Smūgiai prieš Ukrainos elektros ir elektros infrastruktūrą netrukus visiškai sužlugdys Kijevo ekonomiką ir kariuomenę

image 51

image 51

Eskobaras: „Terorizmo Karas“ Gali Netrukus Smogti Europai

Big Reset Demokratija Ekonomika

Originalus straipsnis paskelbtas 2022 m. spalio 26 d. zerohedge.com.

Tyler Durden. Autorius: Pepe Escobar. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


Niekada nenuvertinkite sužeistos ir griūvančios imperijos, kuri žlunga realiu laiku…

Imperijos funkcionieriai, net ir eidami „diplomatines“ pareigas, toliau įžūliai skelbia, kad jų išskirtinė pasaulio kontrolė yra privaloma.

Jei taip neatsitiks, gali atsirasti konkurentų, kurie pavogs JAV oligarchų monopolizuotą dėmesį. Tai, žinoma, yra absoliuti anatema.

Imperinis modus operandi prieš geopolitinius ir geoekonominius konkurentus išlieka tas pats: sankcijų, embargų, ekonominių blokadų, protekcionistinių priemonių, atšaukimo kultūros, karinio suaktyvėjimo kaimyninėse valstybėse ir įvairių grasinimų lavina. Bet labiausiai – karą kurstanti retorika, šiuo metu pasiekusi karštligišką lygį.

Hegemonas gali būti „skaidrus“ bent jau šioje srityje, nes vis dar kontroliuoja didžiulį tarptautinį institucijų, finansų įstaigų, politikų, vadovų, propagandos agentūrų ir popkultūros pramonės tinklą. Iš čia ir tas tariamas nepažeidžiamumas, gimdantis įžūlumą.

Panika „sode“

„Nord Stream“ (NS) ir „Nord Stream 2“ (NS2) susprogdinimas – visi žino, kas tai padarė, bet įtariamojo įvardyti negalima – perkėlė į kitą lygmenį dvilypį imperinį projektą – atkirsti pigią Rusijos energiją nuo Europos ir sužlugdyti Vokietijos ekonomiką.

Žvelgiant iš imperinės perspektyvos, ideali potekstė yra JAV kontroliuojamo Tarpjūrio (angl. Intermarium) – nuo Baltijos ir Adrijos iki Juodosios jūros – atsiradimas, vadovaujant Lenkijai, kuri įgyvendintų tam tikrą naują hegemoniją Europoje, sekdama Trijų jūrų iniciatyvos (angl. Three Seas Initiative) pėdomis.

Tačiau šiuo metu tai tebėra drėgna svajonė.

Atliekant įtartiną „tyrimą“ dėl to, kas iš tikrųjų nutiko NS ir NS2, Švedija buvo suvaidinta „valytoja“, tarsi tai būtų Kventino Tarantino kriminalinio trilerio „Pulp Fiction“ tęsinys.

Štai kodėl „tyrimo“ rezultatais negalima dalytis su Rusija. Valytojas turėjo ištrinti bet kokius kaltinančius įrodymus.

Kalbant apie vokiečius, jie savo noru sutiko su pataikūnų vaidmeniu. Berlynas tvirtino, kad tai buvo sabotažas, bet nedrįso pasakyti, kas jį įvykdė.

Iš tikrųjų tai ne mažiau grėsminga, nes Švedija, Danija, Vokietija ir visa ES žino, kad jei iš tikrųjų viešai susidursite su Imperija, Imperija smogs atgal ir sukels karą Europos teritorijoje. Tai susiję su baime, bet ne su Rusijos baime.

Imperija tiesiog negali sau leisti prarasti „sodo“ [Pastaba sapereaude.lt: ES „užsienio reikalų ministras“ Borrel pavadino Europą sodu, o likusį pasaulį – džiunglėmis]. O „sodo“ elitas, kurio intelekto koeficientas yra aukštesnis nei kambario temperatūros, žino, kad turi reikalų su psichopatišku serijiniu žudiku, kurio paprasčiausiai negalima nuraminti.

Tuo tarpu generolo žiemos atėjimas į Europą pranašauja socialinį ir ekonominį smukimą į tamsos sūkurį – dar prieš kelis mėnesius neįsivaizduojamą tariamame žmonijos „sode“, taip toli nuo grumtynių visoje „džiunglėse“.

Ką gi, nuo šiol barbarizmas prasideda namuose. Ir europiečiai už tai turėtų dėkoti Amerikos „sąjungininkei“, sumaniai manipuliuojančiai išsigandusiu, vasalizuotu ES elitu.

