Šiaulių teisėsauga : mieste sumuštas pilietis yra nusikaltėlis

3 dalis. Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėjo Mariaus Steponaičio nutartį kas netingi padarė keturis kartus

 

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininkas Karalius Rolandas, vyriausieji tyrėjai Arnas Laugalys ir Gintarė Vilkončienė kartu su Šiaulių apygardos prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroru Egidijumi Jurgeliu savo dokumentuose prirašė tiek tikrovės neatitinkančių duomenų, kad net aklas tai galėjo pastebėti. Todėl kaip bebūtų keista pirmuose dvejuose epizoduose teisėjas Marius Steponaitis išteisino R.Dainauskį ir kaip bebūtų keista surašė tikrai objektyvius ir teisingus duomenis (priešingus prokuroro E.Jurgelio surašytam kaltinamajam aktui), kad Vaišvila sumušė Dainauskį ir tam pačiam prokurorui Egidijui Jurgeliui, kuris 3 metus neteisėtai vykdė R.Dainauskio baudžiamąjį persekiojimą, pavedė ištirti Vaišvilos padarytą nusikalstamą veiką. Prokuroras E.Jurgelis tam ir yra prokuroras, kad pagal įstatymą nieko nedarytų ir teisėjo pavedimą persiuntė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriui, kuris kartu su prokuroro Dainauskiui įrodinėjo nebūtus nusikaltimus.

 

Prašome paskaityti kaip Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aida Bučinskienė padarė teisėjo M.Steponaičio nutartį:

S5CJGucAAAAAElFTkSuQmCC

Fantastika – Šiaulių AVPK Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aida Bučinskienė nustatė, kad teisėjas M.Steponaitis nemoka nagrinėti bylų, vertinti įrodymų ir nuosprendžius surašo remdamasis daugiau prielaidomis, nei nustatytomis aplinkybėmis!

Šis neteisėtas Šiaulių AVPK Imuniteto skyriaus nutarimas buvo apskųstas, skundą nagrinėjo prokuroras E.Jurgelis. Savaime suprantama, kad prokuroras skundą atmetė, t. y.  antrą kartą padarė teisėjo M.Steponaičio nutartį: