Santaros klinika nepaneigė, kad miršta visi pacientai, prijungti prie dirbtinio plaučių ventiliavimo

16860
Santaros klinika nepaneigė, kad miršta visi pacientai, prijungti prie dirbtinio plaučių ventiliavimo
Aurimas Drižius
Santaros klinikų atstovė nepaneigė LL turimos informacijos, kad miršta visi kovidiniai ligoniai, kuriems yra prijungtas dirbtinis plaučių ventiliatorius.
Į LL klausimą „gal galite pasakyti savo statistiką – kiek pacientų, kuriems buvo taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, išgyveno?“, Gitana Letukienė (Santaros klinikų Komunikacijos tarnybos vyriausioji specialistė) atsakė filosofiškai: „Laba diena, žinot, teisingiausias atsakymas būtų toks – gydymo įstaigos gydo, o statistikos departamentas teikia statistiką“.
Kitas klausimas : „ar tai reiškia, kad visi miršta?“ liko neatsakytas.
Iš Santaros klinikų atstovės atsakymo galima suprasti, kad gydytojai taiko gydymo procedūras sunkiems ligoniams – prijungia juos prie plaučių ventiliavimo aparato puikiai žinodami, kad tai juos pribaigs. Tačiau žinodami, kad plaučių ventiliatoriai pacientus pribaigs, taip vadinami gyydojai ir toliau taiko šį metodą, nes taip nurodo instrukcijos.
Dar pavasarį Sveikatos apsaugos ministerija sukėlė didelį triukšmą skųsdamasi, kad neturi pakankamai dirbtinių plaučių ventiliavimo aparatų. Tam reikalui buvo skubiai skirti pinigai : SAM pranešė pati už beveik 1,6 mln. eurų 60 aparatų įsigijusi iš bendrovės „Sorimpeksas“ ir 50 – iš įmonės „AmberCell Solutions“. Ekstremalių sveikatai situacijų centras sutartis dėl dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų teikimo pasirašė su „Vyaire Medical Products Ltd.“, iš jos pirkta po 50 vienetų pirmo ir antro tipo „Bellavista 1000 DPV“ aparatų.
Anot SAM pranešimo, visa įranga – 310 aparatų – skirstoma, remiantis organizuojančių gydymo įstaigų rekomendacijomis. Ministerijos pirkti 110 dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų jau paskirstyti: Vilniaus regionui teko 22, Kauno regionui – 16, Klaipėdos regionui – 22, Šiaulių regionui – 20, Panevėžio regionui – 30. Ekstremalių sveikatai situacijų centro pirkta įranga šiuo metu išduodama įstaigoms: Vilniaus regionui numatyti 48 aparatai, Kauno regionui – 42, Klaipėdos regionui – 30, Šiaulių regionui – 43, Panevėžio regionui – 37. Juos išdalijus, Lietuvos gydymo įstaigos iš viso turės daugiau kaip 1 tūkst. dirbtinės plaučių ventiliavimo aparatų.
Tiesa, praėjus pusmečiai mitas apie tai, kad plaučių ventiliavimo aparatai gelbėja gyvybes subliuško. Apie tai tiesiog nustota kalbėti, nors medikai neoficialiai sutinka, kad minėta aparatas yra ne gyvybių gelbėjimo, bet atėmimo prietaisas.
Reikalas tas, kad pati metodika yra klaidinga – plaučių prijungimas prie ventiliacijos aparato reiškia paciento mirtį, kadangi tokie plaučiai jau niekada nebegalės funkcionuoti  patys. Todėl žmogaus prijungimas prie plaučių ventiliavimo aparato beveik automatiškai reiškia jo mirtį. Tiesiog neįtikėtina, kad naudojamas toks barbariškas žmogaus nužudymas, kaip viduramžiais.
