Žygimantas Pavilionis sako mafijai : „aš savas”

Zygimantas

Zygimantas

Zygimantas

Valdas Vižinis (ne nuotraukoje)

Žygimantas Pavilionis sakėsi perkalbėsiąs su Mūsų Kongresmenu Smitu. Suprantu. Reikia ELITUI parodyti – aš savas, JŪSŲ. Dėl pinigų ir įtakų. Mainais į paslapčių saugojimą. Juolab nesunku. Kur kas paprasčiau nei perkalbėti Klonio žmones, anuose rinkimuose įkėlusius į Seimą savo atstovus. Mes ir 2016 išlikome, ponas Žygimantai. Niekur nedingome. Tik kiek pasiorientavome. Mūsų vis dar labai daug. Nieko nepamirštame. Mes sekam naujienas, esame disciplinuoti balsavime ir protestuose. Dabar mus vienija Neringos likimas. Ir dabar labai nekantriai lauksime jūsų rinkimų. Balsuoti „prieš” mums sekasi. Net labai.. Prisiminkite valstiečių iškilimą – konservatorių krachą vienmandatėse. Juk tai paprastų žmonių balsai. O jūs dabar jau nepaprastas ir tapote … nebereikalingu

P.S. sakote lobistai … 🙂 dešimtys tūkstančių žmonių 🙂 neapsirikote .. tikrai tas terminas mums ??? 🙂

 

Šiandien konservatorių kandidatas į prezidentus Žygimantas Pavilionis pareiškė, kad JAV Kongreso narys C.Smith, kuris pateikė įstatymo projektą JAV Kongresui netaikyti Neringai Venckienei Lietuvos ir JAV ekstradicijos sutarties, galimai yra Rusijos agentas. Mat C.Smith pateikė N.Venckienę ginančią pataisą likus trims dienoms iki Čikagos federalinio teismo posėdžio, tačiau Ž.Pavilioniui svarbesnis atrodo kitas sutapimas. Žinia buvo paskleista prieš pat Lietuvos iniciatyva surengtą Lenkijos, Ukrainos, Gruzijos ir Moldovos politikų susitikimą su Kongreso pirmininku Paulu Ryanu, kur bus aptarta saugumo situacija regione ir prašoma įvairios paramos gynybai.

„Tokiame kontekste šis puolimas man atrodo labai įtartinas. Kodėl būtent šiandien, Lietuvos istorijai svarbią dieną? Ar čia nėra tos pačios rankelės darbas, kuri jau nemažai padirbėjo?“ – svarstė Ž.Pavilionis. Jis prisiminė, kad tuo metu, kai N.Venckienės gerbėjai apsupo JAV viešinčios D.Grybauskaitės automobilį ir daužė jo langus, viską stropiai fiksavo Rusijos žurnalistai. „Turbūt esu per daug patyręs, kad manyčiau, jog tai atsitiktinumas. Tokią svarbią dieną šiaip sau tokie dalykai neatsiranda“, – kalbėjo Ž.Pavilionis, kuris vylėsi aukštų politikų susitikime pamatyti ir užkalbinti patį Ch.Smithą.

 https://www.facebook.com/MyVioletRevolution/videos/184044722266833/?hc_ref=ARRdRmYaFx2waMo3AV1GzrxLXnKOr1GyZFIgV3gg6Vwc7YoKgOWV-4I-Y2pbT5-fjq0

 

 

{youtube}OzDdWIccYHI{/youtube}

Andrius Švarplys dar kartą apie pedofilijos bylą – „šiuolaikinės Lietuvos lakmuso popierėlį“

Tiesos.lt redakcija   

 Andrius Švarplys dar kartą apie pedofilijos bylą – „šiuolaikinės Lietuvos lakmuso popierėlį“

Neringa Venckienė turi būti „giriama, o ne persekiojama už jos drąsą patraukti atsakomybėn pareigūnus ir apsaugoti savo dukterėčią“.

 

JAV Kongreso narys suprato tai, ko per 10 metų iki šiol negali suprasti tipiškas lietuvis bambukas – deziorentuotas, užzombintas pseudo orientyrų, pametęs tarp trijų pušų kritinio mąstymo minimumą.

