V.Žemaitis demaskavo Raimondą Šimaitį

simaitis

simaitis

Vėl turiu aiškintis. Aiškinuosi
Kas dalyvavo proteste, visi girdėjo ir matė, kad po oficialios dalies pradėjo kalbėti įvairūs asmenys, bet kai kurie asmenys įsižeidė kad jų kalbėti niekas nepakvietė.
Nei vienas iš po oficialios dalies kalbėjusių asmenų nebuvo kviestas. Politikų oficialioje dalyje nebuvo, bet kadangi neatvyko keli kviesti kalbėtojai, spontaniškai buvo nuspręsta leisti kalbėti visiems, aiškiai pasakius jog tai nebūtinai sutaps su protesto formatu.
Kadangi norinčių kalbėti išsirikiavo eilutė, o mitingas tai visų, įvyko kas įvyko. Niekam nebuvo daroma išimtis, ar teikiamas prioritetas, net generolas buvo nuvytas į eilės galą ir turėjo laukti, kol pakalbės anksčiau pageidavę asmenys.
Pasisakė visi kas norėjo ir prieš išjungiant garsą, buvo dar paklausta: Ar dar kas nors norite pasisakyti?
Tiesa, vienam asmeniui neleidau kalbėti, nes paklaustas apie ką kalbės, kažką pradėjo kad Europa blogis, su Rusija reikia draugauti, įsijungė saugiklis ir neleidau.
Ar tai klaida ar ne, sunku atsakyti, suplanuota nebuvo. O kas įsižeidė kad negavo eterio, patys kalti, reikėjo atvykti ir kalbėti, visi kalbėjo, ir močiutės, ir diedukai, ir politiniai berniukai.
Man tai pirmas rimtas protestas, o tie kurie turėjo ir žadėjo padėti, kažkur dingo, susirgo ar šiaip. Išvakarėse dar nežinojau ar bus scena, ar bus garsas nes vieni, su kurias kaip ir buvau susitaręs, dingo. Kad scena ir garsas tikrai bus, paaiškėjo 26 dieną 7 ryto. ~9 ryto dar sužinojau, kad nebus palapinės, kurioje turėjo būti pilstoma arbata, kad nebus kai kurių kalbėtojų. Taip pat, buvo planuotos sirenos, jų neliko ir dar neatvežė papildomo elektros generatoriaus.
9-tą ryto, prieš renginį, stovėjau vienas ir galvojau ką daryti.
Iš to streso net palikau kalbą, kurią pasirašiau ir maniau jog ryte ramiai persiskaitysiu, pataisysiu ir tada jau driokstelėsiu 😃
Širdingas AČIŪ tiems, kurie šalo tokiu nedėkingu oru ir atstovėjo už visus, kurie negalėjo ar pabijojo atvykti.
Tiems, kurie negalėjo atvykti, bet prisidėjo prie to, kad šis protestas įvyktų. Ir padėjo realiai, o ne šiaip kalbomis.
Be jūsų, tų kurie ragino, kvietė atvykti, būtų susirinkusi tik saujelė žmonių ir būtų viešai išsityčiota.
Dėkoju tiems, kurie davė naudingų patarimų.
Tai nebuvo mano protestas, tai buvo mūsų protestas, tų kurie dalyvavo ir tų, kurie palaikė.
Žinutė tiems kas kritikuoja: sakykite savo pavardę, patikrinsiu sąskaitą ir matysiu kiek jūs prisidėjote prie to, kad dėl bendro reikalo neapvaginėčiau savo vaikų, ir matysiu ar esu jums atskaitingas. Taip pat, patikrinsiu jūsų profilį, pažiūrėsiu ar kvietėte į protestą ir be abejo, patikrinsiu ar išreiškėte savo pageidavimą kalbėti. Tada galėsime pakalbėti apie tai ką padariau ne taip ir kuo jums nusikaltau.
|Alkas.lt Arūno Sartanavičiaus nuotrauka
https://www.youtube.com/watch?v=WIrhVZbmGlw
Facebook komentarai
});}(jQuery));