Paviešinta: Deimantė Kedytė ir jos mama Laimutė Stankūnaitė sėkmingai integruotos kitoje šalyje

 

Paviešinta: Deimantė Kedytė ir jos mama Laimutė Stankūnaitė sėkmingai integruotos kitoje šalyje

 69

 
Paskelbta: 2018-02-23 10:45 Autorius: ekspertai.eu
screen shot 2018 02 23 at 09 31 11

Kol valdžia, jau beveik pusantro mėnesio niekaip nesugeba atsakyti į Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės reikalavimą pateikti neginčijamus įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą, informaciją pateikė advokatas Gintaras Černiauskas.

Tai tas pats advokatas, kuris lemtingą Garliavos šturmo dieną nenaudodamas prievartos ir neliesdamas mergaitės padėjo ją motinai išnešti iš namų į autobusiuką. Tiesa, abejones dėl minėto advokato angeliškų galių yra išreiškęs ir konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis.

G. Černiauskas, dalyvaudamas vasario 22 d. „Lietuvos ryto“ laidoje „Lietuva tiesiogiai“ informavo, kad Deimantė Kedytė ir jos mama Laimutė Stankūnaitė gyvena gerai, jos sėkmingai integruotos kitoje šalyje.

„Viskas jiems yra gerai, jie puikiai integravosi, jie įsiliejo į tą normalų viešą gyvenimą ir yra patenkinti“, – atskleidė G. Černiauskas.

Visą laidą, kurioje savo įžvalgas išsakė ir vienas labiausiai informuotų žmonių Lietuvoje apie pedofilijos ir žudymų istoriją, buvęs Darbo partijos vicepirmininkas, buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas, žiūrėkite čia:

Susiję:

Kas jums čia nesuprantamo, liaudies tarnai, esantys valdžioje? 

logo bottom

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));