skip to Main Content

Vaikus iš socialinių tarnybų vaduos būsimo „verktinio“ mama, homoseksualų gynėja, Rasa Kuodytė – Kazielienė?

Kristina Sulikienė

 

Artėjant rinkimams, kiekvienas reiškiasi savaip. R. Karbauskio šalininkai pradėjo kovoti su alkoholiu – bet ne su nelegaliu. Alokoholio „taškus“ (neakzicinę prekybą) jie mandagiai palieka ramybėje.

Gėjų teisių gynėjai,  kaip Švietimo ir mokslo ministerijos buvusi ar esama EU paramos skirstytoja Rasaa Kuodytė – Kazielienė pareiškė, jog padės vaikų netekusiesiems Norvegijoje.

Įdomu, ar visiems padės, ar tik tiems, kurių vaikai nepateko gėjams ir lezbietėms?

Valstybės tarnautoja Rasa Kuodytė – Kazielienė išgarsėjo 2013 metais, kai viešai per spaudą pareiškė, jog vienas populiariausių politikų, kovotojų už šeimos vertybes, „tvarkietis“ Petras Gražulis yra nepakaltinamas.

Štai ką sakė ši arši gėjų teisių gynėja, dar likus porai mėnesių iki „pogromo“ gėjų parado metu Vilniuje, kurio metu teisinę neliečiamybę turintį Seimo narį policininkai tampė, tąsė, ir nešiojo: įdomu, ar tik ne pagal aktyviosios R. Kuodytės – Kazielienės išankstinius skundus?

Likus 2 mėnesiams iki parado, akyvi gėjų gynėja pareiškė:

„Vieni žmonės manęs klausia, kam skųsti, jei šis Seimo narys yra nepakaltinamas? Bet iš kitos pusės, jeigu mes nieko nedarysime, ateityje gali būti visko.

Gal jis ir politikas populistas, bet nepamirškite, kad ir šalies pilietis. Turėtų ir vykdyti įstatymus“, – tikino R. Kuodytė-Kazielienė. (http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/psichologe-bando-uztildyti-gejus-smeizianti-p-grazuli.htm) Taigi, aktyvioji veikėja netiesiogiai davė suprasti, jog Petras Gražulis tarsi neveiksnus. Dar veikėja viešai guodėsi: „Jau pabodo nuolatinis Seimo nario neapykantos kurstymas, gėjų ir lesbiečių šmeižimas. Tai nuolat tęsiasi. P. Gražulis jaučiasi lyg viską galintis.“

Dirbanti Švietimo ir mokslo ministerijoje, ir gaunanti algą iš Seimo skirstomo biudžeto, ši bebaimė kovotoja tuomet pažemino aukščiausią valstybės instituciją – Seimą: davė suprasti, jog ten dirba neįgalūs, neveiksnūs asmenys.

Keista, jog nei vienas Seimo narys nesureagavo į tokius svaičiojimus.

2009 m. veikėja išgarsėjo, kai jos institucija, kur ji dirbo, protegavo Gender Loops programą. Spauda rašė:

„Sunku pasakyti, ką bendro su švietimu ar mokslu turi jauna visuomenės sveikatos specialistė, retkarčiais dar viešai prisistatanti kaip psichologė-konsultantė, bet, matyt, ji neblogai išmano būtent ES fondų lėšų skirstymo ypatumus ir reikiamas kryptis. Tačiau visuomenėje ponia Rasa Kuodytė-Kazielienė yra pagarsėjusi ne dėl dalyvavimo ES lėšų planavimo ir skirstymo darbuose, bet dėl aktyvios ir energingos visuomeninės veiklos specifinėje srityje. Jos ankstesnė darbovietė buvo taip vadinama Tolerantiško jaunimo asociacija, kurios Valdybos nare R.Kuodytė-Kazielienė yra iki šiol. Ši prieštaringai vertinama organizacija ypatingą dėmesį skiria tolerancijos homoseksualų atžvilgiu populiarinimui bei prisideda plėtojant ir prižiūrint Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainę gayline.lt. Minėtos svetainės forume aktyviai reiškiasi ir „Raudona Rasa“ (taip R. Kuodytė-Kazielienė pasirašinėja internete).

