Reikalaujame grąžinti Deimantei Kedytei visavertį gyvenimą!

„Drąsos kelias“ politinės partijos PAREIŠKIMAS

 

 

Artimiausia žinia, kuria oficialioji žiniasklaida „užmaitino” Lietuvą, yra Neringos Venckienės suėmimas Amerikoje, Čikagoje. Tokią žinią gerai pasiruošę oficiozai ištransliavo Lietuvai

 

 

2018 m. vasario

22 d.

 

Kodėl šis suėmimas įvykdytas ne prieš Lietuvos 100 – mečio šventę, o po vasario 16 – osios? Kodėl suėmimas įvykdytas tik dabar, kai oficialioji žiniasklaida įtikinėjo savo skaitytoją, kad Neringa Venckienė į Ameriką yra išvykusi nuo 2013 m. balandžio 8 d

.

? Jei Neringa Venckienė tikrai gyveno Amerikoje beveik penkerius  metus, kodėl Amerikos teisėsauga dabar ėmėsi tokių drastiškų veiksmų? Juk, pagal LR Prokuratūrą, Seimo narės N. Venckienės tarptautinė paieška paskelbta 2013 m. gegužę. Ar neatrodo, kad pernelyg ilgas laikas praėjo, kad sektų suėmimas. Juk, praėjo keleri metai, kai Lietuva kreipėsi į JAV dėl Jos išdavimo Lietuvai.

 

Kažkas čia ne taip. Kažkokia tai dūmų uždanga. Ir dar tos didžiulės pastangos, organizuotai mestos vasario 22 –  dienomis, kad mes Lietuvoje, žvelgdami į ekranus, ar klausydami LRT radijo įtikėtume, kad ponia N. Venckienė dalyvavo labai sunkiuose nusikaltimuose.

 

Maža, ką. Gal kas bus užmiršęs 2012 – ųjų įvykius ir patikės, kad ten skelbiama tiesa.

 

Peršasi išvada, kad Lietuva aukščiausiu lygiu kažką tai yra pažadėjusi Amerikai už Neringos Venckienės ekstradiciją. O jeigu tai nebūtų teisinga įžvalga – tuomet oficialioji Lietuva Amerikos pusei yra pateikusi prašymo tekstą dėl ekstradicijos, kur parašyti protu nesuvokiami dalykai. Ir ten, ko gero, kalbama ne apie tai, kam įspyrė, ar papešė. Te n, ko gero, parašytas toks baisus nusikaltimas, dėl kurio valstybė izoliuoja asmenį, priminsime, ko gero, laisvai vaikščiojusį tos šalies žeme beveik penkerius metus.

 

Eilė kaltinimų, oficialiai surašytų Lietuvos teisėsaugos poniai N. Venckienei, nebūtinai garantuoja suėmimą (taip bent įtikinėjo Lietuvą tie, kurie panaikino jos, kaip Seimo narės teisinį imunitetą). 

 

Vadinasi, Lietuvos prokuratūra, prašyme Amerikai dėl ekstradicijos įrašė tokį melą, didžiulį melą, kurio tyrimui Amerika privalėtų taikyti asmens izoliavimą nuo visuomenės.

 

Priminsime, kad joks oficiozas nėra paskelbęs Neringos Venckienės išdavimo prašymo teksto. O tai yra labai svarbu, nes grąžintas į Lietuvą asmuo gali būti teisiamas tik už tą punktą, dėl kurio asmuo Amerikos teismo sprendimu yra grąžinamas Lietuvai. Nieko naujo prikergti nebus galima.

 

Peršasi išvada, kad susiduriame su dar viena gerai organizuota klano neteisybe.

 

Neteisingumo grandinėje šioje istorijoje  – tai eilinė grandis.

 

Neringa Venckienė buvo išguita iš tėvynės. Buvo organizuotas Lietuvoje N.Venckienės suėmimas tą pačią dieną, kai 2013 m. balandžio 9 d. buvo panaikinta jos teisinė neliečiamybė Seime. Tas balsavimas – tai visų spalvų ir visų plaukų politikų susitarimas eliminuoti iš politinės arenos partiją „Drąsos kelias“.

Jie puikiai suprato, kad N. Venckienė, būdama politinės partijos „Drąsos kelias” vėliava, per daug žino, kad leistų neteisingumui toliau slėptis netgi įstatymų raizgalynėse. Vėliau sekė N. Venckienės šeimos narių persekiojimas. Net Laisvės premijos laureatė s. Nijolė Sadūnaitė savo garsiojoje kalboje sausio 13 d. visai Lietuvai priminė, kad visiškai nekalti Neringos Venckienės tėvai Laimutė ir Vytautas Kedžiai turi po devynias bylas. Yra apie keturiasdešimt asmenų, gausybėje bylų, kur nekalti žmonės yra nuteisti slibininėmis baudomis. Ir visa tai dėl to, kad sunaikinti politinės partijos vėliavą –  Neringą Venckienę.

 

 

Ji net pati neteko savo šeimos. Buvo imtasi veiksmų, nukreiptų ir į Venckienės nepilnametį sūnų, kuris dėl tos pačios neteisingumo Lietuvoje priežasties buvo priverstas tapti emigrantu.

 

Pareiškiame, kad Neringa Venckienė buvo žiauriai nužudyto brolio Drąsiaus Kedžio dukrytės Deimantės Kedytės globėja. Deimantė Kedytė buvo liudininkė pedofilijos byloje. 2012 – ųjų gegužės 17 d. ši mažametė liudininkė 240 – ies Lietuvos respublikos pareigūnų jėga buvo pagrobta ir išgabenta į nežinią. Tam, kad Neringa Venckienė nebekalbėtų apie šį Lietuvos valstybės nusikaltimą prieš mažametį vaiką – pramanyti visi kaltinimai, kurie surašyti ekstradicijos byloje.

 

Neringa Venckienė, Lietuvos Respublikos pilietė, buvusi teisėja ir politikė, yra nekalta.

 

Ji, Jos sūnus, Jos tėvai, nėra padarę jokio nusikaltimo, dėl ko Jie negalėtų laisvai gyventi Lietuvoje ar kitoje Jų pasirinktoje pasaulio šalyje.

 

Reikalaujame nutraukti šį neteisingumą ir reabilituoti nekaltai nubaustus asmenis.

 

Reikalaujame grąžinti Deimantei Kedytei visavertį gyvenimą!

 

Politinė partija „Drąsos kelias”, 2018 m. vasario 27 d.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));