Žurnalistų etikos inspektorė Gražina Ramanauskaitė pradėjo domėtis, kur dingo Deimantė Kedytė

1131-page-001

1131-page-001

 

Žurnalistų etikos inspektorė Gražina Ramanauskaitė pradėjo domėtis, kur dingo Deimantė Kedytė

1131 page 001

 

Kadangi žurnalistų etikos inspektorė atrodo nelabai seka įvykius Lietuvoje, primename, kad net Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė prieš metus prašė Sauliaus Skvernelio parodyti, kur yra Deimantės kapas, tačiau iki šiol negavo jokio atsakymo

 

 

Zeit vadovė jau seniai ištikimai dirba Lietuvą užvaldžiusiai grupelei nusikaltėlių, todėl nekeista, kad moteriškė ėmėsi tokios iniciatyvos

 

ŽEIT vadovė Gražina Ramanauskaitė-Tiumenevienė – melagė

 

 
Paskelbta: 2016-02-21 22:07 Autorius: ekspertai.eu
melage%20inspektore%20melage 02
G. Ramanauskaitė-Tiumenevienė. Nuotr. facebook.com

Sausio 24 d. LRT televizijos laidoje „Savaitė“ Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos vadovė Gražina Ramanauskaitė-Tiumenevienė paskelbė, kad tinklalapis ekspertai.eu yra šios tarnybos stebėsenos lauke, nes „balansuoja ties įstatymo pažeidimo riba“.

„Ties riba balansuoja ekspertai.eu <…>. Jie mūsų yra stebėsenoje“, – sakė inspektorė.
    
Ekspertai.eu kreipėsi į tarnybos vadovę, prašydami nurodyti visas ekspertai.eu publikacijas, kurios balansuoja ties įstatymo pažeidimo riba.

Konkrečių publikacijų, kurios balansuoja ant įstatymo pažeidimo ribos, reikėjo tam, kad ekspertai.eu galėtų jas dar kartą išanalizuoti, aptarti ir nuspręsti, kaip viešinti informaciją, kad ji nebalansuotų ties įstatymo pažeidimo riba, bet gerokai nuo tos įstatymų pažeidimo ribos nutoltų ir priartėtų prie teisingos, nebalansuojančios ties įstatymo pažeidimo riba žiniasklaidos, laidoje įvardintos sistemine, lauko.

Tačiau iš labai ilgai laukto inspektorės atsakymo tapo aišku, kad ekspertai.eunėra jokioje stebėsenoje.

„Dėl ekspertai.eu tyrimai pagal stebėsenos aktus nepradėti“, – atsakė pareigūnė vasario 19 d.

ekspertai.eu komentaras3 07

Taigi, sausio 24 d. inspektorė visai Lietuvai valstybinio transliuotojo laidoje „Savaitė“, kurioje buvo plačiai aptarta priešo propaganda, pranešė, kad ekspertai.eu yra stebimi, nes balansuoja ant įstatymo pažeidimo ribos. Tačiau beveik po mėnesio, vasario 19 d., ta pati inspektorė patvirtino, kad šis interneto dienraštis nėra stebimas.

Kyla klausimai – kada melavo inspektorė? Ar sausio 24 d., ar vasario 19 d.? Ir ar tokios svarbios tarnybos vadovė turi leidimą meluoti? Aišku tik viena – ši neseniai tarnybai pradėjusi vadovauti moteris yra melagė.

Susiję:

Dėl valstybinio transliuotojo LRT paskelbtos informacijos prokuratūra nepradėjo ikiteisminio tyrimo

ŽE inspektorės prašoma nurodyti konkrečius pavyzdžius, kurie balansuoja ties įstatymo pažeidimo riba

Valstybinis transliuotojas informavo apie prorusiškų jėgų telkimąsi valdžios paėmimui Lietuvoje

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));