D.Grybauskaitė stebėjosi, kodel N.Venskienė neima kyšių: „O tai Jums nereikia pinigų?”

grybes

grybes

Kas užsuko susidorojimo vajų?

Bendraudamas tiek su Neringa, kitais nukentėjusiais, teisininkais, buvusiais Drąsos kelio nariais vis atsargiai bandau išgauti kas jų nuomone buvo viso to iniciatorius.

Susirinkau nemažai nuomonių ir detalių, tačiau tai nė per plauką nepajudino mano nuomonės, susidarytos iki šio tyrimo. Visi kaip vienas labiau informuoti beda pirštu į Grybauskaitę.

Vilniuje buvo tokia istorija. Teisėja Inga Štuopienė pasakojo, kad kai ją su grupe kitų teisėjų prezidentūroje pristatė D.Grybauskaitei, ši kandžiai paminėjo: „O, tai Jūs ta, kuri maištauja prieš savo viršininką!…”. I.Štuopienė aiškiai suprato, kad D.Grybauskaitei tai pasirodė didelis minusas.

Kai Neringa lankėsi pas prezidentę, ji pamena dvi pastabas: prezidentė buvo pasiteiravusi STT ir žinojo, kad Neringa neima kyšių. Tame pačiame pokalbyje Lietuvos Dalia Neringos teiravosi: „O tai Jums nereikia pinigų?” Suprask, D.Grybauskaitei tai problema, kad N.Venckienė neima kyšių.

Kai buvo grobiamas vaikas, prezidentė elgėsi pagal kgb instrukciją. Tokiu atveju vadovas turi būti ne prie ko, išnaudoti liaudyje įsitvirtinusį mitą, kad caras geras, tačiau jis nežino kaip blogai su liaudimi elgiasi dvariškiai.

Per visą savo vadovavimo laikotarpį D.Grybauskaitė skyrė ypatingą dėmesį užsitikrinti, kad teisėsaugos organai būtų jai paklusnūs. Čia ir reikia dairytis susidorojimo su Neringa motyvo.

Ir dar. Neringos apkaltą Seime inicijavo ne kas kitas, o E.Masiulis – kuris, kaip matėme iš tulpių pašto, buvo šuniškai paklusnus D.Grybauskaitei.

Taigi šiandien jau galime sakyti, kad žinome kas organizavo šį susidorojimo vajų. Aišku, dar buvo pajungtas saugumas bei žiniasklaida, tačiau ir tai be vargo autoritarišku stiliumi valdančios prezidentės galiose.

Facebook komentarai
});}(jQuery));