Tėvų forumui trūko kantrybė : ši vyriausybė atsakys už tautos genocidą ir visos vaikų kartos sužalojimą

duros

duros

Tėvų forumui trūko kantrybė : ši vyriausybė atsakys už tautos genocidą ir atsidurs Hagos tribunole

 

 

Asociacijos Tėvų forumas pirmininkas Darius Trečiakauskas nebejuokauja : „ši valdžia atsidurs Hagos tribunole“

 

trecia

Darius Trečiakauskas (nuotr. ) atsakė į LL klausimus

 

Kiek supratau, bandysite bylinėtis su vyriausybė dėl sustabdyto svetimo proceso – ką konkrečiai skųsite ir ko reikalausite? Kaip galite įtakoti šį procesą?
Kiekvienas mąstantis ir blaiviai ir logiškai situaciją suprantantis žmogus mato ir suvokia, kad tai, kas vyksta mūsų valstybėje, nėra pateisinama nei sveiku protu, nei logika, nei jokiais kitais žodžiais ar paaiškinimais. O kai nėra logiškos valdžios sprendimo paaiškinimo, yra toks posakis – „ieškok pinigų“. Tam, kad vaikai, tačiau ir tėvai, šeimos galėtų pagaliau pradėti normalų gyvenimą, reikia tinkamai ir adekvačiai sudėlioti akcentus. Ir pateikti juos vyriausybei, ir esant vienokiam atsakymui arba neveikimui, pradėti teisinius procesus. Nes mes matome, kad toks judėjimas prasidėjo ir Europos valstybėse. Turime pavyzdžių ir Prancūzijoje, ir Austrijoje, ir Vokietijoje.
Ko jūs reikalausite? Kad būtų sugražintas normalus švietimo procesas?
Ne tik mokymosi procesas, nes kalba eina ne tik apie tai, kad nėra užtikrinamas kokybiškas ugdymas, kad pažeistas švietimo įstatymas. Lygiai taip pat vaikams ir šeimos yra daroma žala todėl, kad jie negali normaliai bendrauti. Šiandien jau turime tyrimų duomenis apie tai, ir psichiatrai net nežino, kaip bus galima tą žalą atstatyti. Tai klausimas ne tik apie vaikus, tačiau ir apie tėvus, jų sumažėjusias pajamas. Tėvams užkrautas papildomas krūvis, o kokybiškas mokslas nėra užtikrinamas. Žmonės negali lankyti savo tėvų ir senelių, šeimos narių. Tai nėra vienas aspektas – kad skundžiamės vien todėl, kad vaikai nebegali eiti į mokyklas. Dar baisiau – prievartinių sąlygų iškėlimas, kad neva jeigu norite grįžti į mokyklas, testuokitės. Sveikų žmonių testavimas yra visai antikonstitucinis dalykas. Valdžia mums sako, kad nors tu ir sveikas, tačiau turi testuotis, jeigu nori mokytis. Gal paskui sakys – pasidaryk testą, jeigu nori pavalgyti.
Blogiausia, kad po testo tau pasako, kad sergi mirtina liga, nors jokių simptomų nejauti?
Šioje situacijoje yra kitas klausimas – medikai atvirai sako, kad niekada iki šiol testas nebuvo vienintelė ligos diagnozavimo priemonė, ir kad be simptomų ir be klinikos yra diagnozuojama liga, tai toks atvejis yra pirmas medicinos istorijoje.
Kadangi visus tuos suvaržymus logiškai sunku paaiškinti, tai manote, kad vyriausybė taip elgiasi dėl pinigų?
Aš tik pasakiau, kad yra toks posakis, ir nekaltinau valdžios, kad jie vagia pinigus ar pan.
Valdžia atsako, kad viskas dėl žmonių – jie skolinasi, ir į kairę ir dešinę taško tuos pinigus, nors neleidžia nei dirbti, nei mokytis?
Tai mes galime vertinti kiekvienas skirtingai, tačiau, tai, ką darys Lietuvos Tėvų forumas, kaip asociacija, tai nebus susiję su tais klausimas ar su tomis sąmokslo teorijomis, ar teiginiais, kurių mes negalime įrodyti. Mes neužsiimsime tuščia beletristika, o pateiksite tik faktus – kokie yra vyriausybės, ministerijų, operacijų klerkų sprendimai, kokie yra įstatymai ir kaip jie atitinka visus klausimus.
Vis tiek – kokia yra prasmė šių uždarymų? Nes niekas to logiškai nepaaiškina? Aš klausiu jūsų nuomonės, nes valdžia sakys, kad viskas daroma „gelbėjant gyvybes“?
Mano nuomonė yra tik nuomonė. Niekas neneigia, kad liga egzistuoja. Nes jeigu neigi, kad ji yra, iš karto tampi plokščiažemiu. Ne, mes to neneigiame, mes tik norime, kad bet kokios priemonės prieš ligą būtų paaiškintos medicininiais, o ne politiniais argumentais. Šiandien mes medicininių argumentų nematome, matome tik politinius. O kodėl valdžia remiasi politiniais sprendimais, spręsdama ligų problemas, šito paprastas žmogus nepaaiškins.
Tai dar kartą – kodėl vyriausybė tai daro – viską uždarė?
Gali būti, kad valdžia pajuto valdžios skonį. Jie pajuto, kad gali valdyti, leisti arba ne žmonėms ką nors daryti. Gal būt, valdžia pajuto nebaudžiamumą, kad šioje situacijoje jiems niekas negali pasakyti „ne“. Ji pamatė, kad gali tuos skolintus milijardus taškyti kur nori ir kaip nori. Gal būt, yra dar kažkokios priežastys – mes to nežinome. Bet akivaizdu, kad mūsų PIŠ DA (premjerė Ingrida Šimonytė – Dulkys Arūnas) dueto antrojo skiemens pasisakymo – kad korona nors ir taps sezonine liga, kaip gripas, tačiau visos priemonės, kaip kaukės ir atstumas – liks. Liks ir tai, kad tik praėjus 180 dienų po ligos, tu vėl galėsi pilnai naudotis savo žmogaus teisėmis. Visi šie dalykai tik parodo, kad tai, kas dabar vyksta, neturi nieko bendro su medicinine sprendimų vertinimo metodika, ir kad tai neturi nieko bendro su žmonių sveikata. Ir neliko nieko bendro su ligų protrūkiu.
Iš esmės, valdžia kalba apie totalinę žmonių kontrolę?
Mes matome iš valdžios pareiškimų, kad valdžios kontrolė ir toliau išliks prioritetinė valstybės valdyme.
Tačiau teismuose šis procesas užsitęs metų metais?
Mes nežinome, ar metų metais, nes tų teismų yra įvairų. Žinoma, yra lietuviškas teismas, tačiau lygiai taip pat yra ir teismai ne Lietuvoje – yra Hagos tribunolas. Yra Europos žmogaus teisių teismas. Mes svarstome įvairius variantus.
Lietuviški teismai visada tarnauja valdžiai, tai ten nieko nepešite?
Konstitucijoje kitaip parašyta. Jeigu mes jau jos nebeturime, vadinasi, turime vadovautis Konstitucijos pirmuose punktuose išdėstytais punktais – valstybę valdo tauta ir tik ji prisiima atsakomybę už valstybę.
Jūs manote, kad valdžia nusileis, ir leis vaikus gražinti į mokyklas?
Žinau, kad yra organizuojamas didelis šeimų maršas gegužės 15 d. jeigu į mitingą susirenka tik keli tūkstančiai žmonių, tai natūralu, kad valdžia viską išverčia per savo žiniasklaidos priemones taip, kad ten neva susirinko keli „patvoriniai marginalai“. Ir nieko nebijo. Tačiau jeigu susirenka 100 ar 150 tūkst. žmonių, tai valdžia supranta, kad jos gali nelikti ne tik politiniame šiukšlyne, tačiau gali nelikti ir apskritai. Todėl manau, kad šioje situacijoje kiekvienas valdžioje esantis individas, turintis žmogaus pavidalą, jis turi ir savisaugos instinktą. Ir esant tam tikroms situacijoms jo noras išlikti verčia jį elgtis vienaip ar kitaip. Vieni elgiasi kaip chameleonai – keičia spalvą, kiti – kaip šakalai – bėga į krūmus. Dar kiti sugeba elgtis kaip žmonės.
Sakote, kad vaikams padaryta didžiulė žala?
Tai faktai, kuriuos sako medikai ir tėvai. Ir tai, kad vaikams padaryta grandiozinė žala, aš kalbu ne tik apie mokymo kokybę, tačiau ir psichinė, psichologinė ir kitokia žala, tai pasekmės mes turėsime ne mėnesiais, bet metais. Gal būt – ir visai žmogaus raidai.

