Ultimatumas: konservatoriai leidžia vogti, tačiau degins padangas ir užiminės valstybinius pastatus dėl požiūrio į Rusiją

Pablo

Pablo

Ultimatumas: konservatoriai leidžia vogti, tačiau degins padangas ir užiminės valstybinius pastatus dėl požiūrio į Rusiją 

Paskelbta: 2018-03-19 15:00 Autorius: ekspertai.eu

 

Pablo

Intelektualaus humoro kūrėjas, žurnalistas A. Tapinas (kairėje) su visa konservatorių bendruomenę nusiteikęs labai griežtai (dešinėje stovi Pablo).

Intelektualaus humoro kūrėjas, žurnalistas A. Tapinas (kairėje) su visa konservatorių bendruomenę nusiteikęs labai griežtai (dešinėje stovi Pablo).

Intelektualaus humoro kūrėjas, žurnalistas, kovo 15 d. prie Seimo protesto „Mes kaltinam“ organizatorius Andrius Tapinas pranešė, kad „antradienį ryte Seimo kanceliarijai bus įteikti mitingo dalyvių reikalavimai“.

 

„Ir tada žiūrėsim“, – atskleidė A. Tapinas.

 

Taip pat visuomenininkas pakvietė susipažinti su Aurelijaus Katkevičiaus ultimatumu.

 

„Kai prabyla protingiausi. Ir mąsliausi. Aurelijus Katkevičius savo G+ dvi dienas mąstė ir sudėliojo mintis“, – taip A. Katkevičiaus pareiškimą anonsavo A. Tapinas.

 

 

 

Visas, visuomeniniuose tinkluose platinamas A. Katkevičiaus ultimatumas

 

„Liutaurai, būtų šiaip jau gerai, kad nuneštum vieną kitą mintį iki paciento vardu Ramūnas Karbauskis.

 

Kada pamatysiu gyvai, pats tam vaikinui iš Naisių pasakysiu.

Neturėkite iliuzijų. Nesiguoskite.

 

Čia buvo ne garo nuleidimas, čia buvo repeticija.

 

Jeigu jau aš, Haroldas, Linas Nereikia ir kiti keli tūkstančiai panašių nesitarę ir nederinę atkėlėme subines nuo sofkių ir išėjome gatvėn, tai tai nebus taip paprastai palikta ramybėje.

 

Toliau bus degančios padangos.

 

Toliau bus valdžios pastatų užėmimas.

 

Patikėk, mes turime priemonių kiekvieną dieną padaryti taip, kad žalstiečiams nebūtų gyventi labai miela. Labiau negu dabar. Ir mums dėl to net nereikia tartis ir laukti gosdepo pinigų. Jūs net neįsivaizduojate.

 

Kalba čia ne apie farmaciją, Europos pinigus, alkoholį, tabaką ar žemę.

Darykite ką norite. Vokite ir išdurinėkite, bet tik rausdami truputį.

 

Kalba apie ruskius.

 

Va čia – nė žingsnio žydromis akutėmis ton pusėn. Nes bus jums labai sudėtinga.

 

Pavyzdžiu teisingo elgesio galėtų būti:

Skardžius iš Seimo išlekia zvimbdamas;

Ramūnas garsiai pasako, kad pasiunčia visus savo Kantorus ir kitus rusiškų trąšų bei traktorių kontragentus velniop – o dar geriau: iš tikrųjų ima ir pasiunčia, tegul paieško verslo variantų kad ir kokiuose Emiratuose.

 

Čia pradžiai.

 

Jeigu tai, ką čia surašiau, atrodo kaip ultimatumas, tai taip – tai yra ultimatumas.

 

Ne spontaniškai, galvojau dvi dienas.“

 

 

 

Ekspertai.eu primena, kad be tvirtos vertybinės pozicijos dėl šeimos ir homoseksualų, konservatorių partija buvo informavusi ir nuolatos kartojo ir kartoja, kad jei 2016 m. rinkimus į Seimą būtų laimėję konservatoriai, Lietuva būtų išgelbėta – būtų didėję atlyginimai ir pensijos, išvykusieji sugrįžtų, eksportas augtų, suklestėtų regionai, Lietuva eitų sėkmingų valstybių keliu, nebenyktų kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis gautų gerą išsilavinimą, būtų sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, būtų užtikrintas ekonomikos augimas, būtų sukurta europietiška gerovė ir t. t.

 

Deja, rinkimus pralaimėjus konservatorių galimybės išgelbėti Lietuvą nusikėlė bent jau iki 2020 m. Žinoma, priešlaikiniai Seimo rinkimai Lietuvos žmonėms galėtų iš naujo įžiebti viltį būti išgelbėtiems.

Facebook komentarai
});}(jQuery));