Žinome, kad nieko apie vakcinas ir dirbtinai sukeltas pandemijas nežinome, tačiau turime skiepytis – gal nieko blogo nebus?

kauke
Labas rytas.
Ką daryti? Ką daryti?
Visada viskas yra labai paprasta. Parašysiu trumpai va – ką politikai tyli. Arba ką norėtų pasakyti, bet negali. Nes tada jie nebūtų politikai:
?
1. Mes privalome vykdyti kitų šalių, niekieno nerinktų, bet labai svarbių žmonių nurodymus. Tokie laikai. Visi taip daro, o kas nedaro – tam biurokratui pzdc. Visos partijos ir visi politikai taip elgiasi, ir aš nebūsiu ryžas.
Man daug niekas neaiškina, yra kažkoks planas. Koks – ne mano mažas reikalas.
?
2. Mes žinome, kad nieko apie vakcinas ir dirbtinai sukeltas pandemijas nežinome. Vykdome nurodymus, nes esame verčiami aplinkybių ir laikmečio. Gal nieko blogo nebus, skiepykitės, kas norite, o kas nenorite – bandykite išgyventi, nes totalitarizmas stiprės ir jus persekios.
?
3. Nieko nuostabaus, kad WEF (World Economic Forum) rūpinasi jūsų sveikata, ekologija ir dar visokuo, kas ne apie ekonomiką. Kalbant ezopo kalba – Ezopo jie nežino, nes yra gana buki sociopatai, bet labai turtingi ir mes, politikai, tokius šiandien vertiname. Tai va. Sveikata visiems px. Visko tikslas yra jūsų kontrolė. Bet taip juk nesakysi?
Tai va. Mes jiems padedame ir surengėme ‘Vilnius Davos’ konferenciją – pasigūglinkit. Ten visi naujieji klimatologai – reikalingi žmonės – mūsų mažai, bet mus vienija meilė pinigui.
?
4. Ar mes patys skiepijamės? Tenka. Visko būna. Bet mes uždirbame, už nieką neatsakome, tai mums apsimoka. Tas ant to.
?
5. Tas GP skirtas jūsų sekimui. Niekas jums taip nesakys, bet jums ir sakyti nereikia – tikėkite maždaug 98% sąmokslo teorijų ir pataikysit.
?
6. Mes kelsime mokesčius, nes mums taip nurodoma. Jūs bandykite gelbėtis. Norima sukurti komunizmą, kaip prie Lenino NEP’o. Kur klesti kyšiai, pažintys, negalima kalbėti, reikia blatų, bet vis dar egzistuoja verslas. Jeigu norite pamatyti, kaip tai atrodo realybėje – nusihakinkit tokį fimą “Chekist”. Tik jis labai baisus, tai geriau žiūrėkit Netflixą.
?
7. Tik paskutinis durnius tiki teorija, kad planetoje žmonių per daug. Jie visi sutilptų Gariūnuose ir juos visus lengva išmaitinti. Taigi, skaitykite apie sociopatus ir elkitės atitinkamai. Bet jūsų turi būti mažai, nes 10% bandos visada priešinasi.
?
8. Realiai iš jūsų reikia tik jūsų mokesčių. Kad jūs nekurtumėte naujų stiprių verslų ir neturėtų kompetišino mūsų korporeišinai. Dar – kad neišlaikytumėte savo NT, nes o nafik jums turtas? Jums reikia dirbti, mokėti mokesčius, neskraidyti po pasaulį. O mes tikimės gyventi, kaip gyveno nomenklatūra prie ruso.
?
9. Pokyčiai po pokyčių.
?
10. Gelbėjasi, kas gali. Mes galim, nors mūsų mažai. O jūs negalit, nors jūsų daug. Nes mes pasirūpinom, kad daug būtų mažai. ?
O va čia – mokomoji medžiaga.
Photo: “An elemental troop” #Magigwizz
Facebook komentarai
});}(jQuery));