Tik R. Šimašius gali Vilniuje sprogdinti miesto turtą

Collage Maker 29 Oct 2022 06.23 PM

Collage Maker 29 Oct 2022 06.23 PM

GRIAUTI – TAI NE STATYTI: SVETIMI MŪSŲ MIESTE. Taip Europa drebėjo prieš hunų ar mongolų antpuolius. Visai nenoriu įžeisti tolimų mongolų. Jokie barbarai negali prilygti dabar lyginantiems su žeme tai, ką kūrė, ką statė Vilniaus senbuviai. Jiems kas? Jie atvykėliai, jie ateiviai – be šaknų ir be supratimo.
Caro kazokai kelis kartus degino Vilnių ir griovė Valdovų rūmus. Netrukus galėsime suskaičiuoti, ką nušlavė sostinėje Šimašiaus „ūkininkai“ tik per 8 metus, Nieko nepastatė miestui, bet griuvėsių sąrašas – netrumpas. Gal dar spės iki rinkimų nugriauti „Maskvos namus“. Mažai laiko liko, tai statybos darbų nemokantiems – geriausia sprogdinti. Ties Nacionaliniu stadionu jau pasitreniravo.
Suraskite Lietuvoje kitą šeimininką, kuris sprogdintų… savo namą. Nes Maskvos namų dalis priklauso Vilniaus savivaldybei. Dar daugiau: pagal mainų susitarimą Vilnius gauna žemės sklypą dideliame ir brangiame pasaulio mieste. Bet Šimašius su konservatoriais tiki, kad karas truks šimtmetį, o Maskvą su Vilniaus sklypu nušluos mūsų raketos. Jeigu namo nugriovimo taip reikia konservatorių (ligšiol abejingai stebėjusių kaip kyla bendras Maskvos ir Vilniaus namas) rinkiminei kampanijai, tai gal 300 tūkstančių už griovimą ir mūsų nuosavybei tenkanti kokia dešimtis milijonų bus padengti iš partijos biudžeto?
Facebook komentarai
});}(jQuery));