūnų tyčinio neveikimo atlyginti materinę žalą kuri siekia 27 000 eurų.

Dėl policijos pareigūnų, prokurorų, teisėjų aplaidumo šališkumo negalėjau apginti savo pažeistų teisių dėl neteisėtai nusavinto 26 arų sklypo, Prašau ikiteisminio tyrimo teisėjo atnaujinti ikiteisminį tyrimą Nr,1-1-41285-19 ir padėti susigrąžinti neteisėtai apgaulės būdu nusavintą 26 arų sklypą, atlyginti materialinę žalą.

Facebook komentarai
});}(jQuery));