Šiandien matau, kad pavojuje yra atsidūrusi Lietuvos Šeima

rodo

rodo

 

Jurga Lago

Žinote ką?
Aš tikrai ėjau į pirmąjį gėjų paradą, nes tuomet maniau, kad tuos žmones reikia palaikyti. Nemėgstu spaudimo, nelaisvės ir jam priešinuosi.

Šiandien matau, kad pavojuje yra atsidūrusi Lietuvos Šeima. Ir ta tendencija plinta visoje ES. Net mokesčių prasme, net morališkai!
Ne LGBT šiandien reikia “pagalbos”! Būkime sąžiningi – net mano pažįstami gėjai tą liudija, nes vaikai ir tėvai tapo pažeidžiamiausia, spaudžiama visuomenės ląstele.

Stebiu Gintaras Krucinskas ir Egle bylą ir po jų pergalės teisme, suvokiu, kokio lygio spaudimą ima patirti šventas dalykas – šeima! Nes sistema vėl bando juos klibinti, lįsti, naikinti, skriausti! Prokurorai apskundė jų pergalę, nes sisteminiai valdiški klapčiukai negali… pasiduoti prieš šeimą.
?
Nepalaikykime tų, kurie užsiima valstybine prievarta! Kurie turi ne stuburą, o užnugarį! Nes viską į vietas galop sustatys laikas ir tada bus gėda. Visiems bus tiesiog gėda.

Europos Parlamento rinkimuose balsuokime už prof. dr. Vytautą Radžvilą – komitetas “Susigrąžinkime valstybę”, nr. 12!
(Aš jame esu nr. 2).

Prezidentas – Gitanas Nausėda.

Politinė nuoširdi reklama.
Visos šalys, pasukusios “to the left”, tampa kapų ir ekonomikos duobėmis. Vagiančiomis, meluojančiomis diktatūromis – suksi kairėn, sulėtės greitis, o tada – kapai. ? Radau šią ženklų iliustraciją prie namų ir net juokas suėmė.

 

rodo

Jurga Lago nuotrauka.

Facebook komentarai
});}(jQuery));