Pedofilijos ir žudymų istorijos metraštininkė sukritikavo Lietuvos partizanus ir skaudžiai kirto disidentei N. Sadūnaitei

Lavastes1

Lavastes1


 

 
Paskelbta: 2019-01-23 10:00 Autorius: ekspertai.eu

 

 

Lavastes1
Garsi pedofilijos ir žudymų istorijos metraštininkė, rašytoja Laima Lavastė, daugiausiai savo publikacijų skelbusi dienraštyje „Lietuvos rytas“, nepraleido progos įsijungti į visuotinį erzelį, kilusį po šių metų sausio 13 d. minėjimo Seime, kur Laisvės premija buvo apdovanota Lietuvos partizanų grupė.

Visuomeniniuose tinkluose M. Lavastė nepagailėjo kritikos ne tik Seime kalbėjusiems partizanams. Moteris prisiminė prieš metus vykusį sausio 13-osios minėjimą ir įgėlė ir disidentei Nijolei Sadūnaitei dėl jos pateikto klausimo-reikalavimo prezidentei, Seimo pirmininkui ir premjerui.

„Kur mes nueisime taip mąstydami, iš Seimo tribūnos skleisdami tokias nesąmones, kaip garbingoji N. Sadūnaitė apie dingusią Mergaitę arba dabar garbingasis senukas partizanas, reikalaujantis atimti iš tavęs premiją, net pamiršęs, kokia tai premija. Garantuoju kad jam tekstą parašė kuris iš naujųjų „superpatriotų“, – rašytojo Mariaus Ivaškevičiaus facebook’o paskyroje pasipiktinimą išreiškė moteris.

lavaste 07

Ekspertai.eu primena, kad 2018 m. sausio 13 d. disidentė N. Sadūnaitė, sakydama kalbą Seime, uždavė klausimą apie be žinios dingusią Deimantę Kedytę.

N. Sadūnaitė pareikalavo, kad iki 2018 m. vasario 16 dienos būtų pateikti neginčijami įrodymai, jog 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta D. Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyta jos kapo vieta.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=GKZDoBPiIPY

Tąkart premjeras Saulius Skvernelis kalbėdamas žurnalistams apsiribojo tik abstrakčia fraze, kad vienuolė savo kalboje viską melavo. Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seimo salėje priėjusi prie N. Sadūnaitės po jos kalbos, pašnibždėjo į ausį prisipažindama, kad ji niekada nežinojo ir nežino, nei kur mergaitė yra, nei kas jai atsitikę. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis minimu klausimu apskritai nepasisakė – sklando kalbos, kad jis net nelabai suprato, apie ką buvo klausiama.

Šių metų sausio 21 d. ekspertai.eu susisiekė su N. Sadūnaite, kuri patikino, jog iki šios akimirkos niekas iš valdžios vis dar neatskleidė, kokia yra Lietuvos pilietės D. Kedytės būklė, nepasakė, kur mergaitė yra palaidota, jei jau mirusi ar nužudyta.

Todėl ekspertai.eu iš karto vėl kreipėsi į Vyriausybės vadovą prašydami per vieną dieną atsakyti į minėtą N. Sadūnaitės klausimą. Tačiau jokio atsakymo S. Skvernelis iki šiol nepateikė. Jei šiandien atsakymo apie dingusį vaiką nebus – ekspertai.eu paviešins kreipimąsi į tarptautines institucijas, kurių Lietuvą administruojantys vasalai ypač nemėgsta.

ekspertai.eu komentaras3 07

L. Lavastė eilinį kartą „garantavo“ žinanti, kas ir ką padarė. Tai labai keista, nes gyvenimu po paskutinio reportažo apie Laimutės Stankūnaitės namuose kvepiančius meduolius ir laimingą Mergaitę besimėgaujanti žurnalistė niekada nebuvo prasitarusi, kad dabar dirba su Lietuvos partizanais ir jų kalbų rašytojais superpatriotais.

Keli susiję:

Kandidatui į Lietuvos prezidentus pakartotas klausimas apie pradingusią be žinios Lietuvos pilietę   

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva

logo bottom

Facebook komentarai
});}(jQuery));