Ramūnas Karbauskis : Kaip veikia prokonservatoriška-proliberališka propaganda

naisiai

naisiai

Ramūnas Karbauskis

Kaip veikia prokonservatoriška-proliberališka propaganda

Vienas pilietis, nekenčiantis šios valdžios, manęs bei visko, kas su manimi susiję, parašo postą facebooke apie planuojamą kelio Pakruojis-Naisiai remontą. Jis net nebando išsiaiškinti, kad remontuojama atkarpa yra Pakruojo rajone. Naisių gyventojai ta atkarpa nesinaudoja, o aš ja nesu važiavęs minimum 30 metų. Iš Naisių link Šiaulių yra esfaltuotas kelias, kuriuo naudojasi naisiškiai ir mums į Šiaulius važiuoti per Pakruojį nėra jokios prasmės. Jei važiuosite iš Vilniaus į Naisius vadovaudamiesi ne žemėlapiu, o navigacija, jus nukreips į šį, remontui numatytą žvyrkelį Pakruojo rajone, o tada tie dešimt kilomentrų taps tikru išbandymu automobiliui ir jūsų stuburui. (Kai kurie žiniasklaidos atstovai, važiavę į Naisiuose vykstantį LVŽS tarybos posėdį, navigacijos buvo nukreipti būtent tuo keliu ir guodėsi, kokį siaubą kelyje jiems teko patirti.) Pakruojo rajono valdžia, matomai, rūpinasi savo gyventojų gerove ir stengiasi pasirūpinti, kad keliai rajone būtų pravažiuojami. Aš su šita istorija susijęs tik tuo, kad dalis minimo kelio, kuri net neplanuojama remontuoti, pasiekia Naisius. Taigi, prokoncervatoriškos- proliberališkos propagandos skleidėjai rado žodį Naisiai ir iškarto apkaltino mane, jog remontuojamas kelias į niekur ir, neva, aš to pageidauju. Tame yra tik tiek tiesos, kiek aš norėčiau, kad visi keliai Lietuvoje būtų sutvarkyti, kad kiekvienas Lietuvos pilietis, tame tarpe, bandantis mane gėdinti, negadintų savo automobilių duobėtose, neprižiūrimuose keliuose.
Vienas liberalas, Seimo narys, kurio partijos buvęs pirmininkas teisiamas už korupciją, televizijoje teigė, jog dabartinė valdžia yra „žmonių mulkintojų draugija”. Suprantu, jog „sutapimas”, kad televizija, paskleidusi šią melagingą informaciją, priklauso MG Baltic, kuri figūruoja korupcijos byloje kartu su liberalais ir konservatoriais. Toks melas pilsis iki pat Seimo rinkimų, o jo skleidėjai apsimetinės didžiausiais patriotais ir Tautos gelbėtojais.
Todėl visai nenustebino faktas, kad kelią prie Premjero Sauliaus Skvernelio namo apsurdiškais kaltinimais aprašinėjo ne koks nesveikos psichikos pilietis, o buvęs Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio ministro Roko Masiulio patarėjas.
Liūdina tik tai, kad šmeižtas paskleistas milijonams televizijos žiūrovų, o atsakyti galiu tik facebooke, kur postą paskaitys keli šimtai žmonių.

Facebook komentarai
});}(jQuery));