Valdžia gadina negrįžtamai..

teisingumas

teisingumas

Valdžia gadina negrįžtamai..

Pabuvę iš ten kur matosi tik žvaigždės-seime, seimo nariai  tampa  visam laikui „skurdžių-BEDARBIŲ gelbėtojais“ ar blogiausiu atveju astronomais, o  ateityje galbūt astronautais…

Dar ne vienas seimo narys neprisipažino kiek GERO padarė už ką jį rinko ,nes gerų darbų taip tauta  ir dažnai nemato. O u-ž blogus kartais baudžia ir brokdarius.

Atbuvę nuo skambučio iki skambučio  tautos taip „vieningai“ rinkti valstiečiai visiškai nuvylė  savo elektoratą savo darbais ir tas elektoratas -prarado tikėjimą Karbauskio žodžiais .,nes darbai buvo išties siaubingi. Pinigų atėmimas ir perdalijimas iš tų pačių buvusių kolūkiečių čia nekalbama ,apie kolūkio  vadovus ir kontorų darbuotojus, bei žemgrobius, kurie į seimą atėjo savo reikalų tvarkyti. Dauguma jų turėjo galimybę sublizgėti, net  pareigas gauti sau ir savo artimiesiems.

Pirmi darbo seime aktai buvo išsiųsti savo meilužes į Amerikas, po to uždrausti viešumą, po to įteisinti žmonių sekimą, pasitvarkymą su priešininkais ar aponentais(vienas iš būdų vogti kartu),jei galima tiesiog-sužlugdyti, sunaikinti-kaip buvusius kolūkius su eiliniais kolūkiečiais .Iš kurių beturinčių po kelis ha naudmenų ir vėl nuėmė dalį išmokų, o miškus  už grašius nupirko įvairios firmelės ir per trumpą laiką iškirto pilnai. Laukuos iškirto medžius ,kaip piktžoles.

Keliuose toliau vykdė ,kelių europizavimo politiką-iškasi griovius, aptveri ir priguldai policininkų. O kameras tiesa jau neapsimokėjo laikyti-tauta neišgalėjo mokėti -tai nuėmė. Gamtosaugininkams leido pamiršti savo darbą.

Žemės Reformas vykdė tuo pačiu metodu, net  sugebėjo aršiau leisti nešvariems chebryčių pinigams atimti , jas dirbančių, ir ,aišku, nieks neginė paprasto žmogaus nuo valdžios organų savivalės. Advokatai net bijojo apginti nukentėjusį.

Policija gavo teisę net nevykti (covid karantino metu)į įvykius arba ,kaip ir anksčiau nedirbti savo darbo(juk premjeras pavyzdys) .

Savo darbą ir toliau sudėtingomis sąlygomis turėjo dirbti medikai, tačiau neteko girdėti ,kad už pasiaukojimą buvo pagerbti.

Prezidentūra atliko taikdarės misiją ir vykdė užsienio politikos… koordinaciją, o  vyriausybei leido tvarkytis savo nuožiūra.

Ko per ketverius  metus neteko Lietuva: ne tik Labanoro girių, miestų parkų ,skverų, alėjų ,bet ir tikėjimo ,kad valdžia gali mąstyti, kas po jos turės atstatyti tai ,ką jie sunaikins. Taigi, pasitikėjimas krito konkrečiai tais ,kurie  valdė, nors kiti žiūrėjo.

Ir ko gero buvo nebloga valdyti ,kad jau pradėtas ruošti šešėlinis valdžios (opozicijoje)kabinetas, kaip pokario metais Lozoraičio, kitų žymių tautiečių JAV. Kas galėjo pagalvoti, kad tiems ,kuriems buvo patikėtas žemės ir Valstybės ūkis -pasivadins save rezistentais.?Dėl to ,kad nuvylė.

Ką jau nebereikia bažnyčios dėl kryžių statymo PAKELĖSE,  derinimui, nebereikia ir tų kurie kovojo už šalį-atsiranda naujieji-valdžios rezistentai, kurie turi milijonus-milijardus, truputį neturi sąžinės ar kuklumo, net naudoja įvairius metodus ir savo padėtį ,kad galėtų priversti visus -bijoti ,paklusti ,pataikauti ir skusti. Demoralizacija-nesirenkanti jokių moralės ,sąžinės ,tikėjimo normų.

Dar nebuvo nei vienos valdžios kuri primestų tautai savo modelį kuo jie bus-ir nebuvo valdžioje tikrųjų rezistentų ,kurie nebūtų tikrai leidę išsinešioti Lietuvą.

Laikas sunešti į tautos aruodą tai kas valdžiai nepriklausė ir nepriklauso ypač laikas  dabar parodyti pavyzdį ir tautiečius išvaikytus ir nebadžius juos sukviesti atgal įtikinti ,kad valdžia daugiau nevogs, o apsivogusi -atsakys .

O šiai daugumai reikia palinkėti  nekartoti ir savo ir kitų klaidų, buvo ko pasimokinti ir nesudarius net opozicijos buvusiai valdžiai leisti jiems atlikti juodus darbus -nors ne visus ir iki galo.

Reikia suprasti ,kad ir seime sėdėdami ne visi mato blogus darbus. O jų reikia net nepradėti arba laiku taisyti .

Darbais ir parodysite ,ką žinote ir  mokate viešai padaryti dėl tautos ,o ką gal būt ir atitaisyti ir pripažinti kas ir kada suklydo. Už kieno klaidas kenčia tauta ir kiekvienas pilietis-įvardinkime. Ką čia slėpti ,ypač blogus darbus-geri patys matosi.

O.Jankus

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));