Tėvai turėtų žinoti – COVID skiepai gali sukelti „nepataisomą” žalą vaikų smegenims, širdžiai ir kitiems organams

image 51
Tėvai turėtų žinoti – COVID skiepai gali sukelti „nepataisomą” žalą vaikų smegenims, širdžiai ir kitiems organams
BY PATRICIA HARRITY ON VASARIOARY 4, 2022
Antradienį „Pfizer-BioNTech” paprašė Maisto ir vaistų administracijos išplėsti savo vakcinos „Covid-19” naudojimą vaikams nuo 6 mėnesių iki 5 metų amžiaus. Prašymą svarstys FDA, kuri peržiūrės duomenis ir iki vasario pabaigos gali suteikti leidimą naudoti vakciną šiai amžiaus grupei skubos tvarka.
Planuojama, kad Vakcinų ir susijusių biologinių produktų patariamasis komitetas susitiks vasario 15 d., kad pateiktų rekomendacijas dėl vaikiškų dozių.
Dar spalio mėnesį pranešėme, kai FDA patariamoji grupė susirinko aptarti leidimo skirti savo vaistą vaikams nuo 5 iki 11 metų amžiaus.
Tik primename, kad tuomet FDA „eksperto” buvo paklausta – „Ar vakcina Covid-19 saugi 5 metų vaikams?”, o daktaras Rubinas atsakė: „Mes to nesužinosime, kol jiems nebus suduotas dūris, ir „taip jau būna” (Šaltinis).

https://dailyexpose.uk/2021/10/30/is-the-covid-19-vaccine-safe-for-5-year-old-kids/

Nepaisant daktaro Rubino prisipažinimo, Vakcinų ir susijusių biologinių produktų patariamasis komitetas balsavo 17:0, vienam gydytojui susilaikius, ir taip atvėrė kelią FDA leidimui pagal skubaus naudojimo leidimą (EUA).
Mes žinojome, kad Jab nėra saugus
Vis dėlto jau tada žinojome, kad ji nebuvo saugi, kaip, esu tikras, žinojo net pats daktaras Rubinas, nes įrodymų ir duomenų, patvirtinančių, kad ji nebuvo saugi, tikrai turėjome ir dabar (Šaltinis).
Žinome, nepaisant farmacijos kompanijų nenoro skelbti klinikinių tyrimų duomenis.
Taip pat žinome, kad vaikai turi „daug geresnę imuninę sistemą naujiems virusams išvalyti (šaltinis)
https://www.nature.com/articles/s41590-021-01089-8
Buvo pranešta, kad vaikai turi adaptyvią „imuninę sistemą, kuri natūraliai sukuria stiprius, kryžminius ir ilgalaikius imuninius atsakus (šaltinis).

 

Taip pat žinome, kad dėl informacijos laisvės prašymo „Pfizer” pateikė dokumentą, kuriame buvo pateikti jų poregistraciniai saugos duomenys, susiję su vaistu BNT162b2, kurie turėjo parodyti 1250 mirčių ir daugiau kaip 25 000 nepageidaujamų reiškinių per pirmuosius du su puse mėnesio (šaltinis).

https://static1.squarespace.com/static/617d909092cd2314e37ebe67/t/61cd27ec5c89e248e6e08400/1640835067043/5.3.6-postmarketing-experience.pdf

