Velnio advokatai – tai toks legalus terminas, priskiriamas tiems teisininkams, kurie viską suvelia ir baugina po to žmones savo antgamtinėmis galiomis.

Lietuvos Prezidentui, 
Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkei Agnei Švirinskienei, 
Kauno Apylinkės Teismo Pirmininkui ir teisėjui Tomui Ridikui
spaudai
Nuo Viktorijos Fetaimia
 
 
Pažiūrėkite prisegtą dokumentą – teisėjas Ridikas netgi turi numerį 11999. 
Apvertus gaunasi 66611…
Tai jam paskirtas numeris Lietuvą užvaldžiusios velnio advokatų mafijos.
Velnio advokatai – tai toks legalus terminas, priskiriamas tiems teisininkams, kurie viską suvelia ir baugina po to žmones savo antgamtinėmis galiomis. 
Tos antgamtinės galios – realiai tiems vėlimo specialistams – yra suteikiamos per teismus, kai jie priima suveltus sprendimas ir uždeda teismo antspaudą Lietuvos vardu. 
Na, o prokurorė Ridikė nesivargina tirti akivaizdžių nusiklatimų. 
 
Puikus duetas, tik laikas suvokti, kad tiems visiems mano teisių vėlimo planams nelemts išsipildyti nes Aš tokių kvailų velnių nebijau.  
 
Taigi, šiuo atveju jau – yra akivaizdu, kad mano triusikus uosto mano buvęs vyras Aurelijus Pikžirnis ir kitais daiktais papirkinėja teisėjus ir velnina jus visus.
 
Jis netgi man parašė žinutę, kad mokės dukters išlaikymo priteistą skolą tik pardavęs mano daiktus. O jūs jam patys padedate tokį nesveiką planą įgyvendinti.
 
Na, tų daiktų, nors ir daug, bet ilgam papirkinėjimui neužteks, tad Jūs visi ten susivėlę gerai pagalvokite ar jums apsimoka dėl mano buvusio psichiškai sutrikusio vyro Aurelijaus Pikžirnio man negrąžinti mano ir jo dukters daiktų bėi būsto įrangos?
 
Kadangi man – tai jau prarasti nėra ką, o jis jau pasitenkino savo linguistas fantazijas išnaudodamas mane, savo dukrą ir jus visus – tai jus pagalvokite prieš veldami mano bylas toliau ar tikrai jums – tai vis dar apsimoka?
 
O gal jau atėjo laikas apsivalyti sąžinę ir galu gale išduoti teisėtą ir pagrįstą įstatymais teismo sprendimą dėti apsaugos priemones ant matomų iš kosmoso mano 156 medžių, kaltinių vartų, stiklo – plieno balkonų ir 600 kv.m. trinkelų.
Pažiūrėkite tie mano medžiai ten augs dar 100 metų:
Man – tai jau ima juokas iš jūsų tokių merkantiliškų sprendimų, nes juk esate ne visi suvalkiečiai, o juokinate Pasaulį kaip jie.
 
Linkėjimai suvalkiečiui premjerui Skverneliui, kuriam dar matyt nepakako mano dukters kančių ir leidžia –  tai velnio advokatų sistemai  ją apiplėšinėti Lietuvoje toliau…
Negali pats nuspirkti normalių triusikų matyt savo žmonai ir jo vidaus reiklų patarėjui Arnoldui Pikžirniui.
 
Juokas ima…:)
 
Ginanti savo dukrą ir mūsų daiktines teises pagal LR Konstitucijos 23 str.
 
Viktorija Fetaimia
 
Advokatui Jurgiui Kaušiniui
Nuo Viktorijos Fetaimia
 
Jūsų Klientas Aurelijus Pikžirnis iki šiol nesumokėjo pagal įsiteisėjusį 2016.10.26 teismo sprendimą 36 600 eur. skolos už dukters Aurelijos Pikžirnytės išlaikymą. 
Jam nuo 2016 metų eina 8% metinės palūkanos. Dabar jis jau skolingas  47, 949 eur. 
 
Taigi, kadangi jis degradavo kaip tėvas ir kaip žmogus – tai parašė šiandien, kad reikia kreiptis į jus norint JAM dar sumokėti už jo dukters daiktų ir būsto įrangos saugojimą.
Kadangi man jos daiktai ir būsto įranga – yra būtini prašau su juo racionaliai suskaičiuoti kiek Jam reikia už – tai sumokėti?
 
Tik jūs, kaip jo advokatas, tikiuosi dar galite racionaliai pateikti jo paskaičiavimus. 
 
Aš viską viešinu, kad Lietuvai būtų aišku kuom jūs, kaip buvęs teistas teisėjas, tapęs degradavusio tėtušio, (tarsi velnio), advokatu užsiimate.
 
Be pagarbos 
Viktorija Fetaimia
 
 
 
 
 
Facebook komentarai
});}(jQuery));