Rimas Jankūnas : Vyriausybė ignoruoja STI rekomendacijas ir tai lemia šimtus hospitalizacijų ir dešimtis mirčių

ingridos-simonytes-rinkimu-stabas-81153547

ingridos-simonytes-rinkimu-stabas-81153547

Sveikatos teisės institutas šiandien paskelbė trečiąją Covid-19 valdymo rekomendacijų dalį.
Tarp mūsų siūlomų priemonių – gydymo paskyrimas rizikos faktorių turintiems žmonėms iš karto nustačius diagnozę. Žemiau – nufotografuoti veiksmingumo duomenys, gauti pagrindinių dvigubai aklų randomizuotų placebu kontroliuojamų klinikinių tyrimų metu (kokią apsaugą šie vaistai suteikia nuo sunkios ligos, hospitalizacijos ir mirties).
Visi išvardyti vaistai bent dvigubai sumažino sunkios ligos ir hospitalizacijos riziką. Pagrindiniai sotrovimabo ir molnupiraviro klinikiniai tyrimai parodė ir mirties rizikos sumažėjimą. Nė vienos Covid-19 vakcinos maskuoti randomizuoti placebu kontroliuojami klinikiniai tyrimai mirties rizikos sumažėjimo vis dar neįrodė, nors tęsiasi ilgiau negu metus. Sunkios ligos rizikos sumažėjimą kol kas parodė Jansen ir Pfizer vakcinų klinikinių tyrimai.
Ingrida Šimonyte – vaistų Covid-19 gydyti nepastebėjimas yra ryškiausias pavyzdys kaip STI rekomendacijų ignoravimas lemia šimtus hospitalizacijų ir dešimtis mirčių per savaitę (skaičiuojant pagal tai, kiek žmonių būtų išgelbėta pagal klinikinių tyrimų duomenis).
Jurgita Sėjoniene, jei praeitą savaitgalį nevaikėte žmonių bažnyčioje, tai gal liko laiko paskaityti specialistams skirtą informaciją Europos vaistų agentūros interneto svetainėje, o ne vien pakuotės lapelius?
vaistai
vaistai2
Arūnai Dulky, Jūs pasakėte nesąmonę, kai apkaltinote STI dezinformacija, ir dabar turbūt sunkiai ieškote kaip tą pagrįsti, todėl žinokite, kad dezinformacijos šaltiniai – šalia Jūsų. Koronastop platino dezinformaciją, kad Covid-19 vakcinos yra praėjusios visus klinikinių tyrimų etapus – pirmą, antrą ir trečią fazę. Jurgita Sėjonienė nestabdo ir toliau dezinformuoja, kad tos vakcinos yra praėjusios tris stadijas: https://youtu.be/tCn2bxwkJwY.
Linas Slušnys sakė, kad Comirnaty registracija jau nebėra sąlyginė. Visa tai yra melas.
Ingrida Šimonyte, Arūnai Dulky, pasirūpinkite vaistais, jeigu norite gelbėti gyvybes darbais, o ne žodžiais. Padarykite viską ką galite ir ko negalite, kad tie vaistai greičiau atkeliautų į Lietuvą, užuot gąsdindami savo žmones botagu. Vaizduojate, kad saugote gyvybes, prievartaujami žmonės miršta. Tiek mirčių kaip šį rudenį Lietuvoje dar niekada nebuvo, net pernai, kai nebuvo vakcinų, o Covid-19 jau buvo.
Facebook komentarai
});}(jQuery));