Vaizdo įrašas aiškiai rodo – riaušės prasidėjo, atvykus riaušių policijai

10000000 900557853897758 2303617922978977229 n

 

 

Šiuo metu FB nelabai turiu laiko. Tai rašau rečiau, nei įprastai.
LŠS merginos paleistos – tą jau žinote, tačiau yra daugybė kitų dalykų, kurie atima daugybę laiko, daugumoje tai pokalbiai telefonu, foto ir video medžiagos peržiūros ieškant „akmenų mėtymo” iniciatorių, kurie iš esmės padarė milžinišką žalą opoziciniam judėjimui Lietuvoje.
Eilinių žmonių aš nekaltinu, galiu suprasti tą emocinę įtampą tvyrojusią tuo metu prie Seimo, kai ten, policijai taikiai besišnekučiuojant ir net juokaujant su minia, staiga atsirado riaušių malšinimo daliniai, kai pačiomis riaušėmis net nekvepėjo. Tai gerokai padidino įtampą, ypač tuo momentu, kai tie specdaliniai tik atvykę iškart panaudojo ašarines dujas – turime ilgą vaizdo įrašą, kuris prasideda 20:42 minutę, chronologiškai, kai neužilgo buvo pirmą kartą buvo panaudotos ašarinės dujos prieš dar visai ramius žmones.
Tai buvo tos, galimai, provokacijos pradžia, po kurios išsirutuliojo viskas, kas vyko vėliau.
Nenoriu ilgai pasakoti, nes medžiaga dar renkama, jos tikrai daug ir joje yra labai įdomių veidų, net persirengusių teisėsaugos darbuotojų, kurie, galima daryti prielaidą peržiūrėjus vaizdo įrašus, irgi mėtė akmenis. Kai kurie veikėjai jau identifikuoti (keista tai, kad jų nesulaikė policija). Bet, nenoriu daryti skubotų išvadų, kai sulauksime medžiagos, kur tie veidai išryškės pilnai – paskelbsime juos viešai.
Dabartinė laikinai administruojančių Lietuvą asmenų bėda yra ta, kad jie bandydami fabrikuoti bylas prieš sulaikytuosius mitingo (po mitingo) dalyvius, remiasi tik policijos parodymais, kai tuo tarpu vaizdo medžiaga to visiškai nepatvirtina. Bet pamažu paveikslas susidėlios ir jo niekaip negalima konfiskuoti ar uždrausti, nes jis visas išdėliotas Lietuvos žmonių telefonuose bei socialiniuose tinkluose.
Yla išlis iš maišo. Tuo labiau, kad tas maišas yra kiauras kaip rėtis ir remiasi vien, galimai nepagrįstais jokiais įrodymais kaltinimais.
Dabar ne 2009-ieji, kai žmonės mėtę akmenis į Seimo langus arba šiaip dalyvavę to meto proteste buvo sulaikyti ir nuteisti, kaip riaušininkai.
Todėl prašau visų dalintis vaizdo medžiaga Telegram socialinio tinklo grupėje Lietuvos Šeimų Sąjūdis. Žmonės atrinks kas tikrai svarbu.
Nenorėjau plėstis, bet išsiplėčiau vėl. Taip būna, kai nori parašyti nedaug, o gaunasi, kad apglėbi kelias temas.
Apie ruggėjo 10 d. planuojamą mitingą. Jis įvyks nežiūrint į atostogose esančio R. Šimašiaus pareiškimus, kad visų suderintų akcijų leidimai atšaukti. Įvyks, kaip įvyko visos kitos iki šiol planuotos LŠS protesto akcijos.
Niekas tikrai pro pirštus nežiūrės į aukščiau minėtų asmenų siekį pavergti valstybę ir tyliai įvesto totalitarinį valdymą. To nebus.
Todėl ruoškimės rugsėjo 10-ai. Protesto akcija bus taiki, langų nedaužysime – bus samdyta ir mūsų pačių aktyvistų apsauga, kuri greit surankios mėgėjus ir profesionalus, siekiančius paversti tai riaušėmis. Jei tokių bus.
Žinau, mūsų bus pakankamai daug, kad priverstume aukščiau minėtus ir laikinai Lietuvą administruojančius asmenis gerokai pagalvoti, prieš žengiant žingsnį prieš didelės visuomenės dalies valią ir teises.
Facebook komentarai
});}(jQuery));