Advokatas Reineris Fuellmichas apie Niurnbergą 2.0: Teisingumas ateis ne per teismus, o žmonėms sukilus

Attorney Fuellmich on Nuremberg 2.0: Justice will Not Come by the Courts but by the People Rising Up
Advokatas Reineris Fuellmichas apie Niurnbergą 2.0: Teisingumas ateis ne per teismus, o žmonėms sukilus
Advokatas Dr. Reineris Fuellmichas
Brian Shilhavy
Redaktorius, „Health Impact News
Daktaras Reineris Fuellmichas verčiasi advokato praktika Vokietijoje ir Kalifornijoje, o pastaruosius dvejus metus per savo Koronos tyrimų komitetą (Corona Investigative Committee) demaskuoja nusikaltimus žmonijai, kuriuos įvykdė globalistai, įpiršę visuomenei melagingą COVID-19 naratyvą ir įteisinę savo pavojingus biologinius ginklus, vadinamus „vakcinomis”.
Dalį šio darbo paskelbėme čia, „Health Impact News”.
Daugelis jį pavadino „Niurnbergu 2.0”, nes buvo tikimasi, kad bus surengtas koks nors teismo procesas tarptautiniame teisme, kuriame šie nusikaltėliai bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
Dr. Fuellmichas neseniai per susitikimą Lenkijoje atskleidė didžiąją dalį to, ką nustatė jo vadovaujamas Koronos tyrimų komitetas, ir aiškiai pasakė tą patį, apie ką aš kalbu jau daugelį mėnesių – kad teismų sistema priklauso globalistams ir yra jų kontroliuojama, o teisingumo šiandieniniuose teismuose, nesvarbu, ar tai būtų Vokietija, ar JAV, ar bet kuri kita šalis, nerasime.

Jis pareiškė:
Vienintelis būdas tam padaryti galą – žmonėms sukilti ir pasakyti valdžiai, kad tai yra galas.
Tai ne teismai. Teismai, galbūt mes galime jais pasinaudoti, kad viską sutvarkytume. Bet bijau, kad jie net tam netinka. Nes jie taip infiltruoti kitos pusės, kad turėsime sukurti visiškai naują teismų sistemą.
Tai nereiškia, kad jie nesiruošia tęsti teismo proceso, kuris bus panašus į originalų Niurnbergo procesą. Jis teigia, kad bus tikras teisėjas, tikri advokatai ir tikri liudytojai, tačiau prisiekusieji bus „žmonės”, kurie jį stebės per tiesioginę transliaciją. Jis tikisi, kad tai įvyks greitai, iki metų pabaigos.
Man buvo labai malonu stebėti jo pristatymą ir tai, kaip jis atsakinėjo į klausimus šiame pristatyme Lenkijoje. Jau kurį laiką buvau susirūpinęs, kad jo darbas suteikia žmonėms klaidingą viltį, jog kažkur yra kažkoks Tarptautinis teismas, kuris išnagrinės šią bylą ir suims visus atsakingus nusikaltėlius.
Tačiau jis labai aiškiai pasakė, kad teisingumas NEBUS įvykdytas per dabartinę teismų sistemą, ypač Vokietijoje. Jo ilgametė patirtis bylinėjantis šiuose korumpuotuose teismuose jį taip pat išmokė, kad politikai tėra marionetės, o tikrieji nusikaltėliai yra nedidelė grupė labai turtingų žmonių, kurie iš tikrųjų vadovauja, ir būtent juos reikia teisti.
Ir pirminiai Niurnbergo teismai po Antrojo pasaulinio karo NEATSTATĖ teisingumo prieš globalistus, kurie finansavo abi karo puses, nes turtingi tokių korporacijų kaip IBM ir Ford vadovai niekada nebuvo teisiami, nekalbant jau apie nuteisimą už nusikaltimus žmonijai, kurie leido Hitleriui ir nacizmui ateiti į valdžią.
Kai kurie nacių gydytojai, kurie tik „vykdė įsakymus”, buvo teisiami, nuteisti ir sušaudyti, tačiau įsakymus davusieji – ne.
Jei niekada nežiūrėjote „Oskaru” apdovanoto Maksimiliano Šellio (Maximilian Schell) vaidmens, kurį jis atliko Vokietijos prokuroro vaidmenyje Holivude pristatytame originaliame Niurnbergo procese, verta jį pažiūrėti, nes atrodo, kad jis gana tiksliai atitinka tai, kas iš tikrųjų buvo pasakyta per teismo procesą.
