S.Skvernelis prisipažino, kad jis mafijos stogas : nerado Lietuvoje CŽV kalėjimo

Skvernas1

Skvernas1

Vyriausybė pakeitė poziciją ir nusprendė skųsti Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimą, kad Lietuvoje veikė slaptas JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) kalėjimas, paskelbė premjeras Saulius Skvernelis.

Skvernas1

„Turime elgtis nuosekliai ir iki galo laikytis tos pozicijos, kuri buvo suformuota (…). Mes kreipsimės į Didžiąją kolegiją“, – žurnalistams sakė ministras pirmininkas.

Praeitą savaitę Teisingumo ministerija paskelbė, kad Lietuva neskųs sprendimo, nes nėra teisinių galimybių jį pakeisti. Tačiau S. Skvernelis po Ministrų kabineto posėdžio trečiadienį sakė, kad Vyriausybė priėmė kitokią galutinę poziciją. „Išnaudosime dar galimybę kvestionuoti tuos kaltinimus, kurie Lietuvai pareikšti“, – sakė ministras pirmininkas.

Jo teigimu, Lietuvoje atliekamas ikiteisminis tyrimas nepatvirtina tų aplinkybių, kurias nustatė Europos Žmogaus Teisių Teismas.

Skundui surašyti Lietuvos Vyriausybė turi dvi dienas – terminas baigiasi rugpjūčio 31 dieną. Europos Žmogaus Teisių Teismas gegužės 31 dieną paskelbė, kad Lietuvoje 2005–2006 metais veikė slaptas CŽV kalėjimas įtariamiesiems terorizmu laikyti. Dėl neteisėto kalinimo Lietuvoje Strasbūro teismas įpareigojo išmokėti 130 tūkst. eurų kompensaciją Saudo Arabijoje gimusiam palestiniečiui Abu Zubaydah (Abu Zubaidai).

Teisingumo ministerija praeitą savaitę oficialiame pranešime spaudai nurodė, kad Lietuva nesikreips į Didžiąją kolegiją, nes nėra teisinių prielaidų tikėtis kitokio sprendimo.

 

Lietuvos vyriausybės atstovai net ir po tarptautinio teismo sprendimo apsimeta neįgaliais bukapročiais

 
Paskelbta: 2018-07-16 22:30 Autorius: ekspertai.eu
screen shot 2018 07 16 at 22 26 32 1

Net ir po tarptautinių teismų sprendimų, Lietuva neigia, kad mūsų šalyje valstybės vardu veikiantys nusikaltėliai buvo įsteigę nelegalų kalėjimą, kuriame buvo žiauriai kankinami dešimtys žmonių.

Pranešama, kad Vyriausybės atstovė Europos žmogaus teisių teisme (EŽTT) Karolina Bubnytė su Lietuvos užsienio reikalų bei teisingumo ministrais „pradėjo diskusijas, ar mūsų šaliai reikia ginčyti paskutinę pavasario dieną EŽTT priimtą sprendimą, kad vis tik CŽV kalėjimas Lietuvoje egzistavo“.

Pasak K. Bubnytės EŽTT, priimdamas Lietuvai nepalankų sprendimą, rėmėsi netiesioginiais įrodymais, daugiausiai – viešojoje erdvėje prieinama informacija, taip pat 2014 m. paviešinta JAV Senato ataskaita.

Apie didžiausią Lietuvos gėdą tarptautiniu mastu galime rasti kad ir šiose ekspertai.eu publikacijose „Lietuvos pedomafijos ir jos žiniasklaidos nusivylimui – idiotų JTŽTK nėra“„Visiška Lietuvos pedomafijos nesėkmė Jungtinėse Tautose“„V. Adamkui ir A. Pociui prašoma iškelti baudžiamąją bylą“.  

Jūsų dėmesiui liepos 16 d. ekspertai.eu rubrika „Aktualus skambutis“, kurios metu su profesoriumi, advokatu Stanislovu Tomu aptariami tolesni Lietuvos atstovų kvaili išvedžiojimai, labai nerangiai ir bukai bandant išsukti nusikaltėlius (iki šių metų rugsėjo 15 d. prezidentui Valdui Adamkui privalo būti pateikti kaltinimai) nuo baudžiamosios atsakomybės.

Lietuvos nepriklausoma valstybinė-komercinė žiniasklaida neatsilieka nuo šalies politikų bei pareigūnų ir apie šį reikalą stengiasi tylėti, tarsi nieko nevyksta.

Laidoje trumpai S. Tomas pakomentavo Lietuvos diplomatų, kurie susitiko su Nerigą Venckienę ginančių JAV kongresmenų atstovais, nevykusiai bandydami įrodyti, kad Lietuva yra teisinė valstybė.

https://www.youtube.com/watch?v=RC6H5UDDmos

Facebook komentarai
});}(jQuery));