Ko čia pergyvenat – juk niekas nepasikeitė, „rusai kaip puolė, taip ir puls, Batkos Ae ir toliaus kels grėsmę

800px-Rusai_puola

800px-Rusai_puola

Vakar paskambino bičiulis iš Pamario krašto. Jis buvo labai susirūpinęs dėl blogos kandidatų į ministrus sudėties. Jis tikriausiai patikėjo ekspremjero S.Skvernelio (toliau S.S.) „sparnuota fraze”, kad Ingrida yra labai labai drąsi, nes būdama laivo kapitone, plauks laivu audringoje jūroje su tokia nekompetentinga laivo įgula. Dar laikinai einantis šio laivo kapitono pareigas S.S. neplauktų Ingridos įgulos valdomu laivu net keleiviu??? Bičiulis paklausė ką daryti ir labai nustebo, kai aš pasakiau kad nieko nereikia daryti nes…Nes paksikeitus laivo įgulai juk niekas nesikeičia:
– „kaip rusai puolė taip ir puls” nepriklausomai, kas bus KAM (krašto apsaugos ministras). Cituoju „laivo kapitono” S.S. paskirto KAM visceministro žodžius: – „Grėsmė, kuri ateina iš Rusijos – jinai apgula mus visus, apgula žmones, institucijas”. Taigi, mielas S.S. niekas nepasikeis jeigu dabartinį KAM-ą (krašto apsaugos ministrą pakeis kitas KAM-as – kaip buvome „apgultyje”, taip ir liksime., „kaip agresyvėjanti Rusija puolė taip ir puls”., kaip „batkos” atominė kėlė grėsmę, taip ir kels, nežiūrint išankstinio vaistų dalinimo vajaus.
Apgulties” situacijos nepakeis net keturi sraigtasparniai „juodieji vanagai, kuriuos nupirko S.S. komandos KAM-as. Tas pats principas, kad niekas nesikeis, kai URM „jaunuolį” L.L. pakeis G. Landsbergis.
Kaip Briuselio biurokratai „kepė ” privalomus vykdyti reglamentus ir rekomenduojamas direktyvas,taip ir „keps”, o Nepriklausomos ???) Lietuvos valdžia kaip juos vykdė, taip juos ir vykdys. Ir su E.S. finanasavimu išliks tas pats principas – ką ponai iš Briuselio duos, tą ir gausime, nepriklausomai nuo to, kas vadovaus URM (Užsienio reikalų ministerija). Ar pagerėjo Seimo valdančiosios daugumos ir opozicijos politinė kultūra jau matome.
Kas pasikeitė? Atsakymas aiškus. Gyvulių ūkio autorius teigė, kad visuotinio melo laikais tiesos sakymas bus vadinamas ekstemizmu. Gal jau pasikeitė tie visuotinio melo laikai? Kaip mums žinoti kas meluoja, o kas sako tiesą? Moterų „trium moteratas”, R. Karbauskis ar K. Glaveckas, o gal V.Bakas ar P. Gražulis? N E Ž I N A U. Na dėl sveikatos apsaugos ministro, jei bus patvirtintas siūlomas kandidatas, tai tikrai, mano supratimu, bus geriau, bet…Bet kaip koronos pandemijosos nepajėgė suvadyti A. Veryga ir buvęs valstybės laivo kapitonas S.S., taip ir būsimasis sveikatos apsaugos ministras nieko negalės padaryti – juk jis ne stebukladarys. Belieka laukti tik Dievo pagalbos ir pasitikėti savo sveiku protu ir teisingu elgesiu (juk Dievas sako – storokis ir Aš padėsiu). Na reikia jau baigti, nes analizė to kas vysksta yra „daina be galo”. Gal jau nusibodau?Beje, pabandykite išanalizuoti pono dar laikinojo premjero „vaizdingą išsireiškimą” apie valstybės laivo kapitonės Ingridos drąsą ir ypač apie tai ką reiškia S.S. žodžiai, „kad jis neplauktų tuo laivu net keleiviu”. Tai ką daryti, „kapitone S. S., mums – paprastiems šio valstybės laivo keleiviams – eiliniams Lietuvos piliečiams? Į kokį geriau valdomą laivą mums perlipti? Į kokios valstybės laivą mums emigruoti? Gal jau gana, nes būsiu apšauktas ekstremistu. Tad baigiu. Belieka eiti grėbti lapus, juolab, kad už lango skaisčiai šviečia saulutė. Tai tokios tokelės rašytojo V. Petkevičiaus aprašytame laive. Matau, kad nei Rytų, nei Vakarų fronte nieko naujo. Gero savaitgalio visiems.
Facebook komentarai
});}(jQuery));