Taip LL pasakojo viena gydytoja, bijanti pasakyti savo pavardę, tačiau negalinti sutikti su gydymo arba žudymo „metodika“. Mat minėtas korona virusas pats savaime nesukelia mirties. Tai virusas, matyt, gal genetiškai sukurtas, nes jis žmogaus organizme sugeba surasti pačia silpniausią vietą ir prie jos prisitvirtinti. Tokiu atveju vienintelis kelias – gydyti ligą, kurią virusas paskatina ir stiprina, bet ne bandyti „kovoti su virusu“. Būtent dėl tokios žudymo metodikos ir mirė tas 36 metų amžiaus vyras iš Šiaulių, kuris dvi savaites sirgo plaučių uždegimu, tačiau ligoninė atsisakė jį priimti. Vėliau, kai jis ėmė merdėti, prie jo prijungė plaučių ventiliaciją ir taip pribaigė. Nors reikėjo tik gydyti plaučių uždegimą, žmogus buvo sąmoningai nužudytas.
„Tai, kas yra dabar daroma, yra genocidas, – LL sakė ši gydytoja, – žmogui sukeliama dirbtinė koma arba plaučiams prijungiamas ventiliacijos aparatas. Nes korona virusas sugriauna žmogaus organizmo gynybinę sistemą arba imunitetą. Virusas pats aptinka, kurioje vietoje šis imunitetas silpniausias ir ten įsitvirtina. Pvz., jeigu jis pajunta kad kraujagyslių sienelės yra trapios, jis ten ir prilimpa. Na, o gripo virusas prilimpa bet kur, nebūtinai prie silpniausios vietos. Būtent todėl aš manau, kad tas covid-19 virusas yra modifikuotas. Tiesa, atviroje erdvėje jis negali ilgai išgyventi ir greitai pats miršta. Tačiau jeigu jis prilimpa, pvz. prie medicininės kaukės, dar gauna drėgmės, tai ir išgyvena“.
Pasak šios gydytojos, sveikatos apsaugos sistema taiko metodikas, kada taikoma plaučių ventiliacija, ir ji nebūtinai taikoma tiems, kurie patys jau nebegali kvėpuoti.
„Turi būti nustatyta tam tikra ligonio patologija, kuri leistų jį prijungti prie plaučių ventiliatoriaus, – sakė ji, – pvz., žmonėms, patekusiems į autoavarijas, dažnai yra sukeliama dirbtinė koma. Dažnu atveju tai reiškia, kad žmogus tampa „daržove“. O jeigu plaučiai prijungiami prie ventiliatoriaus, tai mechaniškai atrodo taip – dirbtiniu būdu plaučiuose išpučiamos tokios puslytės. Kai tiekiamas deguonis į plaučius, ventiliatorius per daug išpučia tas puslytės dirbtiniu būdu, o kai ventiliatorių atjungia, tos puslytės tiesiog susprogsta. Kaip pavyzdį galite įsivaizduoti – paėmus guminį balioną ir jį pripūtus oro arba vandens, tai paskui tą orą arba vandenį išleidus, balionas jau nebebus standus, o jis bus subliūškęs. Todėl naudoti plaučių ventiliatorių yra nusikaltimas ir didžiulis biznis, kadangi jie labai brangiai kainuoja. Tačiau aš manau, kad naudoti plaučių ventiliatorius yra nusikaltimas žmogiškumui ir tai man nesuvokiama. Reikia gydyti ligą, kuria žmogus serga, pvz., plaučių uždegimą, o ne jungti jį prie plaučių ventiliatoriaus, nes tai jį pribaigs.
Dar vienas mitas, kad korona viruso ligoniai praranda kvapą arba uoslę. Tie žmonės, kurie serga kvėpavimo takų problemų, t.y. serga gripu arba astma, sloguoja, 90 proc. atvejų praranda ir uoslę ir skonį. Tačiau tas kvapo praradimas nėra būdingas korona virusui. Jeigu žmogus per pandemiją miršta nuo širdies ar kraujagyslių ligų, jie nepraranda uoslės, nors ir yra užsikrėtę korona virusu, tačiau statistikoje yra skaičiuojami kaip „korona aukos“.
Tai, kas dabar vyksta Sveikatos apsaugos sistemoje, gydytoja vertina kaip „perteklinio gyventojų skaičiaus sumažinimą“.

