Vyriausybė : virusas sklinda per messengerį

dorbovol

dorbovol

132000937 4750412481696924 3878766412717029287 o
„Kovos su virusu kronikos tęsiasi! Ta pati žmogaus teisių žinovė iš ultrakairiųjų, kuri prieš rinkimus aiškino, kad karantinas negali būti pagrindas suspenduoti konstitucinių žmogaus teisių, dabar, kaip ir kiti naujos pamainos etatiniai gąsdintojai ir nuožmūs draudėjai, kuo ramiausiai kalba apie nepaprastąją padėtį ir privataus gyvenimo, susirašinėjimų varžymą, kas, aišku, pagal ją yra medicinos bei gydymo nuo užkrato dalis, nes mokslininkai turbūt jau nustatė, kad covidas plinta per messengerį, – mano Goda  Juocevičiūtė, – o jūs dar moralizavote, kad žmogaus iš tatuiruotės ir „Metallicos” dainų nepažinsi Sad, but true ir nothing else matters, taip sakant. Skubėkite švęsti Kalėdų (kad ir už užtrauktų užuolaidų), nes jos gali būti paskutinės. #veidmainiai #melagiai #medicina
Saulius Veržikauskas : „Juokiatės iš kvailo žmogaus svaisčiojimų?
Be reikalo. Jei būčiau slaptas kardinolas, elgčiausi lygiai taip pat: save apsistatyčiau lengvai valdomais idiotais. Kai tik reiktų kokį tamsų reikaliuką prasukti, išleisčiau į areną klouną – lai juokiasi visi, lai piktinasi. O aš tuo metu…
Na, ar galima kitaip galvoti, matant tokius beprotiškus, nei logika, nei sveiku protu nepaaiškinamus teiginius? Faktas, kad nors kokias proto užuomazgas turintis žmogus tokių nesąmonių neskleis, tačiau ligoniams tai daryti galima.
Ir tauta užganėdinta, pasijuokusi, pasipiktinusi iki valiai, ir Tata užkulisiuose ramiai biudžetą pjausto. Ir visiems gerai ?
Papildymas. Delfis pavadinimą jau pakeitė. Matyt, patiems nepatogu pasidarė…
Eduardas Vaitkus : „Visuomenės testavimas – KIEK MES LEISIMĖS … link TOTALITARIZMO tęsiasi. Prasidėjo nuo klausimų apie priverstinę vakcinaciją PRIEŠ rinkimus. Klausimus uždavė – LRT, ty VALSTYBINIS transliuotojas.
Mes, Lietuvos žmonės, išrinkome į Seimą partijas, kurios pasisakė UŽ priverstinę vakcinaciją . Anūko partija nebuvo “už”, bet anūkas asmeniškai teikė įstatymo pataisą (praėjusią kadencija), kurioje reikalavo priverstinės vakcinacijos.
Juk viskas JŪSŲ , lietuvos žnonių (mažosios raidės) GEROVEI.
O susirašinėti juk nėra būtina. Taip NETEISINGOS mintys gali daugintis.
Todėl reikia UŽDRAUSTI… JŪSŲ GEROVĖS vardan .
Mes, valdžia, pasiruošę.
O Jūs ???
Jūs mus išrinkote ! PATEISINSIME jūsų pasitikėjimą..
Būkit ramūs, UŽ JUS bus pagalvota.
Jūs pailsėkit…, juk pandemija. Jums galvoti nereikia ir net žalinga.
Vardan TOS Lietuvos .
132029493 4750412118363627 1117082364785593386 o
Facebook komentarai
});}(jQuery));