Vokietijos advokatas Reineris Füllmichas: COVID-19 vakcinos buvo sukurtos eksperimentuoti su žmonėmis, jų tikslas depopuliacija

Attorney Fuellmich on Nuremberg 2.0: Justice will Not Come by the Courts but by the People Rising Up
Vokietijos advokatas Reineris Füllmichas: COVID-19 vakcinos buvo sukurtos eksperimentuoti su žmonėmis by Planet Today –
Ketvirtadienis, birželio 30, 2022 AD Naujienos Vokietijos teisininkas Reineris Füllmichas ir mažiausiai 50 jo kolegų padarė išvadą, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos buvo sukurtos eksperimentuoti su žmonėmis. Tokią išvadą jie padarė išklausę Vokietijos koronos tyrimo komiteto liudytojų – ypač buvusio „Pfizer” vadovo daktaro Mike’o Yeadono – parodymus.
Pasak M. Yeadono, vakcinų gamintojai vis dar bando išsiaiškinti, kokios nežinomo toksino dozės reikia, kad būtų nužudyti žmonės. Jis pridūrė, kad su vakcinomis susijusį mirtingumą galima atsekti pagal skirtingų partijų numerius, kai kurios jų atrodo mirtinesnės už kitas. Advokatai teigė, kad, apžvelgus turimus įrodymus, atrodo, kad pagrindinis injekcijų tikslas yra visuotinė depopuliacija.
Füllmichas taip pat sakė, kad advokatai, rengiantys tarptautinį ieškinį prieš „Pfizer”, nebeabejoja, kad nuodijimas ir masinės žudynės skiepais yra tyčia vykdomos prieš žmones. Žurnalistas Ulfas Bittneris (Ulf Bittner) ir podkasteris Sverigė Granskas (Sverige Granskas) savo interviu taip pat teigė, kad Švedijoje pastebėta, jog sužeidimai ir mirtys, susiję su žinomais partijų numeriais, skirtinguose sveikatos priežiūros regionuose yra panašūs. U. Bittneris palaiko ryšius su vakcinų koordinatoriumi, kuris galėjo pateikti dokumentus, leidžiančius sekti sužeistus ar mirusius žmones, susijusius su vakcinų partijomis. Kai kurios partijos itin pavojingos ir mirtinos Pasirodo, kad vakcinos dozių apačioje esantys brūkšniniai kodai nurodo, kurios iš jų yra placebo – nekenksminga dozė, sušvirkščiama politikams ir žymiems asmenims. Tačiau Füllmichas ir jo komanda mano, kad visos partijos yra pavojingos.
„Daug svarbesnė informacija, kurią gavome iš Maiko Yeadono, kai kalbėjomės su juo „Corona” komiteto posėdyje, yra ta, kad yra tam tikrų partijų, kurios yra labai pavojingos ir mirtinai pavojingos”, – aiškino Füllmichas.
Anksčiau šiais metais daktarė Jane Ruby sakė, kad šios farmacijos bendrovės ne tik sukūrė mirtinas partijas – jos taip pat turėjo kodus, kurie leido patikrinti, kurios partijos yra toksiškos ir kurios sukelia negalią arba nurodo, kokia negalia gali atsirasti. Ruby sakė, kad „Moderna” atveju tai yra partijos arba partijos kodas 011 l 20., kuris nurodo laikiną partijos eiliškumą, koncentraciją, lemiančią toksiškumą ir nepageidaujamų reakcijų skaičių. Skaičius 20 yra kokybinis, Ruby sakė, kad sudedamoji dalis laikoma toksiška šiose partijose.
„Viskas susiveda į tai, kad kalbama apie populiacijos mažinimą”, – sakė Füllmichas. Jis paaiškino, kad jei šios bendrovės nuo pat pradžių naudos mirtinas dozes, jos visus atbaidys. Štai kodėl jie eksperimentuoja su tinkama doze, kuri galėtų nužudyti nuo penkių iki 20 proc. gyventojų. Teisiniu požiūriu tai reiškia, kad nėra aplaidumo ir kad jie nedaro klaidų. „Tai įtikinami iš anksto apgalvotos masinės žmogžudystės įrodymai. Baudžiamoji žala pradedama taikyti visada, kai susiduriama su blogu veikėju, kuris sąmoningai daro ką nors žalingo, ir būtent su tuo mes čia susiduriame”, – pridūrė jis. Vakcinų gamintojai, politikai, kurie jas stūmė, pagrindinė žiniasklaida, kuri jas reklamavo, ir gydytojai, kurie skyrė skiepus, – visi jie yra kalti, ir Füllmichas pažadėjo patraukti juos atsakomybėn. Daugiau naujienų apie COVID-19 injekcijų toksiškumą rasite svetainėje Vaccines.news.
https://www.brighteon.com/94ff1080-c94b-4aec-8ee5-c82258bafa66
Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie Reinerio Füllmicho karą prieš Didžiąją farmaciją.
pagal @planettoday #PlanetToday:
https://www.planet-today.com/2022/06/german-lawyer-reiner-fullmich-covid-19.html
Facebook komentarai
});}(jQuery));