 

 

Darius Treciakauskas

11 val.  ·

Į Lietuvos tėvų forumą masiškai kreipiasi tėvai dėl vyriausybės sprendimais pažeidžiamų vaikų, savo asmeninių teisių ir teisės į orų ir garbingą gyvenimą suvaržymų. Mokymosi proceso organizavime, kokybiško mokslo užtikrinime, laisvo pasirinkimo galimybėje, psicho-emocinės būsenos pastovaus blogėjimo, darbo ir gyvenimo sąlygų blogėjimo, santykių su artimaisiais suvaržymų … ir visos eilės kitų mūsų Konstitucijos ir pamatinių žmogaus teisių pažeidimų. Lietuvos tėvų forumas pradeda ruoštis oficialiam teisiniam procesui prieš LR Vyriausybės marionetes, pamiršusias kam jos turi atstovauti ir dirbti.

Kadangi tokie procesai yra sudėtingi, ilgalaikiai ir brangūs, kreipiamės į kiekvieną Lietuvos pilietį – mamą, tėtį, senelį, tetą, dėdę, brolį, sesę … į visus tuos kam rūpi mūsų vaikai, anūkai ir jų ateitis. Paremkite Lietuvos tėvų procesinį kovos veiksmą savanoriška auka. Kiekvienas euras yra be galo svarbus.

Lėšas pervesti galima:

Gavėjas: LIETUVOS TĖVŲ FORUMAS

A/S LT363500010011354011

Paskirtis:

Parama vaikų ir tėvų teisių atstovavimui

Kartu mes galime daugiau !!!

Facebook komentarai
});}(jQuery));