Neringa Venckienė : „Nerijus Bieliauskas buvo vienintelis prokuroras, tinkamai atlikęs savo pareigas”

bieliauskas

bieliauskas

Nerijus Bieliauskas buvo vienas iš Garliavos pedofilijos bylą tyrusių prokurorų. Jis buvo vienintelis prokuroras, tinkamai atlikęs savo pareigas.

Prokuroro Nerijaus Bieliausko iniciatyva paaiškėjo, jog A.Ūsas naudojosi mobilaus ryšio telefonais su 4 abonentiniais numeriais, L. Stankūnaitė – 5, o J.Furmanavičius naudojo 11 abonentinių numerių. Prokuroro procesiniais veiksmais buvo gauti duomenys apie L. Stankūnaitės tūkstantines pajamas, J.Furmanavičiaus „sužadėtinės“ skambučius L. Stankūnaitei ir kita bylai reikšminga informacija.

Baigęs Mykolo Romerio Universitetą 2002 metais, jaunas teisininkas dirbo Švenčionių rajono, Vilnius miesto apylinkės ir Vilniaus apygardos prokuratūrose. Dirbdamas prokuroru jis tyrė daugybę baudžiamųjų bylų.

2011 metais Nerijus Bieliauskas iš prokuroro pareigų atsistatydino.

Nerijus Bieliauskas nusprendė kandidatuoti 2020 metų Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose : „Sutikau „Drąsos kelias” politinės partijos būti keliamas kandidatu į Seimo narius. Prie komandos einančios į Seimo rinkimus prisijungiau, išsakydamas poziciją, kad esu už politiką, kuria siekiama užtikrinti subalansuotą ir darnų žmonių gyvenimą valstybėje, o šiam tikslui pasiekti labai svarbus geras teisinės sistemos funkcionavimas”.

Facebook komentarai
});}(jQuery));