Prieš Donaldą Trampą nusistačiusi veikia visa JAV valstybinė sistema

Dabar viso pasaulio dėmesys nukreiptas į rinkimus JAV, nes ten kaunasi ne dvi asmenybės, o dvi sistemos, pagal vieną iš kurių didžia dalimi gyvens ne tik JAV, bet ir likusios šalys.
Neabejotina, kad tų rinkimų baigtis turės didelę įtaką ir Lietuvai. Ir būtent jos tradicinio paveldo daliai – šeimos sampratai, padorumo, tikėjimo ir valstybės kišimosi į asmens privatų gyvenimą pobūdžiui.
Ir pastebėkite vieną labai svarbų dalyką – nežiūrint į tai, kad prieš Donaldą Trampą nusistačiusi veikia visa JAV valstybinė sistema, pradedant teisine, žvalgyba bei politika, ir baigiant didžiąja žiniasklaida ir socialiniais tinklais – jis labai sėkmingai kaunasi šiuose rinkimuose ne prieš kandidatą Džo Baideną, o prieš visą JAV sisteminį isteblišmentą, apsiginklavusį visais įmanomais smegenų plovimo ir balsų falsifikavimo įrankiais.
Kaip manote, jei jis toks blogas kaip mums čia piešia mūsų ir „jų” sisteminė žiniasklaida – kodėl jis turi tokį milžinišką palaikymą JAV?
Todėl, kad žmonės mato, jog jis atstovauja jiems, rūpinasi jais ir kalba apie juos. Todėl, kad jis su jais. Kalba ir daro viską, kad apsaugotų jų darbo vietas ir jų finansinę gerovę.
Ir maža to, kad turi didžiulį palaikymą – rinkimai dar toli gražu nesibaigė. Ir jau nepriklausomai nuo to, kaip jie baigsis – D.Trampas ilgam išliks kaip politinė srovė JAV ir pasaulio politikoje.
Arba kaip prezidentas dar 4 metus, arba kaip respublikonų opozicijos lyderis ir toliau darantis įtaką pasauliui.
Nuotraukoje gali būti: 2 žmonės
Juozas Ivanauskas, Alenas Kostiugovas ir Dar 47 žmonės
11 komentarų
13 bendrinimų
Facebook komentarai
});}(jQuery));