Prie A.Juozaičio jau klijuojasi Lavaste

Lavaste

Lavaste

Valdas Vižinis

 

#sekujuozaiti

Visą dieną galvojau, rašyti – nerašyti. Ir negaliu..

Lavaste

Arvydas Juozaitis: Laima, kai vykome kitados į TALINĄ — senuoju Livonijois karo keliu — tai juk buvo ir kelias į laisvę.@

 

Laima Lavaste: Arvydas Juozaitis taip,Arvydai,visada man buvai moralinis idealas!Myliu,gerbiu,tikiuosi! Parašysiu Tau asmeniškai dėl vienos idėjos.

 

Taip. Radau sekdamas , bandydamas padėti Arvydui patekti ten, kur išties privalo būti. Ne klanams. Būti žmonėms. 

Ir štai ..Lavastė. Ją nuolat vadinsiu pavarde. Pirmą kartą po 30 metų Arvydo nebuvimo politikoje ir kylant, o juk mes visi jaučiam, galingam skrydžiui, atsiranda ji. Gerbianti, mylinti, tikinti.

 

Mes ją žinome kitokią Arvydas Juozaitis. Lavastė Klonio gynėjams – greta Stankūnaitės. Dvynės moterys, kvepiančios imbieriniais sausainiais. Straipsnis po straipsnio mums brėžusi pavyzdingos motinos portretą ir vykdavusi pas Kedžius vėliau jau negyvos Naruševičienės automobiliu. Žmonės matė ir žino. Ir mąsto. Ir supranta.

 

Jie ateina pas tave, Arvydai. JIE. Per JĄ. Tik ją JIE gali tau, 30 metų gyvenusiam skyrium nuo politikos, pasiųsti ir tikinčiam padorumu bandyti įskiepyti šalia tokią. Gerbiančią, tikinčią, mylinčią. Pasitikėjimui, vėliau – žinios perdavimui. Dar vėliau, neabejoju, – sandėriui su velniu. Geras ir tikslus žodis.

 

Gera žinia – jie bijo, Arvydai. Tavęs. Bijo jau dabar. Ir jei jiems pavyks, Klonio gynėjams tapsi nusivylimu. Nusivylimu tapsi ir tokiems sąžinės žmonėms, kaip Nijolė Sadūnaitė ar a.a. monsinjorui Alfonsas Svarinskas. Visiems pasipiešinusiems siaubingai neteisybei…

 

Tavo valioje, Arvydai, ši mylinti, tikinti Lavastė. Ateinanti. Ir aišku – jei bus ji – su tavim nebus mūsų.

Tapsi TIESOS žmogumi arba mėsos. Trečio kelio ne ..

Facebook komentarai
});}(jQuery));