Lietuva apskųsta Jungtinėms Tautoms dėl pradingusios Deimantės Kedytės

Lietuva apskųsta Jungtinėms Tautoms dėl pradingusios Deimantės Kedytės

 

 
Paskelbta: 2019-01-23 18:20 Autorius: ekspertai.eu
2018 m. sausio 13 d. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis įteikė Nijolei Sadūnaitei Laisvės statulėlę.
2018 m. sausio 13 d. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis įteikė Nijolei Sadūnaitei Laisvės statulėlę.

Premjeras Saulius Skvernelis taip ir nepateikė atsakymo į disidentės Nijolės Sadūnaitės klausimą apie pradingusią Deimantę Kedytę. Nepadėjo ir papildomi raginimai pateikti informaciją apie pradingusią Lietuvos pilietę (plačiau apie tai buvo skelbta ekspertai.eu publikacijoje „Pedofilijos ir žudymų istorijos metraštininkė sukritikavo Lietuvos partizanus ir skaudžiai kirto disidentei N. Sadūnaitei“).

Todėl sausio 23 d. N. Sadūnaitė apskundė Lietuvos vyriausybę Jungtinių Tautų Organizacijai dėl atsisakymo paaiškinti, ar D. Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti mergaitės kapo vietą.

Primename, 2018 m. sausio 13 d. Laisvės premijos teikimo Seime metu N. Sadūnaitė kreipėsi į Lietuvos Prezidentę, premjerą S. Skvernelį ir Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį.

https://www.youtube.com/watch?v=GKZDoBPiIPY

Kaip jau minėta, iki šios dienos nesulausi prezidento posto bandysiančio siekti premjero S. Skvernelio atsakymo, disidentė priėmė sprendimą apskųsti Lietuvos valdžią Jungtinėms Tautoms.

N. Sadūnaitei atstovauja Lietuvos konservatorių partijos pirmininkas, advokatas, prof. Stanislovas Tomas. Teisininkas ekspertai.eu informavo, kad Jungtinės Tautos patvirtino – skundas gautas ir užregistruotas.

S. Tomas taip pat ragina visas šeimas, iš kurių Lietuvos valstybė atėmė vaikus, jungtis ir teikti kolektyvinius skundus prieš Lietuvą administruojančius veikėjus.

Susiję:

Kandidatui į Lietuvos prezidentus pakartotas klausimas apie pradingusią be žinios Lietuvos pilietę  

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));