Prieš teismo posėdį sudegintas Apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio kreditoriaus R.Balevičiaus automobilis

Romotacke

Romotacke

Prieš teismo posėdį sudegintas Apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio kreditoriaus R.Balevičiaus automobilis

Aurimas Drižius

Šią naktį, t.y. rugsėjo 7 d. ankstų rytą kažkas sudegino Veisiejų gyventojo Romo Balevičiaus automobilį, stovėjusį prie jo namų.

Apie Romą Balevičių „Laisvas laikraštis“ jau rašė – žmogus sutiko atrestauruoti Apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio antikvarinį automobilį „Volga“, tačiau vietoj suderėto atlyginimo iš teisėjo sulaukė tik  grasinimų ir ištiesto vidurinio piršto.

Vietoj žadėtų teisėjo atlyginimo už automobilio restauraciją iki tol jokių problemų su įstatymais neturėjęs R.Balevičius sulaukė bent penkių baudžiamųjų bylų, kai pabandė išreikalauti pinigus iš teisėjo.

Žmogus buvo nuteistas už tariamą svetimo turto (t.y.Kažio automobilio „Volga“ ) pasisavinimą – mat meistras buvo užblokavęs garažo duris ir neišleido klientų tol, kol jie nesusimokės. Įvyko susistumdymas, po kurio V.Kažys vis tiek išvažiavo nesusimokėjęs ir parašė policijai pareiškimą, kad neva meistras buvo jo remontuojamą automobilį pasisavinęs. V.Kažio kolegos teisėjai su malonumo nuteisė žmogų.

Romotacke

Jo bandymas skųstis į prokuratūrą baigėsi tuo, kad vieną naktį prie savo namų jį užpuolė grupė banditų, sudaužė kaip obuolį, ir perdavė „linkėjimus iš Vilniaus“.

Po to, kai teismas priteisė jam didelę baudą ir kompensaciją V.Kažio naudai, R.Balevičius atsisakė mokėti ė cento. Tada teismas pakeitė baudą į areštą ir žmogus beveik šešerius mėnesius buvo laikomas Lūkiškėsė.

Rugsėjo 11 d. Kauno apygardos teisme turi būti nagrinėjama viena iš R.Balevičiaus baudžiamoji byla, kurioje turėtų būti pateikti įrodymai, kad ši byla yra suklastota pagal melagingus „nukentėjusiojo“ parodymus. 

Tačiau šią naktį užsidegė prie namų Veisiejuose stovėjęs R.Balevičiaus automobilis „Opel“. „Buvo atvykę policijos ekspertai, automobilio langas išmuštas, kažkas įmesta pro langą, ir jis sudegintas, – pasakojo R.Balevičius, – po kalėjimo, kur miegojau, galima sakyti, „vilko miego“, namuose miegu kaip užmuštas, nieko negirdėjau, todėl mane pakėlė policininkai. Pradėtas tyrimas, kaip bus toliau, matysime.Aš manau, kad visi tie užpuolimai susiję su Kažio bylomis – jie matyt mato, kad viskas žlunga, sienomis lipa. Tačiau manau, kad tai tik pradžia, bus ir daugiau gąsdinimų. Dabar jeigu pirksiu kitą automobilį, kad ir zaporožietį, tačiau jį būtinai apdrausiu kasko draudimu.“. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));