Milžiniškos lėšos skiriamos ekonomikos, kurią sugriauna pati valdžia – atstatymui”

KAUKE_COVID-19

KAUKE_COVID-19

Arvydas Daunys
Sprendžiant pagal viską – valdantieji jau seniai nebetiki kovydu, tik stengiasi tą tikėjimą palaikyti mumyse, juk kaip patogu – mums neleidžiamos jokios gatvės akcijos, protestai – o planuojami parankinių paskelbiami VSD provokacijomis, milžiniškos lėšos skiriamos „ekonomikos, kurią patys ir griauna – atstatymui”.
Visa tai praeina per valdančiųjų rankas pagreitintu būdu, supaprastinus viešųjų pirkimų reikalavimus, kurių praktiškai nebeliko, išskyrus vieną – greičiau ir daugiau..
Būtent todėl dabartiniai valdantieji labai neprieštaravo buvusiųjų darbeliams šioje srityje – jie tikėjosi patys tuo pasinaudoti ir rinkimų rezultatų dėka jų viltys išsipildė.
Dabar „lėšų įsisavinimo” burtų lazdelė jų rankose, ir tereikia vieno – kad jų šiam gėriui nepamaišytų sukilusi visuomenė – todėl visuomenei antsnukiai, tarpusavio kiršinimas, ir didžiulis smegenų plovimas apie užkrato pavojų apie to užkrato kurio nebijo prazidentas, pareiškęs, kad ten buvo „mažareikšmis” kontaktas, Seimo pirmininkė (naujoji) su nustatytu kovydu, pasak Verygos laisvai vaikšciojanti (kol nekilo triukšmas), kai tuo tarpu eiliniai piliečiai baudžiami milžiniškomis baudomis už neteisingai dėvimą kaukę, nes po ja elementariai neįmanoma kvėpuot.
Vienas žmogus atsirado, kuris pakėlė balsą ir pasiūlė akciją – tai jį užsipuolė patys „kaukonešiai” , pasibaisėję, kad tai gali būti VSD provokacija.
O koks jums, gerbiamieji, skirtumas kieno ten akcija, jeigu einate išsakyt savo poziciją? Kas pasikeis nuo to, jei ten bus ne „VSD akcija” – bus mažiau policijos ar filmuotojų?
Nepasikeistų visiškai niekas ir visi tą suprantate. Tačiau visi mielai pasidavė „ekonomikos atstatymui akirtų lėšų” valdytojų ir jų parankinių šūkiui – tai provokacija!!!
Taip, tai buvo bandymas išprovokuoti visuomenę atsibusti, bet, reikia pripažinti – nepavykęs, nes @kaukonešių” visuomenė atsibusti nenori net matydama aiškų pačių valdančiųjų netikėjimą „kovydo grėsme”.
Gal atsimerkite vieną kartą, apsidairykite ir pamatykite, ką žemaičiai daro, kokią jie ateitį prognozuoja esant tokiai kaukonešių visuomenės reakcijai į koronafeikus.
įdėjau jų video žemiau, anksteniame įraše, pažiūrėkite iki galo, filmuojant tą medžiagą priėjo policija ir neaišku kuo remdamasi atėmė grandines, kurias klipo aktoriai buvo užsidėję ant kojų – esą neatitinka tikrovės.
vienu žodžiu – avys kerpamos, joms kaip šunims maunami antsnukiai, o kai atsiranda kažkas, kas pasiūlo tuo antsnukius viešai nusimestii – jos bliauna – provokacija!
Nieko nepametėte?
Facebook komentarai
});}(jQuery));