Rasa Kazėnienė : „Apie Kauno prokuratūrą aš išvis patyliu – reikėtų ją aptverti Tvora ir visi žinotų, už ką prokurorai ten sėdi. Tikrąja to žodžio prasme”

Kazen1

Kazen1

Rasa Kazėnienė : 
„Apie Kauno prokuratūrą aš išvis patyliu – reikėtų ją aptverti Tvora ir visi žinotų, už ką prokurorai ten sėdi. Tikrąja to žodžio prasme”

Alvydas VEBERIS

NUSIKALTĖLIAMS TRIUMFAS NEPAVYKO. GRIEBDAMIESI ŠIAUDO JO NEPASIEKĖ
Panevėžio apygardos teisme, paskelbta REZONANSINĖS civilinės ieškovų UAB ,,Niklita“ ir jos vadovo Valdo Kuktos civilinės bylos nutartis.

nuotr. Panevėžio apygardos teismas

Šios įmonės vadovas (apeliantas)Valdas Kukta ir (apeliantas) UAB ,,Niklita“, dalyvaujant jų atstovui,- advokatų profesinės bendrijos ,,Černiauskas ir partneriai“ advokatui Gintautui Černiauskui prašė apeliacine tvarka panaikinti pirmos instancijos Kauno apylinkės 2019 m..kovo 19 dienos teismo nutartį, kur civiline tvarka pareiškė ieškinį buvusiai Kauno tardymo izoliatoriaus buhalterei Rasai Kazėnienei.
Valdas Kukta teigė, kad R. Kazėnienės teiginiai neatitinka tikrovės ir žeidžia bendrovės bei jo asmens dalykinę reputaciją. Jis prašė, priteisti 5 tūkst. eurų bendrovei ir 1 tūkst. eurų jos savininkui. Aišku nepamiršo paprašyti ir teismo išlaidų. Ypač jiems talkinusiam žymiajam pedofilijos bylos-žudikės herojui advokatui G.Černiauskui.

 Kazen1

nuotr. Rasa Kazėnienė, jos gynėjas Karolis Rugys ir LT m-jos atstovas Ramūnas Valatka Panevėžio apygardos teisme
Ieškovų prašymas antrą kartą atmestas. Šį kartą melagis, ,,nenešęs“ ant rankų Garliavos mergaitės, nepadėjo. Byla pralaimėta. Ieškovai gavo špygą ir tą ne taukuotą. Panevėžio apygardos teisėjų kolegija, susidedanti iš posėdžiui pirmininkaujančio Eigirdo Činkos, civ. bylų pirmininko Laimučio Misiūno, teisėjos Ramunės Čeknienės UAB ,,Niklita“ ieškinį atmetė, palikdami galioti Kauno apylinkės teismo nutartį. Be to, iš UAB ,,Niklita“ Rasai Kazėnienei priteisė 1300 eurų bylinėjimosi išlaidų. Ji net du metus buvo persekiojama, neturėjo ramybės už sąžiningai atliekamas savo pareigas. Gal vis tik naujas Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sugebės paveikti teismų sistemą teigiama linkme, kuri D.Grybauskaitės prezidentavimo laikais pasiekė dugną, o teismai pagaliau pasinaudos protingumo kriterijais? Iki šiol, nuo daugelio teismų priimtų nutarčių plaukai šiaušdavosi. Tiek prokuratūros, tiek teismų darbas neatlaikydavo jokios kritikos.
nuotr.

kaz
nuotr. Rasai Kazėnienei antrą kartą palankus teismų sprendimas. Pagaliau, teisingumas triumfuoja!
Kauno tardymo izoliatoriaus buhaltere dirbusi R. Kazėnienė pranešė apie pažeidimus UAB ,,Niklita“ įstaigoje. Po tarnybinio patikrinimo atsistatydino Kalėjimų departamento direktorė Živilė Mikėnaitė. Vėliau po atlikto tyrimo atleistas Kauno tardymo izoliatoriaus vadovas Edvardas Kviatkauskas.
R. Kazėnienės pateiktoje informacijoje, minėta UAB „Niklita“ bandė jauną specialistę sukompromituoti ir padaryti viską, kad Lietuvos valdžios ir teisingumo mafija būtų nepajudinama, o teisieji tylėtų ir bijotų prasižioti. Iš tiesų, tą viešai televizijos ekrane, patvirtino ir buvęs Aukščiausiojo teismo pirmininkas G.Kryževičius, kad jų stuburas ant tiek susicementavęs, jog niekas te nebando jiems drumsti ramybės. Jis pabrėžė, kad tokie sąžiningi darbuotojai, kaip N.Venckienė yra politinės ir teisinės sistemos pūliniai. Tuo davė suprasti, kad toks jo posakis galioja ne tik N.Venckienei, bet visos respublikos piliečiams. Davė nedviprasmiškai suprasti,- nedrįskite su mafija kovoti. Tuo kiekvienas yra įsitinęs, kuris turėjo reikalų su teisėsauga prezidentės Dalios Grybauskaitės valdymo dešimtmetyje bei visu Lietuvos Nepriklausomybės metu nuo 1990 metų. Teisingumo sistemoje visiškas chaosas. Sveiku protu nesuvokiami veiksmai prokuratūros, teismų darbe susidorojant ne tik su N.Venckiene, kurią palaiko virš 100 000 mąstančių piliečių, bet ta nuostata galioja R.Kazėnienei, tampytiems po teismus signatarams Z.Vaišvilai, R,Ozolui, P.Gyliui, karininkams V.Pociūnui, J.Abromavičiui, vyr. redaktoriui A.Drižiui, R. Janutienei, K.Krivickui, V.Matulevičiui, G.Grabauskui, ,,teroristei‘‘ E.Kusaitei, tautos ,,išdavikui‘;- ,,Rusijos agentui“ A.Paleckiui ir visiems kitiems teisybės ieškotojams. Daugelis ne tik persekioti, įkalinti, bet netgi nužudyti. Nusikaltėliai neieškomi, nes pati mafija nusikaltėlius ne tik žino, bet juos slepia. Kas gali paneigti, kad tai ne jų pačių rankos, suteptos krauju, pasitelkiant specialiąsias tarnybas?
R.Kazėnienė žinojo, kad UAB „Niklita“ daug metų laimėdavo įstaigos organizuojamus maitinimo paslaugų pirkimus. Jai buvo sudaromos išskirtinės nuomos ir įrenginių panaudos sąlygos Valstybei priklausančiame sektoriuje. Viešųjų pirkimų tarnyba bei auditą atlikusi Teisingumo ministerija siūlė nutraukti sutartis su keliose laisvės atėmimo įstaigose maitinimo paslaugas teikiančia bendrove UAB „Niklita“. Patikrinus 2015 metų įmonės „Niklita“ laimėtą pirkimą dėl Kauno tardymo izoliatoriuje, nustatyta, kad vienintelis „Niklitos“ akcininkas yra Valdas Kukta, Personalo skyriaus vadovės Ingridos Kuktienės sutuoktinis. 2017 metais po atlikto patikrinimo dėl nuteistųjų maitinimo paslaugų pirkimo Marijampolės ir Alytaus pataisos namuose Kalėjimų departamentas paskelbė siūlantis nutraukti sutartį su bendrove „Niklita“, nustačius, kad procedūros vykdytos pažeidžiant viešųjų pirkimų įstatymą, o laimėtojas nustatytas neteisėtai. Teisingumo ministerijos atliktas 2015–2017 metų Pravieniškių pataisos namų auditas taip pat atskleidė šios bendrovės pažeidimus. Už atskleistus UAB ,,Niklita“ nustatytus nusikaltimus ir pažeidimus su R.Kazėniene buvo bandoma įvairiausiomis priemonėmis susidoroti. Jai pirmajai Lietuvoje buvo suteikta pranešėjos apsauga, kai šių metų pradžioje įsigaliojo tokią galimybę numatanti tvarka.
Ką kalba tie, kurie valgo UAB ,,Niklitos“ gaminamą maistą?

