Versija : čigonai Bieliauskai pavogė milijoną policijos narkoeurų, arba kokį krovinį „kiškių“ grupuotei galimai vežė vairuotoja Ieva?

leonas-karolis-ir-mantas-bieliauskai-76570207

leonas-karolis-ir-mantas-bieliauskai-76570207

Versija : čigonai Bieliauskai pavogė milijoną policijos  narkoeurų, arba kokį krovinį „kiškių“ grupuotei galimai vežė vairuotoja Ieva?

Aurimas Drižius

 

„Laisvo laikraščio“ šaltiniai pasakoja, kad čigoniukai pusbroliai Karolis, Leonas ir Mantas Bieliauskai, sustabdę Ievos Strazdauskaitės „Audi“ greitkelyje ties Elektrėnais, žinojo, kad mergina galimai veža „krovinį“.

leonas karolis ir mantas bieliauskai 76570207

Tas „krovinys“ – tai didelė, virš milijono eurų grynųjų pinigų, surinktų iš įvairių Lietuvos kampelių, ir vežamų į Vilnių, vadinamųjų „kiškių“ grupuotės lyderiui.

Pusbroliai Bieliauskai, sužinoję apie tokį krovinį, neatsispyrė pagundai jį pavogti. 

Todėl „Audi“ buvo sustabdytas, vairuotoja įgrūsta į bagažinę, ir dar kelias valandas vežiojama po Lietuvą.

Galimai tam, kad surinkti likusius pinigus iš kitų narkotikų prekiautojų. 

Kodėl Ievos Strazdauskaitės sužadėtinis, kuris sekė Ievos automobilio judėjimą per GPS, nes šiame automobilyje buvo GPS sistema „Sherlog“, kuri paslėptų siųstuvų dėka visą laiką rodo, kur yra automobilis, nepadėjo policijai nustatyti automobilio judėjimo vietos, ir taip išgelbėti savo sužadėtinę?

pernavassukiskiu

Kodėl sužadėtinis kreipėsi į policiją, praėjus kelioms minutėms po to, kai prarado ryšį su savo sužadėtine?

Kodėl jis buvo toks atsargus ir ko bijojo, tačiau į šią pavojingą  kelionę kažkodėl nevažiavo, o pasiuntė nekaltą merginą?

Kodėl policijos gen. komisaras Pernavas vidurnaktį šoko iš lovos, ir žaibu organizavo „Audi“ paiešką, nors analogišku atveju (kai iš latvių buvo pagrobtas Wolkswagen  Passat), policija net atsisakė priimti jų pareiškimą, o juos pačius išvarė iš policijos?

Gal Pernavas žinojo, koks „krovinys“ buvo vežamas „Audi“? Kodėl momentaliai buvo mobilizuota visa policija, pakeltas sraigtasparnis?

Beje, tie patys šaltiniai sako, kad čigonai neplanavo žudyti vairuotojos. Tačiau čia išsiskiria dvi versijos – viena sako, kad drąsi mergina iš karto pareiškusi plėšikams, ar jie žino, kieno šie pinigai, ir kas jų laukia – juk jos stogas – policija ir „kiškiai“?

Neapsikentę tokio įžūlumo, plėšikai ir užmušė savo auką.

Kita versija – kur kas banalesnė. Neva „Audi“ buvo užvedama nuotoliniu būdu, ir kai čigonai ją paleido miške, merginos kišenėje liko ir nuotolis užvedimo pultelis, kuris, jai išlipus iš automobilio, išjungė automobilio variklį.

Neva tada čigonai pajuto klastą, ir savo auką nužudė.

Apie visus šiuos įvykius Kaune beveik atvirai kalba buvę ir dabartiniai policijos pareigūnai.

Matyt, visi žino, kad policija kontroliuoja narkotikų prekybą, ir pavyduliauja, kad negauna savo dalies.

Visos šios mintys – mano sapnas arba haliucinacijos, todėl už savo sapno atpasakojimą prašau policijos ir prokuratūros nekelti man eilinės bylos.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));