Tačiau tai labai svarbus darbas, kurį vis dėlto atlieka daktaras Fuellmichas ir jo komanda, nes jie atskleidžia visą COVID sąmokslą, ir, kaip jis teigė, „sąmokslo teorijų nebeliko. Visos jos tapo tikrove ir nebėra teorijos”.
Vienas iš jam užduotų klausimų buvo apie tai, kad daugelis teigia, jog virusas neegzistuoja, nes niekada nebuvo izoliuotas.
Jis atsakė, kad teisiniu požiūriu tai tikrai nesvarbu. Sukčiavimas įvyko atliekant PGR tyrimus, ir būtent tai bus atskleista teisiškai.
Nenoriu veltis į šią kovą (dėl to, ar virusas buvo išskirtas, ar ne), nes tai tikrai nesvarbu.
Manau, kad galime apsieiti ir be atsakymo į šį klausimą.
Jei žinome, kad virusas nėra pavojingesnis už gripą, ir jei taip pat žinome, kad turime ne koronos pandemiją, o tik PGR testų pandemiją, persekiokime žmones, kurie skleidžia šį melą.
Drusdeną, PSO, Tedrosą, Fauci.
O tada, kaip sako amerikiečiai, vadovaukimės įrodymais. Nuo vieno žmogaus prie kito. Ir aš esu įsitikinęs, kad daugelis šių žmonių, kurie yra tik marionetės, daugelis šių žmonių yra bailiai, ir anksčiau ar vėliau jie nuves mus prie to, kas iš tikrųjų yra atsakingi ir iš tikrųjų atsakingi.
Iš to, ką sužinojome iš Catherine Austin Fitts, žinoma, yra labai maža labai turtingų žmonių grupė, kuri vadovauja užkulisiuose, kuri naudojasi šiomis marionetėmis.
Nežinau, gal 300, gal 3000 labai turtingų šeimų, kurios investuoja savo pinigus į didelius fondus, tokius kaip „Blackrock”, „Vanguard” ir kai kuriuos kitus.
Ir per šias investicijas arba per šias priemones jie reinvestuoja savo pinigus. Pavyzdžiui, „Deutsche Bank” 10 % „Deutsche Bank” akcijų priklauso „Blackrock”. Taigi jie jį kontroliuoja. Galbūt kartu su kinais ir žmonėmis iš Kataro.
Taigi iš esmės pagrindinis klausimas, žinoma, yra, kodėl jie tai daro?
Atsakymas, manau, yra todėl, kad jie mūsų bijo, nes jų yra labai nedaug, gal 10 000, gal 3 000, mes nežinome.
Bet jie turi daug pinigų. Kodėl jie turi tiek pinigų?
Todėl, kad jie juos pavogė iš mūsų per savo korporacijas. Ir jie bijo, kad mes apie tai sužinojome, o sužinojome labai daug.
Taigi jiems reikėjo kažko, kas atitrauktų mūsų dėmesį. Taip jie sugalvojo „Corona”.
Jie nori kontrolės, visiškos kontrolės, nes jie yra psichopatai ir sociopatai.
Jie stengiasi visus įbauginti, kad niekas nebegalėtų mąstyti ir kad galiausiai visi sutiktų skiepytis kažkuo, kas nėra vakcina, bet žudo.
Dėl Niurnbergo 2.0 teismo proceso jis pasakė štai ką:
Skirtumas tarp pirminio Niurnbergo proceso ir to, apie ką mes galvojame, yra tas, kad kai vyko Niurnbergo procesas, tai buvo ne vienas, o daug teismų po karo, tai buvo po karo. Karas buvo pasibaigęs.
Tai, ką mes darome dabar ir ką planuojame daryti, vyks, kai karas tikriausiai vis dar tęsiasi.
Tikimės, kad jis netrukus baigsis. Iš tikrųjų jis nesibaigs, nes reikės atlikti daugybę valymo darbų. Bet tikiuosi, kad tai užtruks gal tik dar kelias savaites, gal dar 2 ar 3 mėnesius, nes jie tikrai per daug išskėstomis rankomis.
Jie tiesiog siautėja. Dabar jie tiesiog siautėja.
