Ačiū savo komandai, ačiū visiems, kas prisidėjo.

Trampo palaikymo akciją padarėme tam, kad parodyti Lietuvos žmonėms ir užsienio lietuviams, jog yra žmonių, kurie palaiko Trampą ir jo politiką. Šiandien didžioji sisteminė, sorošinė žiniasklaida vien tik nepagrįstai ir neargumentuotai šmeižia Trampą, pila ant jo purvus, nors jis yra vienintelis prezitentas bene per 50 metų, nesukėlęs ir nepradėjęs jokio naujo karo, apart taikaus prekybos karo su Kinija, kai jai uždėjo muitus prekių importui, taip amerikietiškos prekės tapo konkurencingos, ir taip JAV vidaus pramonė labai stipriai atsigavo, o JAV bedarbytė atsidūrė rekordinėse žemumose…
Taip pat jis labai sustiprino pasididžiavimą sava šalim, žmonių vienybę, žmonių savigarba tikrai labai pakilo.

Todėl priimtinos Trampo idėjos, Lietuvoje žmonės irgi turi pradėti tikėti į savo valstybę, vėl pakelti galvą ir didžiuotis Lietuva, kad yra Lietuviai, ir mylėti savo Lietuvą, kaip amerikiečiai iš naujo įsimylėjo savo tėvynę.

Jei Lietuvoje alternatyvi politinė mintis net neturi galimybės patekti į nacionalinį transliuotoją, tada ta mintis keliauja ant Gedimino kalno. Už žodžio laisvę, pasaulinę politiką be karų, ir už tai, kad sava šalis svarbiausia, Trump 2020.

P.s. nujaučiu po šios Trampo akcijos Vilnius Pasaulyje išgarsės labiau, nei po G taško nesąmonės.

Kęstutis J. Tam nuotrauka.
Kęstutis J. Tam nuotrauka.
Kęstutis J. Tam nuotrauka.
Kęstutis J. Tam nuotrauka.
Facebook komentarai
});}(jQuery));