Mafija nugalėjo – dėl to R.Karbauskis gali kaltinti tik save

mafija

mafija

Mafija laimėjo – dėl to R.Karbauskis gali kaltinti tik save

 

Aurimas Drižius

 

Ramūnas Karbauskis dabar gali tik skėsčioti rankomis – jis savo šansą pakeisti Lietuvos ateitį prapylė sudarydamas sandėrį su, kaip aš manau, su ta vadinamąja sistema (tiksliau – Lietuvą jau 30 metų valdančią organizuota V.Landsbergio vadovaujama grupuote) , kurią negailestingai kritikavo savo žurnale „Neliečiamieji“.

T.y. „valstiečiai“ dar 2016 m. surinko visus balsus, išskyrus konservatorių. T.y. už juos balsavo visi žmonės, kuriems jau įgriso ta 30 metų besitęsianti sistema, kai valdžia daro ką nori, ir niekaip už savo darbelius neatsako. O visa kišeninė teisėsauga lieka valdžios kišenėje. Juk net buvęs STT šefas Junokas ateidavo į Seimo Nacionalinio saugumo komiteto posėdį, ir rodydavo surinktą „kompromatą“ apie politikus – „ar šitą galima liesti?“. Negalima. O šitą? „šitą galima“.

Žodžiu, R.Karbauskis galėjo pakeisti tokius  prokuratūros ir STT papročius, kai, užuot vykdę savo pareigas, jie pirma eidavo į Seimą ir prezidentūrą, ir „derindavo“ ką galima supakuoti, o ko negalima. Gal daugelis skaitytojų pamiršo, kad net sprendimas pateikti pedofilijos bylos įtariamajam Andriui Ūsui buvo priimtas ne generalinio prokuroro, o prezidentės Dalios Grybauskaitės kabinete. Būtent prezidentė matyt  ir nusprendė, kad A.Ūsui turi būti pateikti švelnūs kaltinimai, nes tauta buvo per daug įsiaudrinusi. Paskui tą patį Ūsą, nors ir visiškai išteisintą,  vis tiek pasiuntė į geresnį pasaulį, kad neprasitartų – tokie liudininkai pavojingi. Kaip ir mažametė Garliavos pedofilijos bylos liudininkė.

 

Jūs galvojote, kad Karbauskis to nežinojo? Viską jis puikiai žinojo, ir dar daugiau. Savo žurnale „Neliečiamieji“ jis pateikia įrodymus, kad mūsų nepriklausomybės garantą – „Independence“ projektą tvarkė ta pati tarptautinė mafija, kurios vienas atstovų – toks rusų ginklų prekeivis Butas (nuotraukoje viršuje). Karbauskis pateikė įrodymus, kad ši mafija realiai valdė tą mūsų „Independence“, už kurią mūsų runkeliams dabar lupa keturis kailius.

 

SGD „Independence“ projekte lenda tarptautinės rusų mafijos pėdsakai

Žodžiu, turėdamas tokius įrodymus, R.Karbauskis nepareikalavo, kad prokuratūra pradėtų tyrimus dėl šio mafijos kontroliuojamo projekto, o tik skėsčiojo rankomis, kai tas  generalinis pašilis jam atrašė, kad „galimas tik politinis, o ne teisinis vertinimas“.

Juk pačioje kadencijos pradžioje Karbauskis apskirtai atrodė kaip šios mafijos patarnautojas. Sudarė visą savo ministrų kabinetą iš Dalios Grybauskaitės patarėjų ir padėjėjų, o premjeru paskyrė Sauliuką, kuris per ketverius metus nieko nepadarė, tik rūpinosi asfaltu savo Ūpės gatvėje. Tiesa, pajutęs, kad Sauliukas bando perimti iš jo „valstiečių projektą“, R.Karbauskis lig ir apvalė savo kabinetą, jame nebeliko Grybauskaitės statytinių, tačiau prokuratūra kaip buvo, taip ir liko atskaitinga prezidentei.

