1 kar1

1 kar1

Alvydas Veberis
SUKČIŲ LIETUVA
Turbūt nieko nebestebina korumpuotos valdžios nusikaltimai ir godumas pinigams. Nebūna gana tol, kol pagaunami už rankos ir tai… dauguma sukčių, – prokurorų, teisėjų, politikų išsisuka nuo bausmės. Visur savi. Ranka ranką plauna. Veikia vieninga mafijinė ,,šaika“,- prokuratūra, teismai, medikai, kiti biurokratai, kurie išlaikomi tautos.
Jų pavyzdžiu seka ir tautos dykaduoniai. Juk ,,gerą‘‘ pavyzdį rodo degradavusi ,,valdžia“. Kaip žinia, žuvis genda nuo galvos. Tokiems, be abejo, neužtenka vien soc. pašalpų. Dalis jų, ypač įkalinimo įstaigose bei parazituojantys laisvėje, prigalvoja įvairiausių niekšybių. Panevėžietis sukčius Karolis ERZINAS, susipažinęs su neįgaliuoju našlaičiu Kęstu Š., nemokančiu nei skaityti, nei rašyti išviliojo tris šimtus eurų, pažadėdamas grąžinti gerokai didesnę sumą. Naivusis patikėjo. Ne gana to, dar savo vardu ir kreditą 700 eurų suteikė, paimdamas šią sumą iš Credit24 banko. Sukčius bandė Kęstą apgauti ir trečią kartą šių metų gegužės 6 d. , tačiau bankas įtarė kažką negero. Naujo kredito neišdavė. Geraširdis sukčiui patikėjo ir savo mobilųjį telefoną. Suėjus skolos grąžinimo terminui Kęstas pareikalavo ją grąžinti.
sukcius
sukcius

nuotr. bedarbis sukčius Karolis Erzinas

Sėkmingą sandorį sukčius aplaistė alaus ,,bambaliu“, įteikdamas Kęstui kupiūromis 200 meksikietiškų pesų, (vieno peso vertė 0.048 euro) ir galimai padirbtos šimto dolerių kupiūros. Sumoje 300. Kęstas išsiaiškino, kad liko apgautas. Paimtą banko kreditą teks grąžinti ne sukčiui, bet negalią turinčiam Kęstui. Tai ne vienintelis šio sukčiaus atvejis. Į redakciją skambino Lukas ir kiti apgautieji.

1 mek
1 mek

nuotr. ,,grąžinta“ skola bevertėmis kupiūromis
Kęstas parašė pareiškimą policijai. Žinant paskutinių laikų degradavusios teisinės sistemos darbo užkulisius, vargu ar galima tikėtis sėkmingos pabaigos dėl neįgaliojo našlaičio patirtos skriaudos. Juk begalė nukentėjusių, turinčius net teisinius išsilavinimus, negali savęs apginti.
Keisčiausia ir tai, kad bankai ar įvairaus plauko firmos lengva ranka dalija ir siūlo paskolas nedirbantiems ar neįgaliesiems, įvarydami juos į ,,kampą“. Dar keisčiau, kai medikai, turinčius psichinę proto negalią pripažįsta veiksniais, o sveikus neveiksniais. Pastarieji su policijos, prokuratūros, medikų, teismų pagalba dešimtmečiais tampomi po teismus, patenka už grotų, moka baudas, atsiduria Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje. Iš jos neretai grįžta nemąstančiomis ,,daržovėmis“ arba kojomis į priekį. Būkite budrūs! Gyvename sukčių visiškai degradavusioje Lietuvoje. Valdžia, už Judo sidabrinius, dirba svetimiems. Savi lieka už ,,borto”. Diktatoriai nematomi. Sėdi paunksmėje, organizuodami karus, mažindami gyventojų populiaciją.
Kol neatsiras drąsus, veržlus, doras vedlys vienijantis tautą, tol visokie Šeimų maršo prisiplakėliai tampys patikliuosius po privačias valdas, reikalaudami neprotingų pokyčių. Nusikaltimai augs, o Lietuva nyks. Nepamirškite, kad darbdavys yra tauta, o ne dantis iššiepęs Šimašius, neduodantis leidimų tautai rengti mitingus. Darbdavys neprašo tarnų leidimų. Jo reikalavimai tarnams privalomi. Todėl tiek Vingio parkas, Seimo ar Vyriausybės prieigos ar kitos teritorijos yra tautos nuosavybė, o ne išlaikytinės valdžios. Jos privalo būti atviros be jokių prašymų ar keliaklūpsčiavimų. Jokios tvoros, apribojimai neturi būti tautai riba. Drąsos! Jei šiandien atsirastų Tadas Blinda, tokiems šeimų maršo lyderiams, belakstančiams po privačias teritorijas, pasakytų: vergai, šliužai nelaimingi, kada įgausite proto ir Dievo išminties!?

Facebook komentarai
});}(jQuery));