Kunigu filme „Vatikano įrašai“ tapęs Michaelas Peña personažą kūrė pagal vaikystės prisiminimus

 

 

2015.07.23

 

Kunigu filme „Vatikano įrašai“ tapęs Michaelas Peña personažą kūrė pagal vaikystės prisiminimus

 

Nuo rytojaus siaubo filmų mėgėjai kino teatruose galės pajusti slegiančią apokalipsės grėsmę ir išvysti šėtono apraiškas naujajame filme „Vatikano įrašai“ (angl. „Vatican tapes“). Siaubo trileryje, prasidedančiame nuo, regis, eilinės demoniško apsėdimo istorijos, netrukus išaiškėja kur kas gilesnės blogio šaknys. Pagrindiniu kariu žūtbūtiniame gėrio ir blogio mūšyje tampa tėvas Lozanas, kurį įkūnijo iš meksikiečių emigrantų šeimos kilęs aktorius Michaelas Peña.

 

39-erių M.Peña žinomas kino mėgėjams iš daugybės filmų – jis pasirodė naujajame „Skruzdeliuke“ (angl. „Ant-Man“), juostose „Amerikietiška afera“, „Snaiperis“ ir daugelyje kitų. Tiesa, dažniausiai aktoriui tenka antraplaniai vaidmenys. Komentuodamas portalui Dreadcentral.com rolę filme „Vatikano įrašai“ vyras teigė, mėgstantis įkūnyti personažus, su kuriais jis gali sieti tam tikrus prisiminimus. Nors šiuo metu aktorius yra scientologijos sekėjas, jis augo kaip katalikas. „Mėgau daug skaityti, eidavome su šeima į bažnyčią, tad kunigo figūra man buvo gerai pažįstama“, – pasakojo jis. M.Peña neslėpė visuomet bijojęs velnio prado ir iki šiol tikintis, kad antikristas gali egzistuoti iš tiesų. „Žmonės dažniausiai nė nebando ginčytis su tuo, kad tamsi energija, nežinomos jėgos egzistuoja. Man ši tema buvo įdomi, tad norėjau tapti „Vatikano įrašų“ dalimi“, – interviu kalbėjo vyras.

 

Lygindamas save ir savo herojų tėvą Lozaną, M.Peña teigė esą didžiausias jųdviejų panašumas – tikėjimas. „Aš tikiu Dievą, meldžiuosi. Norėjau sukurti paprastą, tačiau tvirtą ryšį su savuoju personažu, pavaizduoti jį kaip bažnyčios tarną, kuris su tokio masto neregimu priešu susidūria pirmą kartą. Žiūrovai galės pajusti tėvo Lozano sumišimą, nerimą ir baimę. Jis žmogiškas, pažeidžiamas, bijantis dėl savo sielos. Stengiausi sukurti jį po siūlelį traukdamas prisiminimus iš savo vaikystės pokalbių su kunigais“, – aiškino aktorius.

 

Siaubo trileryje „Vatikano įrašai“ niekuo neišskirtinę merginą vardu Andžela ima supti nelaimės ir mirtys. Jos artimieji kreipiasi pagalbos į Vatikano atstovus, kurie pasiunčia dvasininkus atlikti keletą egzorcizmo seansų. Netrukus paaiškėja, kad bėda kur kas rimtesnė. Merginos sielą ryja ne paprastas demonas, o pirmykštė, senovinė šėtoniška jėga, savo galia galinti prilygti Antikristui. 

 

Įvertinti Vatikano egzorcistų pastangas išgelbėti ne tik Andželą, bet ir visą pasaulį, Lietuvos žiūrovai gales jau nuo penktadienio, liepos 24 dienos. 

 

Siaubo filmo „Vatikano įrašai“ anonsas:

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));