Beje, visiškai neaišku, kodėl Santaros klinikos ir kitos gydyto įstaigos kovidinių ligonių gydymui nenaudoja pigaus vaisto   ivermektino, kuriuo jau išgydyta Indija.

 

https://t.me/JustDudeChannel/10563

Ar tokie dalykai įmanomi ir Lietuvoje?
LL užklausė Santaros klininkų sekančių klausimų :
norėčiau paklausti, su kuo geriau kalbėti apie tai, kaip gydomi covid pacientai
ar skiepytiems ir ne taikomas skirtingas gydymas?
Labai greitai sulaukėme VUL Santaros klinikų Komunikacijos tarnybos vyr, specialistės ryšiams su visuomene Gitanos Letukienės komentaro :

Laba diena,

Jokių skirtumų gydant skiepytus ar neskiepytus pacientus Santaros klinikose nėra. Mūsų medikai gydo visus pacientus be išlygų, gydymo metodikos taikomos tos pačios. O apie kovidinį gydymą mes kaip tik neseniai labai daug kalbėjome savo spaudos konferencijoje, kurios medžiagą rasite čia

Su malonumu dalinamės.

Kaip žinia, ivermektinas yra labai pigus vaistas, kurį veiksmingai gydo covid-19 virusą.
Tačiau kadangi jis pigus, tai menkas biznis farmacijos kompanijoms, kurios uždirba trilijonus iš išgalvotos covid-19 pandemijos.
Matyt, būtent todėl ES nebuvo linkusi ivermektino naudoti gydant covid-19 ligonius.
Apie tai, kad neva ivermektinas neva nėra veiksmingas, paskelbė nežinia kieno apmokami delfi.lt „faktų tikrintojai“:
https://www.delfi.lt/news/melo-detektorius/is-dalies-melas/liaupsina-veterinarini-preparata-covid-19-gydyti-bet-priezasciu-tam-nera-sis-vaistas-ligoniams-apciuopiamos-naudos-neteikia.d?id=87546733
Tačiau Indijoje toks elgesys jau prilygintas kriminaliniam nusikaltimui ir masinėms žudynėms :
Indija kaltina PSO mokslininką Soumya Swaminathaną masine žmogžudyste: Atskaitomybės pradžia