 

„Ar gresia Lietuvoje koks pavojus tai šarlatanei N.Venckienei?“, – klausia šitas lietuviškas personažas.

 

Ne, negresia. Nė viena žmogžudystė pedofilijos byloje nėra išaiškinta. Nėra jokios teisinės išvados, kad žudė D.Kedys. Du pagrindiniai veikėjai – Ūsas ir Kedys – randami negyvi įtartinomis aplinkybėmis. Visi apčiuopiami tikrieji informacijos šaltiniai – arba nužudyti, arba mirę.

 

Viso to metu vyksta milžiniška valstybės elito ir žiniasklaidos konsolidacija, nukreipta prieš bylos ištyrimą. Visuomenės reikalavimai skaidriai ištirti bylą yra palaidojami, nes neva jie kelia grėsmę valstybės stabilumui. Viešoji erdvė yra visiškai uždominuota versijos „pedofilijos nebuvo, ją išgalvojo Venckų namai“. Šį dominavimą nuolat lydį pasityčiojimų lavina.

 

Procesas lydimas absurdiškų teismų sprendimų. 2011 m. gruodį Kėdainių rajono apylinkės (!) teismas skubiai, per 14 dienų, liepė perduoti dukrą L.Stankūnaitei, nors dar neišnagrinėta pagrindinė pedofilijos byla, kurioje pagal Kedžio versiją ji yra kaltinama tiesiogiai prisidėjusi prie pedofilijos. Kaip tai dera su teisine logika?

 

Vilniaus apylinkės (!) teisėjas 2012 m. pabaigoje „išnagrinėja“ pedofilijos bylą: visą pedofiljos tyrimą redukuoja į du epizodus – krikštynų dieną ir nuomojamą butą. Krikštynų dieną „nieko nebuvo“ pagal Ūso aplinkos parodymus, nes jie krikštijo. Bute nieko nebuvo – pagal Stankūnaitės bendranuomininkės parodymus, kad ji „nieko nematė“. Kitų duomenų nėra. Taigi, pedofilijos byla ištirta. Jos tiesiog nebuvo. O jeigu jos nebuvo, tai iš kur mergaitė kalba tokius dalykus? Ogi vienintelis logiškas atsakymas – iš tos aplinkos, kurioje ji gyveno. Audriaus Cinino teismas tikrai turėtų įeiti į istoriją kaip turbūt pirmasis teismas pasaulyje, kuris išvedė pedofiliją deduktyviai – ne iš teisėsaugos tyrimo, ne iš fakto, bet iš samprotavimo: „kadangi pedofilijos nebuvo, tai patirtį (žodyną) vaikas gavo Venckų namuose“. Ir tuo remiantis pradėtas teisminis tikrųjų pedofilų persekiojimas – senelių pensininkų Kedžių ir Venckienės. Ką tai turi bendro su teise ir teisingumu?

 

2012 m. gegužės 17 d. mergaitės paėmimas pamina bet kokias civilizuotos valstybės normas. Šturmas vykdomas pagal tą patį Kėdainio raj. teismo sprendimą – teisinė valstybė ir teisingumas „triumfuoja“ antrą kartą.

 

2013 m. balandžio 9 d. N.Venckienei atimamas Seimo nario imunitetas. Proceso metu Generalinė prokuratūra atsisako pateikti vieną iš įrodymų – Klonio g. šturmo įrašą, prisidengdama „nepilnamečio duomenų apsauga“, kai pirmo kurso informatikos studentas galėtų užtušuoti atvaizdą arba įrašas galėtų būti pateikimas su grafa „slaptai“.

 

Iš esmės vien šių epizodų turėtų užtektų, kad JAV teisėsauga pripažintų bylą kaip politiškai itin angažuotą, neskaidrią, įtartiną.

 

JAV Atstovų rūmų narys vienu sakiniu pasako tai, ką statistinis išsilavinęs lietuvis beveik negrįžtamai pametė – tiesos žodį.

 

Valstietis, „mažasis žmogus“ Lietuvoje išlaikė šį egzaminą, nes jo nepavedė elementarus moralinis jautrumas. Visi tie elitistai, kurie teisinės valstybės vardu numarino tiesą ir teisingumą, atskleidė savo veidą. Pedofilijos byla yra šiuolaikinės Lietuvos lakmuso popierėlis.

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));