Dar kartą kartoju – kas trukdė Karbauskiui nutraukti sutartį su Bahamų salose registruotu ofšoru? Ar bijojo, kad reikės bylinėtis Bahamų salose? Juk kiekvienas teismas būtų atsižvelgęs į šios sutarties absurdiškumą – juk negalima daikto, kuris kainuoja 250 mln. dolerių, išsinuomoti už 1,5 mlrd., ir dar likti skolingam.

 

Ramūnas Karbauskis. Kodėl visi Lietuvos mokesčių mokėtojai turi dengti „neliečiamųjų“ padarytus nuostolius?

Jeigu generalinis pašilis būtų atsisakęs, tam yra įstatymas – prokuratūros įstatymas aiškiai sako, kad gen. prokuroras gali būti atleistas Seimo siūlymu. Jeigu valstiečiai būtų norėję, galėjo paviešinti visas šias aplinkybes, kaip nuo runkelių yra lupami keturi kailiai, ir tai pridengia generalinis pridengėjas, ir tada Seimui neliktų kitos išeities, kaip tik balsuoti už nieko neveikiančio prokuroro pakeitimą veikiančiu.

Tačiau nieko panašaus nebuvo padaryta – tik pačioje kadencijos pabaigoje mes išgirdome Karbauskio dejones, kad prokuratūra jam atsirašinėja tais pačiais rašteliais, kaip atsirašinėja ir tūkstančiams Lietuvos žmonių, reikalaujančių teisingumo.

Deja, bet jau buvo per vėlu.

„Valstiečiai“ nusprendė, kad su šia mafija geriau neprasidėti, o visa savo rinkimų kampaniją „pastatyti“ ant „kovos su pandemija“. Tai yra, kad reikėjo rinkėjams į galvas įkalti, kad jie visi mirs nuo codivo, jeigu nebalsuos už gelbėtojus – „valstiečius“. Nežinau, kad „valstiečiams“ sugalvojo tokią rinkimų kampaniją, gal tas pats Kontrimas, tačiau ji visiškai nepasiteisino. Mat lizinginis premjeras Sauliukas, kaip visuomet, nepraleido progos pasipinigauti per tariamą pandemiją – vyriausybė išplovė milijardus eurų, matyt, galvodama, kad to niekas nepastebės. Aišku, dalis „gelbėtojų“ įkliuvo, kai pradėjo gauti pavedimus po 300 tūkst. eurų į savo sąskaitas Lietuvos bankuose.

R.Karbauskis, užuot atsiribojęs nuo tokios veiklos, mūru stovo už lizinginį premjerą ir taip palaidojo paskutines „valstiečių“ viltis didmiesčiuose.

 

gr

Dabar mūsų laukia keturi metai teroro ir valdžios siautėjimo. Bus itin smagu žiūrėti, kai premjerė Šimonytrė suksis iš „Snoro“ arbitražo istorijos. Juk bankininkai Niujorko teismo paprašė, kad „Snoro“ administratorius Freakley pateiktų tikrąjį, o ne suklastotą banko balansą tai dienai, kai bankas buvo paskelbtas bankrutavusiu, nors vykdė visus įsipareigojimus. Jeigu arbitražas pripažins, kad „Snoras“ buvo apiplėštas viduryje baltos dienos toks pačios mano jau minėtos mafijos gaujos su pačia premjere priešakyje, kaip tada elgsis mūsų Šimonytė? Taip, viską vėl nurašys ant runkelių pečių. Bet, matyt, kad runkeliams taip ir reikia. Nė kiek man jų negaila. Tik apmaudu, kad visi, kurie balsavo prieš konservatorius, vis tiek savo kailiu ir pinigine turės mokėti už jų aferas – kad ir tą pačią „Independence“. Po metų kitų reikės „susimesti“ ir kelis milijardus eurų mokėti už apiplėštą banką.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));