Tačiau kur kas pavojingesnė yra šmėkla, kurią tik nedaugelis sugeba įvardyti: neišvengiama Europos sirietizacija (angl. Syrianization of Europe). Tai bus tiesioginė NATO nesėkmės Ukrainoje pasekmė.

Žvelgiant iš imperinės perspektyvos, Ukrainos mūšio lauko perspektyvos yra niūrios. Rusijos specialioji karinė operacija (SMO) sklandžiai peraugo į kovos su terorizmu operaciją (BTO): Dabar Maskva atvirai apibūdina Kijevą kaip teroristinį režimą.

Skausmo skalė vis didėja, o chirurginiai smūgiai prieš Ukrainos elektros ir elektros infrastruktūrą netrukus visiškai sužlugdys Kijevo ekonomiką ir kariuomenę. O gruodžio mėn. į fronto linijas ir užnugarį atvyks tinkamai apmokytas ir labai motyvuotas dalinės mobilizacijos kontingentas.

Vienintelis klausimas susijęs su tvarkaraščiu. Dabar Maskva pamažu, bet užtikrintai nukerta galvą Kijevo įgaliotiniui ir galiausiai sutriuškina NATO „vienybę“.

ES ekonomikos kankinimo procesas yra negailestingas. O tikrasis pasaulis už kolektyvinių Vakarų ribų – pasauliniai Pietūs – yra su Rusija, nuo Afrikos ir Lotynų Amerikos iki Vakarų Azijos ir net ES dalių.

Būtent Maskva – ir gerokai ne Pekinas – griauna hegemono sukurtą „taisyklėmis grindžiamą tarptautinę tvarką“, palaikomą jos gamtinių išteklių, aprūpinimo maistu ir patikimo saugumo.

Ir koordinuodama savo veiksmus su Kinija, Iranu ir pagrindiniais Eurazijos veikėjais, Rusija siekia, kad visos šios JAV kontroliuojamos tarptautinės organizacijos būtų galutinai išardytos, nes pasaulio Pietūs tampa beveik neatsparūs NATO psichopato plitimui.

Europos sirietizacija

Ukrainos mūšio lauke NATO kryžiaus žygis prieš Rusiją yra pasmerktas – net kai kuriuose mazguose net 80 proc. kovojančių pajėgų sudaro NATO kariai. Wunderwaffen, tokių kaip HIMARS, yra nedaug. O priklausomai nuo JAV vidurio kadencijos rinkimų rezultatų, ginkluotė išsenka 2023 m.

Iki 2023 m. pavasario Ukraina gali būti paversta tik nuskurdusia juodąja skyle. Imperijos planas A išlieka afganizacija: valdyti samdinių armiją, galinčią vykdyti tikslingą destabilizaciją ir (arba) teroristinius įsiveržimus į Rusijos Federaciją.

Tuo pat metu Europoje įrengtos amerikiečių karinės bazės.

Visos šios bazės gali atlikti pagrindinių teroro bazių vaidmenį – labai panašiai kaip Sirijoje, al-Tanfe ir prie rytinio Eufrato. JAV pralaimėjo ilgą tarpinį karą Sirijoje – kur jos instrumentalizavo džihadistus – bet vis dar nėra išvarytos.

Vykstant šiam Europos sirizacijos procesui, JAV karinės bazės gali tapti idealiais centrais, kur bus galima suburti ir (arba) „apmokyti“ būrius Rytų Europos emigrantų, kurių vienintelė darbo galimybė, išskyrus narkotikų verslą ir prekybą organais, bus – kas kita – imperijos samdiniai, kovojantys su bet kokiu pilietinio nepaklusnumo židiniu, atsirasiančiu nuskurdintoje ES.

Savaime suprantama, kad šią naujojo modelio armiją visapusiškai sankcionuos Briuselio eurokratija, kuri yra tik NATO viešųjų ryšių padalinys.

Deindustrializuota ES, įsivėlusi į kelių sluoksnių nuodingą vidinį karą, kuriame NATO atlieka savo laiko patikrintą Robocop’o vaidmenį, yra tobulas Beprotiško Makso scenarijus, priešpriešinamas tam, kas, bent jau amerikiečių Strausso ir (arba) neokonų svajonėse, būtų klestėjimo sala – JAV ekonomikai, idealiai tinkančiai pasauliniam kapitalui, įskaitant Europos kapitalą.

Imperija „praras“ savo naminį projektą – Ukrainą. Tačiau ji niekada nesutiks prarasti Europos „sodo“.


Šis tekstas pasirodė 2022 m. spalio 26 d. pavadinimu „Escobar: The ‚War Of Terror‘ May Be About To Hit Europe“ svetainėje zerohedge.com.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));