Žodis „melas“ palaipsniui tampa nebeatsiejamas nuo dabartinio Seimo Pirmininko Pranckiečio

Seimo nario E. Pupinio pranešimas: parlamentaras dėl melagingų Seimo Pirmininko V. Pranckiečio pareiškimų kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją

2017 m. lapkričio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Edmundas Pupinis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl oficialaus vizito į Uteną metu Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio paskleistos melagingos informacijos.

 

2017 m. lapkričio 3 d. Seimo Pirmininkas su Seimo nariais Lauru Stacevičiumi ir Gintautu Kinduriu lankėsi Utenoje. Kreipimesi pažymima, kad Seimo Pirmininko susitikimo su Utenos gyventojais metu pareikšti žodžiai „kviečiau ir Jūsų Seimo narį Edmundą Pupinį, tačiau, matyt, jam atsirado svarbesnių reikalų“ neatitinka realybės ir klaidina visuomenę.

 

„V. Pranckietis įžūliai meluoja. Kvietimo vykti kartu oficialiam vizitui į Uteną jokia forma negavau. Apie tai, kad Seimo Pirmininkas mane kvietė vykti kartu su Seimo Pirmininko delegacija, pirmą kartą sužinojau tik iš susitikime dalyvavusių uteniškių, o vėliau klaidinga informacija buvo pakartota ir vietinėje spaudoje. V. Pranckietis įsivaizduoja žinantis, kokie reikalai man yra svarbesni už kitus. Liūdna, bet žodis „melas“ palaipsniui tampa nebeatsiejamas nuo dabartinio Seimo Pirmininko“, – teigia E. Pupinis.

 

Kreipimesi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją prašoma klausimą dėl V. Pranckiečio vizito į Uteną metu paskleistos melagingos informacijos nagrinėti artimiausiame komisijos posėdyje ir įpareigoti Seimo Pirmininką paneigti susitikimo su uteniškiais metu pateiktą melagingą informaciją.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : RŪTA MENSONAITĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA

Facebook komentarai
});}(jQuery));