Visi „suvakcinuoti” žmonės padalinti į 15 eksperimentinių grupių

jankunas 1
Rimas Jankūnas 
Perskaičiau Ciniško Chirurgo įrašą ir priminiau vaikystėje girdėtą pasaką apie piemenį, kuris veždamas adatą, paslėpė ją šieno vežime. Adata pasimetė, o mama piemenį pamokė, kad adatą reikėjo įsmeigti į kepurę. Kitą sykį piemuo vežė kačiuką, įdėjo jį į kepurę ir tas užduso…
Žiūrėdamas į chirurgo išvartymus suprantu, kad nenorėčiau pas jį eiti, nes pasakius, kad skauda koją, jis galvotų, kad prašau nupjauti galvą.
Kolega susirado metų pradžioje mano rašytą postą, kur pozityviai sureagavau į naujieną apie imuniteto pasą. Gal pernelyg pozityviai, nes žodis „pasas” nežavėjo. Betgi ne žodyje esmė. Taip norėjosi nors kiek pozityvo įžvelgti po to, kai praeitos Vyriausybės veiksmus dėl Covid-19 rudenį ir gruodį tik kritikavau. Norėjosi tikėti, kad naujoji elgsis protingiau.
Priminsiu pamiršusiems, kad sausio 7 d. persirgusių jau buvo nemažai, o skiepijama buvo nuo tos viruso atmainos, nuo kurios vakcinos ir buvo sukurtos. Dabar to viruso seniai nebėra, bet vis dar nuo jo skiepijama.
Pernai sausį imunitetą turėję žmonės būtų galėję pradėti eiti į tam tikras vietas ir taip „atrakinti“ atitinkamus verslo sektorius, kad jie išliktų ir tiems, kurie tada imuteto dar neturėjo. Man aktualios buvo varžybos. Manau, kad kvailystė buvo jas rengti prie tuščių tribūnų. Aš galiu neiti, bet žiūrėti jas su žiūrovais per TV daug maloniau negu vaiduoklių teatrą. Ir dar pinigai mėgstamai komandai.
Nei šis, nei tas yra ir dabar taikomas 75 % ribojimas uždarant dalį tribūnų. Jei to ribojimo nebūtų, žmonės pasiskleistų tolygiau ir didesniais atstumais. Taip, ribojimai per varžybas reikalingi, bet jie turi būti protingi. Ir mokslas reikalingas. Nejaugi negalima patikrinti, kiek žmonių susirgo per 14 dienų po varžybų, ar jie sėdėjo šalia, t.y. įvertinti taikomas priemones.
Beje, mano mintį dėl varžybų tada kritikavo Loreta Strom. Sakė, duok įrankį kvailiui ir išplės iki absurdo. Matydamas naujosios Vyriausybės veiksmus, dar kovo mėnesį su Loreta sutikau. Ir jos prognozė išsipildė su kaupu – GP tapo prievartos vartoti dar tiriamus (salyginai užregistruotus, su 15 eksperimentinių grupių) vaistus ir supriešinimo įrankiu.
grupiu
Facebook komentarai
});}(jQuery));