Herlando ataskaita: Indija kaltina PSO mokslininkę Soumya Swaminathan: Indijos teisininkų asociacija (IBA) pateikė ieškinį PSO vyriausiajam mokslininkui Dr. Soumya Swaminathanui.
Jie kaltina ją sukėlus daugelio Indijos piliečių mirtį, nes ji klaidino juos dėl vaisto ivermektino, kuris, mokslininkės teigimu, neveikia covid-19, poveikio.
Dėl to Ivermektino naudojimas covid-19 gydyti buvo nutrauktas, o covid-19 atvejai sprogo ir mirčių skaičius išaugo dešimteriopai.
56 kaltinimo punkte teigiama: „Kad jūsų klaidinantis 2021 m. gegužės 10 d. tviterio įrašas, nukreiptas prieš Ivermektino naudojimą, lėmė, kad Tamil Nadu valstija 2021 m. gegužės 11 d., praėjus vos dienai po to, kai Tamil Nadu vyriausybė nurodė jį naudoti COVID-19 pacientų gydymui, išbraukė Ivermektiną iš protokolo. (Nuotraukoje: PSO mokslininkė Dr. Soumya Swaminathan)
Konkretūs kaltinimai apėmė dezinformacijos kampanijos prieš ivermektiną vykdymą ir pareiškimų skelbimą socialinėje ir pagrindinėje žiniasklaidoje, siekiant neteisėtai paveikti visuomenę prieš ivermektino vartojimą, nepaisant to, kad yra daug klinikinių duomenų, rodančių didžiulį jo veiksmingumą tiek COVID-19 profilaktikai, tiek gydymui.
Visų pirma Indijos advokatų kontoros trumpajame pranešime buvo remiamasi ekspertų patikrintomis publikacijomis ir įrodymais, kuriuos surinko dešimties narių grupė „Front Line COVID-19 Critical Care Alliance“ (FLCCC) ir 65 narių Didžiosios Britanijos Ivermektino rekomendacijų rengimo grupė (BIRD), vadovaujama PSO konsultantės ir metaanalizės ekspertės Dr. Tess Lawrie.“
Indijoje kyla pyktis, reikalaujama suimti Billą Gatesą.
Sucharit Bhakdi: Skiepijimas Covid-19 yra didžiausia grėsmė, su kuria žmonija kada nors susidūrė
Nauji „Big Pharma“ vakcinų milijardieriai, dabar gaunantys didžiulį pelną
Kovid-19 vakcinos sukelia dramatišką naujų infekcijų ir mirtingumo augimą, rodo PSO statistika
Indijos teisininkų asociacija kaltina PSO vyriausiąjį mokslininką daktarą Soumya Swaminathaną masiniu indų žudymu. Dr. Swaminathanas pasisakė prieš ivermektino naudojimą Tamil Nadu provincijoje, dėl to ivermektino naudojimas buvo sustabdytas, o Covid atvejai staigiai išaugo, o mirčių skaičius padidėjo dešimt kartų.
Provincijose, kuriose buvo naudojamas ivermektinas – Delyje, Utar Pradeše, Utarakhande ir Goa – Covid atvejų smarkiai sumažėjo: 98 %, 97 %, 94 % ir 86 %.
Šią sėkmę, dėl kurios didžiuliai Indijos plotai buvo išvalyti nuo Covid, nuo jūsų nuslėpė New York Times, Washington Post, CNN, MSNBC, NPR, AMA, Bidenas, Schumeris, Pelosi ir kiti nusikaltėliai, kontroliuojantys pasakojimą.
Indijos teisininkų asociacijos atstovė Dipali Ojha sakė, kad PSO pareigūnė kaltinama netinkamu elgesiu, nes pasinaudojo savo, kaip visuomenės sveikatos pareigūnės, padėtimi tam, kad įgyvendintų specialiųjų interesų darbotvarkę, siekdama išlaikyti skubaus naudojimo leidimą pelningai vakcinų pramonei.
Dipali Ojha taip pat pareiškė, kad Indijos teisininkų asociacija kelia bylą pagal Indijos baudžiamojo kodekso 302 straipsnį daktarei Soumya Swaminathan ir kitiems asmenims dėl kiekvieno asmens, mirusio dėl trukdymo gydyti Covid pacientus ivermektinu, nužudymo. Bausmė pagal Indijos baudžiamojo kodekso 302 skirsnį yra mirtis arba įkalinimas iki gyvos galvos.
Na, pagaliau prasideda atsakomybė už organizuotą „Kovido pandemiją“. Kaip jau keletą mėnesių pabrėžiau, daktaras Fočis, NIH, CDC, PSO, FDA, presstitutai ir politikai naudojo Covid, kad nužudytų ir sužalotų daugybę žmonių vardan milijardinių Big Pharma vakcinų pelnų.
Sveikatos priežiūros institucijos, žiniasklaidos šutvė ir šunsnukiai politikai melavo pro dantis ir neleido naudoti žinomų, saugių vaistų. Nė vienam žmogui nereikėjo mirti ar susigadinti sveikatos dėl viruso.
Jie buvo nužudyti siekiant sukelti baimę ir paniką, kad būtų didinamas vakcinų pelnas, užtikrinamas pilietinės laisvės naikinimas ir galbūt pasitarnautų gyventojų skaičiaus mažinimo tikslui.
Facebook komentarai
});}(jQuery));