Marijampolės ir Pravieniškių pataisos namuose nuteistieji apie netinkamą maitinimą supelijusiu, sumažintomis porcijomis maistu ne kartą yra sukėlę riaušes, kreipdavosi į administraciją. Padėčiai nepakitus kvietėsi spaudos atstovus, vėliau apie susiklosčiusią situaciją telefonu pranešė, ne vieną korupcijos atvejį kalėjimų sistemoje atskleidusiai, Teisingumo ministerijos auditorei Rasai Kazėnienei, kuri pažadėjo aplankyti nuteistuosius. Ji pažadą išpildė.
Patikrinimų metu nuteistųjų skundai pasitvirtino. Su įkalinimo įstaigose maitinimo paslaugas teikiančia bendrove UAB „Niklita“ bei jos vadovu V.Kukta bylinėtis turėjusi Rasa Kazėnienė mano, kad jai teismų procesas buvo kerštas už paviešintas negeroves šioje sistemoje. Portalo Delfi spec. Korespondentas D.Sinkevičius rašo: ,,Lietuvos kalėjimų sistema – dar neregėto skandalo sūkury: apie korupcinius ryšius viešai prabilusią Kauno tardymo izoliatoriaus finansininkę Rasą Kazėnienę ilgą laiką sekė kaliniai, kuriems nurodymus davė aukščiausias pareigas Kalėjimų departamente užimantys pareigūnai“.
,,Paprastą bylą ištempti iki dvejų metų persekiojimo laikotarpį, reikia neeilinių gabumų. Na, galbūt jų toks tikslas ir buvo – kad aš palūžčiau ir kad žmonėms parodytų, jog gink Dieve to nedarykite, nes tai yra be galo sunku, daug kainuoja, emociškai sudėtinga. Man atrodo, čia buvo tiesiog bandymas paskleisti žinią visuomenei ir, aišku, atkeršyti man“, – BNS sakė R. Kazėnienė.

Pataisos namų direktorius: protestas – kerštas už kratas
Marijampolės pataisos namų direktorius Regimantas Kavaliauskas neslepia, kad nuteistųjų skundai dėl netinkamų maitinimo paslaugų ir gyvenimo sąlygų, tai atsakas į tai, kad nuteistieji tokiu būdu bando keršyti įkalinimo įstaigos administracijai už surengtas kratas jų gyvenamosiose vietose.

 

regimantas kavaliauskas 77761991

nuotr. Marijampolės pataisos namų direktorius Regimantas Kavaliauskas

Kaip bebūtų, kratos lieka kratomis. Už kratų metu rastus nusikaltimus, kai randami neleistini daiktai (narkotikai, telefonai, alkoholis…), nuteistieji baudžiami. Pati administracija taip pat negali pažeidinėti įstatymų ir piktnaudžiauti savo teisėmis. Maitinimo paslaugas teikianti UAB ,,Niklita“ privalo būti kontroliuojama. Pataisos namų administracija atsakinga už jai teikiamas maitinimo paslaugas bei nuteistųjų gyvenimo sąlygas. Esant nesutarimams tarp administracijos, paslaugas teikiančios bendrovės ir nuteistųjų, prasideda ,,karai‘‘, kuriuose daugiausiai kenčia beteisiai nuteistieji. Tokia tvarka niekada nepadės nuteistiesiems pasikeisti į gerą, ir išeiti į laisvę perauklėtais. Priešingai, laisvę pasiekia sužvėrėję ir keršydami visam pasauliui.

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));