Policijos narkobaronams atostogos nesibaigia

SiauliuONTT

SiauliuONTT

 

 

Alvydas VEBERIS

 

AMŽIAUS BYLA

 

Ne retai tauta girdi iš valdžios lūpų, jiems skalambinant apie tai, kad jie neša padidintą atsakomybę už neteisėtus jų padarytus veiksmus ar nusikaltimus. Deja, šiandieninė korumpuota Lietuvos valdžia vidury baltos dienos plėšia, vagia, ima kyšius, apgaudinėja žmones, jiems meluoja…, ir nepaklusniuosius baudžia.  Prisigyvenome iki to, kad teisiuosius net žudo. Kaltų nėra arba jų neieškoma, žmogžudžiai neišaiškinami (kas gali paneigti, kad  ne teisingumo vykdytojų rankomis daromi nusikaltimai, todėl kaltininkai slepiami?), o nebaudžiama valdžia (išlaikytiniai) bujoja vis sau didindami algas ir per jiems tarnaujančios sisteminės žiniasklaidos ruporus aiškinant, kad Lietuvoje gyvenimas gerėja. Tai akivaizdu ir visiems matoma.  Ne tik Seimo nariai su reklamai pastatytu puodu pilsto Lietuvos ubagams sriubos lėkštę, bet tą patį daro ir šalies Prezidentė. Didesnė gėdos nesugalvosi. Reiktų jiems stačiai žemėn prasmegti.

Amerikos prezidentas D.Trampas  nuo Meksikos narkotikų prekeivių tveriasi net 7 m aukščio tvora.  Lietuvoje teisingumo vykdytojai ne tik nestabdo atvirai klestinčio šio   ,,verslo“, bet juo mėgaujasi platindami, o pinigus dalindamiesi savame Komisarų nusikalstamame susivienijime. 

Šis verslas klesti ne mažiau 15 metų. Prieš penkerius metus sulaikyta dalis Šiaulių VPK ONTT komisarų, kurie vystė ir kontroliavo  šį jiems naudingą savanaudiškais tikslais ,,verslą“ Lietuvoje. Pradžioje įtariamųjų  buvo 40, dabar  sąraše liko 18.  Dalis nubyrėjo. Kaip kitaip? Juk jų tarpe artimi giminės, draugai ir pažįstami, užimantys aukštus postus. Ranka ranką plauna. 

Susipažinkime su tais, kuriems pareikšti įtarimai. Tai:   Remigijus Dereškevičius, Remigijus Zykas, Tomas Ruchtinas, Ričardas Pocius, Renatas Ivanovas, Gediminas Aina, Gediminas Motiejūnas, Giedrius Vaitkus, Vytenis Maščinskas, Rolandas Grigalaitis, Arūnas Jankus, Arminas Lipskis, Arvidas Budrys, Gintautas Golovnia, Raimondas Ripinskas, Pavelas Osipovas, Kęstutis Purvinis, Robertas Paštuolis.

 

SiauliuONTT

 

nuotr. Nejauku komisarams prieš kamerą rodyti savo veidus, todėl jie įvairiais būdais  slepiami 

 Siauliuontt1

 

Gal su aukštų pareigūnų sulaikymu sustojo narkotikų banga? Priešingai. Jų gali gauti pas įvairaus plauko platintojus: tiek pas autobusų vairuotojus, taksistus, naktiniuose klubuose, mokyklose, pas nepilnamečius, kalėjimuose, armijoje, net bažnyčiose… Tautiečiams nuraminti vienas kitas atvejis pagarsinamas. Sulaikoma siuntos, kurios juodojoje rinkoje kainuoja dešimtis milijonų. Koks jų tolimesnis kelias galima tik spėlioti. Ar tie milijonai vėl nekeliauja per komisarų rankas?

 

Treti metai kai Šiaulių VPK ONTT pareigūnų  REZONANCINĖ byla tebesitęsia Panevėžio apygardos teisme. Teisėjui Pranui Norkui teko nelengva dalia ją išnarplioti. Pastovūs trukdžiai neleidžia bylos užbaigti. Serga, jei ne kaltinamieji, tai gynėjai. Atsiranda ir kitos priežastys,- atostogos, komandiruotės… Pagal iš anksto suderintus grafikus tik nuo rugsėjo 22 d. neįvyko net dešimt teismo posėdžių Paskutiniai penki teismo posėdžiai praleisti dėl Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro Gelgaudo Norkūno užimtumo. Šiandien jis pakviestas liudytoju į Vilniaus apygardos teismą.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));