Šiauliuose po trečio „sustiprinančio” skiepo mirė moteris

Senjoreskiepijasi
Rugsėjo 27 d. rašiau, kad Šiauliuose po trečio „sustiprinančio” skiepo mirė moteris. Paskiepyta buvo, prasidėjus trečio skiepo vajui, rugsėjo 16 d. Apie vajų rugsėjo 6 d. buvo paskelbęs A.Dulkys. Ministras. Sveikatos. Moteris buvo paskiepyta privalomai, nes buvo medikė. Mirė ji Šiaulių ligoninės priimamajame rugsėjo 20 d. Amžiną jai atilsį. Ji nebuvo to skiepo priešininkė, nes iki 70- mečio norėjo dirbti.
Apie Šiaulių ligoninės anesteziologę, neatlaikiusią žeminimų, girdėjome labai daug. Net ministras ligoninės direktorių į direktorę asmeniškai pakeitė. O ar girdėjote, kad ministras būtų dalyvavęs medikės, skiepo komplikacijų aukos, laidotuvėse? Gal rašė apie tai „Šiaulių kraštas” ar „Komjaunimo tiesa”? Gal naujoji ligoninės direktorė surengė spaudos konferenciją savo darbuotojai pagerbti?..
Prierašas į temą. Žmogui, kurį pažįstu, tarnybos pradėjo siūlyti sustiprinantį skiepą. Priežastis: praėjo, matai, daugiau nei pusmetis po anų dviejų. Faizerinių. Bet tas žmogus nebuvo uolus ir rangus, bei nenubėgo į pirmą pasitaikiusį skiepobusą kur nors Šiluvos atlaiduose. Žmogus išleido sunkiai įgyjamus 20 € laboratoriniam imuno globulino antikūnių (IGA) tyrimui. Akys išvirto, kai tyrimo lape juodu ant balto buvo parašyta, kad žmogus turi pusę tūkstančio antikūnių vienetų, kai riba yra 0,8 !!! (20-as kraujo tyrimo iš venos metodas)
Retorinis klausimas: kokiomis neišvengiamomis (čia, mano galva) komplikacijomis būtų pasibaigęs „susilpnėjusio”, anot sveikatos apsaugos ministro, imiuniteto nuo pavojingos ligos „sustiprinimas” trečiąja doze?!
Priminsiu, kad skiepo esmė yra antikūnių kiekis ir tai, kokio ilgaamžiškumo jis yra.
Pabaigai. Asmeniškai žinau, kas yra korona ir sunkios komplikacijos.
Prašymas: mąstykite. Jei sergate – gykite. Jei nesergate – likite sveiki. Tegul jūsų krikščioniška sąžinė būna Dangaus Karalystės piliečio pasas.
Facebook komentarai
});}(jQuery));