„Susemtas” ir Apeliacinio teismo teisėjas Viktoras Kažys, kuris į kalėjimą pasiuntė savo kreditorių, ir persekiojo „Laisvą laikraštį”

 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė panaikino teisinę neliečiamybę aštuoniems aukšto rango teisėjams, kurie įtariami įvaiirų sunkių nusikaltimų padarymų. Tarp pastarųjų – ir Apeliacinio teismo teisėjas Viktoras Kažys, kuris pasiuntė į kalėjimą savo kreditorių ir iškėlė baudžiamąją bylą „Laisvo laikraščio” redaktoriui A.Drižiui vien už tai, kad šis sąžiningai vykdė savo pareigas

Nusikalstamos grupuotės vadeiva – TEISĖJAS …liežuvis nesiverčia… 2017 09 07

Kazimieras Juraitis

Paskelbta 2017-09-09

 

https://www.youtube.com/watch?v=Vdq0uZnsQEs

2017 m. rugsėjo 7 d. ankstų rytą kažkas sudegino Veisiejų gyventojo Romo Balevičiaus automobilį, stovėjusį prie jo namų. Išvakarėse žmogus telefonu tarėsi su nepriklausomu žurnalistu Kazimieru Juraičiu dėl reportažo Daukanto aikštėje Vilniuje, kur vyksta protesto – bado akcija „Už teisingumą Lietuvoje”.

 

Apie Romą Balevičių  jau rašė „Laisvas laikraštis“– žmogus sutiko atrestauruoti Apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio antikvarinį automobilį „Volga“, tačiau vietoje suderėto atlyginimo iš teisėjo sulaukė tik  grasinimų ir ištiesto vidurinio piršto.

 

Vietoj žadėtų teisėjo atlyginimo už automobilio restauraciją iki tol jokių problemų su įstatymais neturėjęs R.Balevičius sulaukė bent penkių baudžiamųjų bylų, kai pabandė išreikalauti pinigus iš teisėjo.

 

Žmogus buvo nuteistas už tariamą svetimo turto (t.y.Kažio automobilio „Volga“ ) pasisavinimą – mat meistras buvo užblokavęs garažo duris ir neišleido klientų tol, kol jie nesusimokės. Įvyko susistumdymas, po kurio V.Kažys vis tiek išvažiavo nesusimokėjęs ir parašė policijai pareiškimą, kad neva meistras buvo jo remontuojamą automobilį pasisavinęs. V.Kažio kolegos teisėjai   žmogų nuteisė.

Jo bandymas skųstis į prokuratūrą baigėsi tuo, kad vieną naktį prie savo namų jį užpuolė grupė banditų, sudaužė kaip obuolį, ir perdavė „linkėjimus iš Vilniaus“.

 

Po to, kai teismas priteisė jam didelę baudą ir kompensaciją V.Kažio naudai, R.Balevičius atsisakė mokėti nė cento. Tada teismas pakeitė baudą į areštą ir žmogus beveik tris mėnesius buvo laikomas Lūkiškėsė.

 

Rugsėjo 11 d. Kauno apygardos teisme turi būti nagrinėjama viena iš R.Balevičiaus baudžiamoji byla, kurioje turėtų būti pateikti įrodymai, kad ši byla yra suklastota pagal melagingus „nukentėjusiojo“ parodymus. 

 

Tačiau šią naktį užsidegė prie namų Veisiejuose stovėjęs R.Balevičiaus automobilis „Opel“. „Buvo atvykę policijos ekspertai, automobilio langas išmuštas, kažkas įmesta pro langą, ir jis sudegintas, – pasakojo R.Balevičius, – po kalėjimo, kur miegojau, galima sakyti, „vilko miego“, namuose miegu kaip užmuštas, nieko negirdėjau, todėl mane pakėlė policininkai. Pradėtas tyrimas, kaip bus toliau, matysime.Aš manau, kad visi tie užpuolimai susiję su Kažio bylomis – jie matyt mato, kad viskas žlunga, sienomis lipa. Tačiau manau, kad tai tik pradžia, bus ir daugiau gąsdinimų.

 

Daukanto aikštė. Proteso –bado akcija „Už teisingumą Lietuvoje“

2017 09 08 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rt3qxBTNyJQ

Facebook komentarai
});}(jQuery));