Pildosi A.Bilotaitės košmaras – paaiškės, kad riaušes prie Seimo organizavo Policijos departamentas

nindzia

Vis daugiau įrodymų, kad riaušes pernai prie Seimo rupjūčio 10 d. organizavo pats Policijos departamentas

Nors tai buvo aišku jau kitą dieną po riaušių:

https://www.delfi.lt/video/aktualijos/riauses-prie-seimo-malsinamos-dujomis.d?id=87920131

Tai liudija kelios pačio delfi.lt reportažo detalės. Pvz., šio reportažo metu 2.03.58 – policininkas įspėja Delfi žurnalistą, kad skris akmenys, reikia slėptis už mašinų, kad jie negali garantuoti saugumo. Tada matosi veidą slepiantys asmenys, jie kontaktuoja ir kalbasi su policininkais.

Policininkas prieina pire Delfi.lt žurnalisto ir jam sako : „pasitraukite, čia nesaugu, pasislėpkite kur nors už automobilio ar dar kažkur. Nesaugu, kris akmenys, gausite per galvą ar dar kažkur”.

Iš kur policininkas žino, kad po kurio laiko „kris akmenys”, kai visa policija stovi su skydais ramiai, ir žmonės tarp jų ramiai vaikšto.

Tačiau policininkas sako :”nestovėkite čia, kris akmenys, ir gausite per galvą”.

Iš kur jis žino?

Tačiau ta prognozė iš karto pasitvirtina. Vėliau kokias dvidešimt minučių kartu su policininkais vaikšto ir šnekučiuojasi ir džinsais ir marškinėliais apsirengę sportiško sudėjimo vyrukai.

nindzia

Itin keistai atrodo, kad tarp ginkluotų policininkų vaikšto ir su jais bendrauja ir civiliai apsirengęs vyrukas juoda nindzės kauke. Kiekvienas policininkas, sutikęs tokį gatvėję, turėtų patikrinti, kas per pilietis, o čia policininkai ramiai stovi ir bendrauja su „nindze” (nuotraukoje apvestas ratu):

Po kiek laiko „nindzė” dingsta kartu su kitais sportiškai sudėtais vyrukais.

2.34 min vaizdo įraše girdisi, kaip per policijos raciją pasigirsta komanda : „dešimt, penki, septyni, aštuoni – пошли”, skamba ir kitos komandos. „Nindzios” išnyksta aikštelės šešėliuose. Ar galima policijos viršininkai savo pavaldiniams duoti komandas rusiškai? Sunku tuo patikėti. Žymiai lengvaiu, jeigu komandos duotos „tituškoms”, kurių darbas – išprovokuoti riaušes:

 

Žurnalistas, tai išgirdęs, skuba į kitą vietą – pasikelia ant pakylos ir stebi mėtomus akmenys.

Tada iš Seimo pajuda autobusas, kuris sutinkamais šūksniais ” gėda”. Po kiek laiko iš aikštelės, kur dingo „nindzės”, į autobusą pasipila akmenų kruša. Žmonės nesupranta, kas darosi, tačiau Viešo saugumo tarnyba to tik ir telaukė – puola mušti ramiai stovinčių žmonių.

Dar viena detalė – iš Seimo važiuojančiame autobuse nėra nė vieno SEimo nario, nors policija teigė, kad reikėjo panaodoti jėga, nes neva protestuotojai neleidžia išvykti Seimo nariams. Seimo autobusas su keliais keleiviais – tik nindzių taikinys, nes reikia nufilmuoti, kaip vyksta riuašės. Visi Seimo nariai jau seniai evakuoti Seimo tuneliais, todėl autobusas – tik policijos scenarijaus dalis.

Autobuse sėdi tik keli civiliai apsirengę piliečiai – jie laukia, kol autobusą užgrius akmenų kruša.

Tada darbo imasi VST. Tiesiog klasikinė policijos operacija.

Apie tai, kad Vilnius policijos buvo blokuotas vakar naktį, savo įrašu pasidalino ir Antanas Kandrotas:

 

https://www.facebook.com/watch/live/?v=523016705449170&ref=watch_permalink

Facebook komentarai
});}(jQuery));