PIRKIMAS IŠ PIGIŲ INTERNETINIŲ SVETAINIŲ: UŽ AR PRIEŠ?

ecommerce 3640321 1920 1140x700 1

 

PIRKIMAS IŠ PIGIŲ INTERNETINIŲ SVETAINIŲ: UŽ AR PRIEŠ?

 

Elektroninė internetinė prekyba kasmet intensyvėja, ypač ji yra patogi įvairių pandeminių suvaržymų metu. Kadangi sukurti tokias parduotuves internete nėra labai sudėtingas uždavinys, todėl ir didėja jų gausa. Kita vertus, tokių parduotuvių savininkams reikia turėti susikūrus efektingą rinkodaros planą, kuris padėtų pritraukti kuo daugiau pirkėjų. O pirkėjams verta žinoti, jog pirkimas internete turi ne tik pliusų, bet ir minusų.

Kokie yra internetinių parduotuvių pliusai?

Pagrindinis internetinių parduotuvių privalumas yra tas, kad jų siūlomų prekių asortimentas yra neapsakomai platus. Tokios parduotuvės pirkėjams siūlo daugybę prekių, pradedant buitinėmis smulkmenomis, daržo ir sodo bei statybos inventoriumi ar įvairios paskirties prietaisais, baigiant namų ūkyje reikalingomis stambių gabaritų prekėmis. Pirkėjams šios parduotuvės patinka ir dėl to, kad jie visas jiems reikalingas prekes gali rasti vienoje vietoje, o apsipirkimui įvykdyti užtenka kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu atlikti kelis veiksmus interneto platybėse. Be to, internetinėse parduotuvėse prekių kainos būna žemesnės nei fizinėse. Čia galima rasti ir tokių prekių, kurios yra kur kas pigesnės nei Lietuvos rinkoje, arba tokių, kurių neįmanoma rasti mūsų šalyje.

O kokių minusų galite tikėtis, apsipirkdami pigiose internetinėse parduotuvėse?

Vienas iš pagrindinių trūkumų gali būti jų siūlomų prekių kokybė, ypač tada, kai apsiperkate trečiųjų šalių internetinėse parduotuvėse. Be to, siuntos iš tokių parduotuvių gali iki jūsų keliauti kelias savaites, ar net kelis mėnesius. Pasitaiko ir taip, kad nupirkta prekė taip ir nepasiekia pirkėjo dėl įvairiausių, ne visada pateisinamų priežasčių. Todėl tikrai pravartu prieš apsiperkant tokiose parduotuvėse išskirtinai pasidomėti, kokie gi yra pirkėjų atsiliepimai apie pačias parduotuves ir jų parduodamas prekes. Tai dažnai padeda tinkamai pasirinkti ne tik pačią parduotuvę, bet ir prekę.

Būna ir taip, kad siuntai pasiekus pirkėją, jam tenka labai nusivilti gauta preke, ypač tai nutinka, kai perkami drabužiai, namų interjero daiktai ar baldai. Tad protingiausia yra rinktis tikrai saugias ir vertas pasitikėjimo Lietuvos internetines parduotuves, kuriose jums rūpimų prekių komplektas tikrai pasižymi aukšta kokybe ir ilgalaikiu patvarumu.

 

.

.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));