Teisingumą sugrąžinti žadėjęs Gitanas Nausėda labiausiai bijo „TIESOS”

tiesos

tiesos

Aurimas Drižius
Šiandien suėjo 10 metų, kai Garliavoje iš namų buvo gaujos policininkų pagrobta mažametė mergaitė, kurios vardo aš iki šiol negaliu paminėti.
Primenu, kad mažametės parodymus, kad ji nemeluoja, pasakodama apie „dėdžių” kaišiojamus „sysalus” jai į burną, patvirtino valstybinė psichiatrinė ekspertizė ir visa krūvą visokių kitokių ekspertizių.
Tačiau visas šias ekspertizės „nubraukė” teisėjas Cininas, „iš lubų” nustatęs, kad nieko nebuvo, nes mergaitė kalbėjo labai tyliai ir nedrąsiai.
Todėl jau dešimt metų žmonės renkasi prie prezidentūros ir prašo „Tiesos”.
Per dvi Grybauskaitės kadencijas tiesos niekas taip ir nesulakė, buvo laukiama kito prezidento. Vietoj teisingumo buvo žiauriausiai persekiojami visi, kurie bandė ginti mažą auką. Neringa Venckienė, kuri atsisakė „patriarcho” pasiūlymo vadovauti „Tėvynės sąjungai”, staiga „teisėsaugos” rankomis tapo žiauriausiu nusikaltėle, jai buvo suklastoti 42 kaltinimai, moteris du metus praleido kalėjime JAV. Seneliai, savo namuose kalbėję apie tai, kokie baisūs yra pedofilai, „teismo” nuteisti” už „nepilnametės tvirkinimą”. Dalytė pasirūpino, kad jos ir „dėlulės” komandas aklai vykdę teisėjai sparčiai kiltų karjeros laiptais.
Atėjo aukštas ir gražus pažadukas, kuris žadėjo, kad „aš sugražinsiu teisingumą”. Reiškia, žinojo, kad jokio teisingumo čia nėra.
Tačiau niekas nepasikeitė – per tuos 2,5 metų niekas iš prezidentūros net nebandė su žmonėmis, prašančiais „Tiesos”, kalbėtis.
Todėl žmonės iš Nausėdos jau nieko ir nesitiki.
tiesos2
tiesos2
Beveik niekas neabejoja, kad mergaitė, pedofilų auka, jau yra nužudyta arba suluošinta.
Kitaip ji, jau pilnametė, turėjo kažkur visuomenėje pasirodyti. Tačiau apie ją – jokių žinių.
Žinoma, Lietuvos Respublikai žinia apie tai, kad ji savo rankomis nužudė pedofilų auką, reikštų mirties nuosprendį.
Todėl mes tos „Tiesos” artimiausiu metu ir nesulauksime. Nebet koks atsitiktinumas.
Facebook komentarai
});}(jQuery));