Maisto ir vaistų administracijos tai nesutrikdė ir ji vis tiek laikė šį vaistą „saugiu ir veiksmingu”.
Vyriausybės propaguoja „saugų ir veiksmingą” dūrį
Kaip ir viso pasaulio vyriausybės, neturėdama šių skiepų saugumo įrodymų, mūsų šalies vyriausybė ir toliau teigia, kad „vakcinos nuo koronaviruso (COVID-19) yra saugios ir veiksmingos” (šaltinis).
Tačiau net jei tikėtume mirtimis, klasifikuojamomis kaip „COVID”, jaunesniems nei 18 metų jaunuoliams, neturintiems gretutinių ligų, išgyvenamumas, yra 99,995 % (šaltinis).
Mūsų vyriausybė vėl ignoruoja įrodymus ir jų trūkumą ir teigia: „COVID-19 paprastai daugumai vaikų būna lengvas, ….1 COVID-19 vakcinos dozė gerai apsaugo jūsų vaiką nuo rimto susirgimo”.
Dr. Robertas Malonas (Robert Malone) suabejojo, kodėl „sveikatos biurokratai” rekomenduoja masiškai vartoti naują, eksperimentinę mRNA covid vakciną vaikams, „kai kyla rimtų abejonių” dėl preparato veiksmingumo ir saugumo. Jis teigė, kad vakcinos negalima paskelbti saugia, nes nėra ilgalaikių saugumo duomenų.
Suinteresuotumas
Ir dabar akivaizdu, kad tie, kurie parduoda COVID vakciną kaip „saugią ir veiksmingą”, paprastai turi asmeninių interesų. Pavyzdžiui, 2021 m. lapkričio mėn. žurnale „New England Journal of Medicine” paskelbtame straipsnyje turėjo būti padaryta išvada: „Nustatyta, kad COVID-19 vakcinacijos schema, kurią sudaro dvi 10 μg BNT162b2 dozės, suleistos 21 dieną viena nuo kitos, yra saugi, imunogeniška ir veiksminga 5-11 metų vaikams”.
Tačiau po šio teiginio buvo atskleista, kad tyrimą finansavo „BioNTech” ir „Pfizer”.
Be to, iš 33 tyrimo autorių 94 % turi finansinių interesų su vakcinos gamintojais, 60 % buvo „BioNTech” arba „Pfizer” darbuotojai, o 57 % gavo išmokas iš šių bendrovių arba turėjo jų akcijų.
Pasitikėjimas dingo, ar ne?
Iki šiol jau praradome pasitikėjimą tais, kurie stumia skiepų „naudą”, kad galėtų juos skirti vaikams, todėl turėtume tikėtis, kad labai nedaug tėvų sutiks, kad jų vaikai būtų skiepijami, ar ne?
Ne, kaip rodo KFF COVID-19 vakcinos monitorius – tęstinis tyrimų projektas, kuriuo stebimas visuomenės požiūris ir patirtis skiepijant COVID-19 vakcina.
Jie nustatė, kad JAV šeši iš dešimties 12-17 metų amžiaus vaikų tėvų dabar teigia, kad jų vaikas yra gavęs bent vieną skiepą (61 %, palyginti su 49 % lapkričio mėn.), kaip ir trečdalis 5-11 metų amžiaus vaikų tėvų (33 %, palyginti su 16 % lapkričio mėn.).
Pažymėtina, kad trys iš dešimties jaunesnių nei 5 metų amžiaus vaikų tėvų teigia, kad paskiepys savo vaiką iš karto, kai tik bus patvirtinta jų amžiaus grupei skirta vakcina!
Vadovaukitės tėvais, o ne mokslu
Kuo skiriasi sąmokslo teorijos šalininkas nuo tiesos?
Kas yra šie žmonės!? COVID vakcinos neduoda jokios naudos mažiems vaikams, tačiau jos kelia daug, o kartais ir rimtų pavojų. Ar jie yra tie, kurie teigia, kad „vadovaujasi mokslu”? Jei taip, jie turėtų tai žinoti.
Jei ne, šio straipsnio apačioje pateikiamas išsamus, tačiau neišsamus nuorodų sąrašas, kuriuo jie TURĖTŲ pasidomėti prieš priimdami sprendimą dėl vaiko skiepijimo.
Tai yra akademikų ir mokslininkų, kurie dar prieš dvejus metus buvo (galėjo būti) labai gerbiami, nuorodos, todėl jie visi tikrai negali būti sąmokslo teorijų šalininkai?
Taigi kuo sąmokslo teoretikas skiriasi nuo tiesos? Na, pastarieji dveji metai parodė, kad tai tėra tik laikas, iš tikrųjų keli trumpi mėnesiai.
Tačiau iki to laiko kai kuriems vargšams vaikams bus per vėlu, sprendimas skiepyti vaikus yra negrįžtamas, kaip teigia daktaras Robertas Malonas, mokslininkas, padėjęs sukurti mRNA vakcinos technologiją, kuris įspėjo tėvus, kad sprendimas skiepyti vaikus yra „negrįžtamas”.

Resources

Skiepai yra negrįžtami
Pasak Malone’o, tėvai turi suprasti tris dalykus:
Pirma, į jūsų vaikų ląsteles bus įšvirkštas viruso genas. Šis genas priverčia jūsų vaiko organizmą gaminti toksiškus spyglių baltymus. Šie baltymai dažnai sukelia negrįžtamus svarbiausių vaikų organų pažeidimus, įskaitant:
jų smegenis ir nervų sistemą
jų širdį ir kraujagysles, įskaitant kraujo krešulius
jų reprodukcinę sistemą ir
Ši vakcina gali sukelti esminius jų imuninės sistemos pokyčius.
Didžiausią nerimą kelia tai, kad atsiradus šiems pažeidimams, jie yra nepataisomi.
Negalima ištaisyti pažeidimų jų smegenyse.
Širdies audinių randų negalima ištaisyti
negalima pataisyti genetiškai atkurtos imuninės sistemos, ir
ši vakcina gali sukelti reprodukcinę žalą, kuri gali paveikti būsimas jūsų šeimos kartas.
Antras dalykas, apie kurį turite žinoti, yra tai, kad ši nauja technologija nebuvo tinkamai išbandyta. Reikia bent penkerių metų bandymų ir (arba) tyrimų, kad iš tikrųjų suprastume riziką.

 

Naujų vaistų žala ir rizika dažnai paaiškėja po daugelio metų. Paklauskite savęs, ar norite, kad jūsų vaikas dalyvautų radikaliausiame medicinos eksperimente žmonijos istorijoje.
Priežastis, dėl kurios jums nurodo skiepyti vaiką, yra melas.
Jūsų vaikai nekelia jokio pavojaus savo tėvams ar seneliams (šaltinis).
Negalime ir neturėtume pasikliauti vyriausybėmis ar asmenimis, kuriems mokama už vakcinos, neturinčios jokios naudos mūsų vaikams, propagavimą. Tėvai dabar labiau nei bet kada anksčiau turi gerai informuoti save, kol dar nevėlu.
Prašome pažiūrėti šį įspūdingą vaizdo įrašą

Facebook komentarai
});}(jQuery));