Žavioji A. Ubartaitė tęsia karjerą televizijoje – vaidins naujame seriale

tv2

tv2

Žavioji A. Ubartaitė tęsia karjerą televizijoje – vaidins naujame seriale

 

Modelis, aktorė ir didžėja Akvilina Ubartaitė – ne ta, kuri užsibūna tame pačiame pasaulio krašte, o jos grafikas – visada užimtas. Tiesa, gražuolė mielai priima pasiūlymus gimtinėje. Naujausia jos veikla – vaidyba naujajame televizijos seriale. TV3 rudens sezone mergina pasirodys komiškame seriale „Bruto ir Neto“, kur atliks baro vadybininkės Rugilės, pakliuvusios į meilės trikampį, vaidmenį.  

 

 

 

„Rugilė yra tokia, kaip daugelis mūsų – teisinga, sąžininga miestietė, gerai vykdanti savo darbus, – apie savo personažą pasakoja A. Ubartaitė. – Dar už pakarpos ji laiko ir pagrindinius serialo herojus Bruto (akt. Jonas Gricius) ir Neto (akt. Šarūnas Banevičius), kad jie atliktų savo darbus“.

 

Bruto ir Neto – geriausi draugai. Bruto visomis jėgomis bando atitolinti savo draugą Neto nuo draugystės su gražiąja Rugile, tačiau viskas pasisuka netikėtai, kai ši pati iškelia ultimatumą: „Arba aš, arba tavo geriausias draugas!“

 tv2

Akvilina šypsosi – vargu, ar ji gyvenime galėtų kam nors iškelti ultimatumą. „Žinoma, viskas priklauso nuo situacijos, – sako ji. – Jeigu matyčiau, kad mano draugas yra situacijoje, kuri kenkia jo sveikatai ar net kelia pavojų jo gyvybei, galbūt ultimatumas padėtų? Tačiau kelti ultimatumus, ypatingai meilės srityje, yra kvaila. Negali nieko laimėti, tik paskatini žmogų atsitraukti nuo savęs, o ne atvirkščiai“.

 

Žinoma, visuomet yra išeitis. A. Ubartaitė pamena, kai vieną kartą ji iškėlė ultimatumą be jokio ultimatumo pareiškimo – tiesiog gudrumu. „Moterys moka įjungti savo budrumo mygtuką ir sugalvoti kaip elgtis situacijoje, kad ji pakryptų tavo naudai. Taip ir man kartą buvo – sukūriau tokią situaciją, kad vaikinui greitai įsijungė vyriškas medžiotojo instinktas ir viskas gavosi labai natūraliai“, – juokiasi aktorė.

 

Kaip ir TV3 seriale „Bruto ir Neto“, taip ir Akvilinos gyvenime netrūksta meilės trikampių. „Metus išgyvenu meilės trikampį. Mano draugas augina vaiką, todėl kiekvieną dieną žaidžiam bučkių karą“, – juokiasi A. Ubartaitė, tačiau surimtėjusi sako – vieną kartą meilės trikampis jos gyvenime buvo, bet labai senai. „Be to, kartais gali net ir nežinoti, kad dalyvauji meilės trikampyje. Gal ir dabar dalyvauju“, – šypsosi ji.

 

Naują, kupiną įtraukiančių kriminalų ir meilės viražų bei subtilaus humoro serialą „Bruto ir Neto“ TV3 – žiūrovai išvys jau rudenį naujame televizijos sezone.

 

Serialas „Bruto ir Neto“ – jau rudenį naujame TV3 sezone!

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: ERIKA VYŠNIAUSKAITĖ, UAB „TELE 3“

Facebook komentarai
});}(jQuery));