Tačiau mes planuojame surengti ir vykdyti tarptautinį teismo procesą, kuriame dalyvaus gal 40 teisininkų, su kuriais palaikome ryšius, įskaitant vieną iš čia esančių teisininkų iš šios šalies, ir planuojame tai padaryti metų pabaigoje.
Ir tai bus tik teisminis procesas už…. tai bus tikras teisminis procesas. Bet, tai… su tikru teisėju, su tikrais ekspertais ir tikrais liudytojais, ir tikrais teisininkais, žinoma, iš kiekvienos šalies.
Svarbiausia žinia, kurią pasiųs šis teismo procesas, yra ta, kuri bus siunčiama per liudytojus, kurie papasakos, kas jiems nutiko, kokią žalą jie patyrė, kaip buvo sugriautas jų verslas, kaip jie neteko mylimo žmogaus, kaip jie neteko galbūt inksto dėl šalutinio, nepageidaujamo poveikio.
Tačiau bus paskelbtas ir nuosprendis. Bet tai truks gal tik 6 dienas. Tiesiog tam, kad kita pusė pajustų, kas jos laukia.
Nes mes esame pasiruošę. Turime žmonių, turime išsilavinusių teisininkų, kurie supranta, apie ką kalbama.
Taigi tikrasis teismo procesas bus tik pirmasis. Bus daugiau nei vienas teismo procesas.
Prisiekusieji bus žmonės. Žmonės, kurie tai stebės per tiesioginę transliaciją. Ir jie galiausiai…. jie bus tie, kurie paskelbs nuosprendį.
Bet vėlgi, mums reikės daug daugiau nei tik šio vieno teismo proceso. Tokių teismo procesų, kurie iš tikrųjų šiuo metu vyksta, ypač Jungtinėse Valstijose, yra daug daugiau, nes vis dar yra daug teisėjų, kurie iš tikrųjų yra nepriklausomi, daugelis jų buvo išrinkti žmonių, su kuriais jie dirba, savo regione.
Tačiau, kaip jau sakiau, vienintelis būdas tai pakeisti – ne teismai, nes tai užtrunka pernelyg ilgai. Tai – žmonių pastangos.
Sukilkite ir pasakykite jiems, kad eitų velniop. Nes būtent iš ten jie yra kilę.
Jis aiškiai sako, kad teismuose, ypač Vokietijoje, teisingumo niekada nerasime. Visi teismai, bent jau aukščiausiu valdžios lygmeniu, yra kontroliuojami korporacijų globalistų.
Turėsime patys susikurti savo teisines sistemas, ir mes tai padarysime. Manau, kad turime sukurti savo… na, kaip tai pavadinti? Manau, kad turime sukurti savo paralelinę visatą.
Ir turėtume pradėti jau dabar. Daugeliu atvejų jau pradėjome. Nes dabartinės sistemos neįmanoma išsaugoti. Jos neįmanoma pataisyti. Nieko negalima pataisyti.
Turime sutvarkyti savo ekonomikos, švietimo, teisės, o labiausiai švietimo sistemą, nes švietimas yra labai svarbus.
Jei žmonės nesužinos, kas tai yra, jei nesužinos, kad reikia užduoti klausimus, jie bus paversti robotais. Būtent tai jie ir bando padaryti su mūsų vaikais.
Vienintelis patarimas, kurį galiu jums duoti, – nežaiskite su jais. Prisijunkite prie visų kitų. Susikurkite savo paralelinę visatą, palaikykite ryšius su visais žmonėmis, kurie yra gerojoje pusėje, ir tada, kai ateis laikas, o jis ateis, manau, jis ateis greitai. Mes visi sukilsime ir pasiųsime juos į pragarą, iš kur jie atėjo.
Žiūrėkite visą pristatymą. Jį rasite mūsų kanale „Bitchute”.
Esame labai dėkingi daktarui Reineriui Fuellmichui, Viviane Fischer ir likusiai jų komandai už puikiai atliktą darbą.
Tačiau dabar mums, žmonėms, belieka pasipriešinti nusikaltėliams ir patraukti juos atsakomybėn.
Kur yra veteranai, kariuomenės ir teisėsaugos institucijų darbuotojai, kurie nevykdys šių įgaliojimų?
Įstatymas yra MŪSŲ pusėje, bet jei norime sulaukti teisingumo, turėsime jo imtis. Niekas nesiruošia mums jo tiesiog atiduoti.
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Facebook komentarai
});}(jQuery));