(http://www.tv3.lt/naujiena/245553/kieno-interesus-gina-mazumu-aktyvistai-svietimo-ir-mokslo-ministerijoje/1)

Taip pat aktyviai reiškėsi viešose akcijose už gėjus.

Aiškėja, jog ši veikėja ne tik valstybės įstaigoje dirba, bet vykdo visokią kitokią – štai kad ir gėjų gynimo, veiklą.

Tada garsenybė parašė internete:

„„AČIŪ JUMS, KAD ESATE IR KAD ŠIANDIEN BUVOTE KARTU:) JAUČIU PRASMĘ-REIKĖJO PAMOJUOTI VĖLIAVA:) TIESIOG REIKĖJO:) O KĄ KALBĖS – NESVARBU:) Sėkmės, meilės ir kantrybės:) Visada Jūsų ir su Jumis Rasa K-K“

Apie šios veikėjos veiksmus tada taip rašė portalas patriotai. Lt:

„Visgi didžiausią nuostabą visuomenei sukėlė š.m. kovo 11 d. įvykdyta nesankcionuota seksualinių mažumų aktyvistų akcija, kurios dalyviai nepadoriais šūksniais ir iššaukiančia elgsena nesėkmingai bandė sutrukdyti šventinėms taikioms ir teisėtoms patriotinio jaunimo eitynėms bei išprovokuoti jų dalyvius smurtui. Tarp provokatorių, iškėlusi rankose politizuotų homoseksualistų judėjimo vėliavą, stovėjo ir minėta Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotoja.“ (http://www.tv3.lt/naujiena/245553/kieno-interesus-gina-mazumu-aktyvistai-svietimo-ir-mokslo-ministerijoje/1)

Neseniai Rasa Kuodytė- Kazielienė sukėlė tikrą skandalą, ir netgi jos veiksmams ištirti į ŠMM buvo parašytas ne vienas skundas.

Ji facebook paskyroje parašė, jog savo Vaiko į jokią kariuomenę neleis. „Neleisiu savo Vaiko į jokius šauktinius. Mamos vienijamės. Taškas“.

Daugeliui kilo klausimų dėl valstybės tarnybos etikos, bei dėl save vadinančios psichologe atžalos psichosocialinės būklės, jeigu aktyvioji mamytė ruošiasi jį ir šauktinio amžiaus laikyti Vaiku, ir dar rašomu didžiąja raide.

O gal tolerantiškoji mamytė bijo dėl patyčių kariuomenėje: juk niekas ten nemėgsta „tolerastų“ ar jų atžalų? Be to, kariuomenės medicinos testavimo sistema netradicinius lengvai atpažįsta…

Visais atvejais, labai keista, kai Norvegijoje atimtus vaikus neretai augina homoseksualios poros (Jono Ramoškos atvejis), ir esą tuos vaikus pasišauna ginti būtent gėjų teisės atstovaujantis asmuo.

Prieš tai gerbiamą tvarkietį Petrą Gražulį viešai išvadinusi nenormaliu.

Nors pasak P. Gražulio, būtent „netradiciniai“ yra nenormalūs, ir jie turėtų būti gydomi. Šeima, ypač demografiškai mirštančioje valstybėje, yra ir turi būti prioritetas: gerai, kad yra Seimo narių, kurie tai atstovauja ir gina.

Beje, stebina politinis aktyviosios veikėjos nestabilumas: jeigu 2007 m. savivaldybių rinkimuose dalyvavo su LSDP, tai 2009 m. EP rinkimuose juos stebėjo jau nuo „Fronto“ partijos. 2007 m. VRK anketoje nurodžiusi per metus gavusi vos 2922 litų pajamų „į rankas“, dirbdama per 4 vietas.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));